Σελίδα 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 70 από 86

Θέμα: F30

  1. #61
    Εγγραφή
    16-01-10
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    949
    Thanked
    748
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    xaxa το παρακανανε στη φωτο!τι φοραει ?14αρια με 100 προφιλ?χαχα
    παντως η καινουρια πρεπει να στριβει και πιο τρενο

  2. #62
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    97
    Μηνύματα
    1.575
    Thanked
    2228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων




    ΑΚΡΙΒΩΣ το δικό μου σε άσπρο!!
    Ευχαριστώ για την φωτό, είμαι και σε δίαιτα, πάω να ξεράσω.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 850CSI Εμφάνιση μηνυμάτων
    αληθινο ρινγκ ειναι η εγνατια καβαλας
    Out for all that I can get

  3. The Following User Says Thank You to oldcarskickass For This Useful Post:

    Monsta (26-06-12)

  4. #63
    Εγγραφή
    13-06-11
    Μηνύματα
    5.849
    Thanked
    11469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    σαν μοντελο της burago δειχνει η φωτο....

    anyway,

    Η δικη μου αποψη παντως ειναι διαφορετικη απο την δικη σας ;-)

  5. The Following User Says Thank You to ntinos For This Useful Post:

    m-power_01 (27-06-12)

  6. #64

    Προεπιλογή

    Ρε ο άσος είναι μια χαρά! Ο τρίπορτος τα σπάει και ο πεντάπορτος είναι κάτι παραπάνω από αποδεκτός. Εντάξει κάποιες "φτηνές" εκδοσεις με μαύρα πλαστικά και τάσια ίσως χαλάνε κάποιους. Αλλά πόσοι πια έχετε γκαράζ με γκαζόν συντριβανακι και κούνια να καθεστε να χαζευετε το αμάξι; Την περισσότερη ώρα μέσα κάθεσαι, και μόλις πιάσεις το τιμόνι του η κουβέντα σταματάει εκει!

    Αααα και μην ξεχάσω ...ο ανταγωνισμός ποιος είναι ; Το A3 sportsback;

  7. The Following 4 Users Say Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    giannis_compact (27-06-12), joseph (27-06-12), Nick bmwlover (27-06-12), oldcarskickass (27-06-12)

  8. #65
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε ο άσος είναι μια χαρά! Ο τρίπορτος τα σπάει και ο πεντάπορτος είναι κάτι παραπάνω από αποδεκτός. Εντάξει κάποιες "φτηνές" εκδοσεις με μαύρα πλαστικά και τάσια ίσως χαλάνε κάποιους. Αλλά πόσοι πια έχετε γκαράζ με γκαζόν συντριβανακι και κούνια να καθεστε να χαζευετε το αμάξι; Την περισσότερη ώρα μέσα κάθεσαι, και μόλις πιάσεις το τιμόνι του η κουβέντα σταματάει εκει!

    Αααα και μην ξεχάσω ...ο ανταγωνισμός ποιος είναι ; Το A3 sportsback;
    Ποσο σωστα τα εκφραζεις!! Δε μπορω παρα να συμφωνησω μαζι σου!! Την ιδια ακριβως αποψη εχω και γω!!
    Κουκλακι ειναι, ουτε 18-9αρες χρειαζεται ουτε χαμηλωμα ουτε Μ πακ ουτε τιποτα!!

    upload pictures

  9. The Following 2 Users Say Thank You to giannis_compact For This Useful Post:

    Leonidas_E39 (27-06-12), m-power_01 (27-06-12)

  10. #66
    Εγγραφή
    13-12-11
    Περιοχή
    Mαρκόπουλο Αττικής
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    1.734
    Thanked
    3234
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Eμένα προσωπικά μου αρέσει αρκετά η F30.Τα ίδια λέγαμε όλοι και για την Ε92 και σήμερα εμένα τουλάχιστον μου αρέσει πάρα πολύ.

    Eξωτερικά και ιδιαίτερα πίσω θυμίζει F10.Ισως μπροστά να έχει ένα θεματάκι με τα φώτα που ακουμπάνε στις καρδιές...εντάξει νωρίς είναι ακόμα θα το συνηθήσει το μάτι μας.Οπως και να 'χει με κανα φρυδάκι σώζεται.

    Το εσωτερικό του είναι πάρα πολύ ωραίο...γενικά οι εσωτερικοί χώροι είναι ένα απο τα πολλά ατού της BMW!

    Leonidas E39 μακάρι να ήταν μόνο το πλαστικό στον θόλο...τα γυμνά καλώδια δεξιά τι σου λένε???

    Είχα για ένα Σ/Κ την 523 F10....απίστευτο αμάξι.Πραγματικά αν είχα τα λεφτά να το αποκτήσω θα το είχα κάνει απο την πρώτη στιγμή.Απίστευτη οικονομία,ποιότητα παντού και τρομερή κύλιση.

    Θα συμφωνίσω σε αυτό που είπαν αρκετοί πιο πριν.Η BMW είναι πολύ μπροστά στον σχεδιασμό.Εδώ πολλά Μ3 Ε46 είναι 11 χρονών..

  11. #67
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    170
    Thanked
    97
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Γενικώς το F30 τα σπάει, αν είχα 50000 να τη αγοράσω καλά θα ήταν, εννοείται 328i σπορ αναρτηση κ.ο.κ

    Μεγαλη συμπτωση κιολας 30 χρονια μετα το Ε30 εμφανιζεται η F30 και ειναι και οι 2 τριαρες!!!! χααχχααχαχαχαχα!!!!!
    M40B18, 8-valve, Aluminium cylinder head, Hydraulic valves, Cast iron block, Forged steel rods, 6 counter-weights, DME Bosch motronic 1.3 > 115(BHP)@5500 rpm, 165(NM)4250 rpm.

  12. The Following User Says Thank You to Dimitrios For This Useful Post:

    m-power_01 (27-06-12)

  13. #68
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Mια χαρά είναι η νέα 3άρα.
    Μόνο από το πλάι δεν μου αρέσει που στο τέλος του καπό κάνει μια καμπούρα (η οποία είναι λογικά για την προστασία των πεζών) κι επίσης δεν μου αρέσει το σχήμα των φαναριών που είναι τραβηγμένα έτσι ώστε να ακουμπούν στα νεφρά.
    Αν δεν υπήρχαν αυτά τα 2 σημεία, θα την έβρισκα σχεδόν αψεγάδιαστη.
    Γενικά πάντως, μοιάζει αρκετά στην Ε90 απλά είναι, σαν διάδοχος άλλωστε, πιο εξελιγμένη, ιδίως πίσω.
    Σε γενικές γραμμές όμως μοιάζουν, σε αντίθεση πχ με την Ε46 που η Ε90 αν και διάδοχος, δεν είχε καμια σχέση.

    Γενικά οι νέες BMW είναι αρκετά όμορφες (με την εξαίρεση του κακάσχημου, απ'όπου κι αν τον κοιτάξεις, άσσου), απλά η μόνη μου ένσταση είναι η πολύ μεγάλη ομοιότητα των σειρών 3,5,7 που είναι σχεδόν σαν το ίδιο αυτοκίνητο με διαφορετικό μήκος (σαν τα Α4-6-8 ένα πράγμα), κάτι που προσωπικά δεν μου αρέσει γιατί δείχνει έλλειψη έμπνευσης.
    Κατά τ'άλλα όμως, αν δει μεμονωμένα κανείς τα μοντέλα αυτά, είναι αρκετά κομψά και πολύ πιο εύπεπτα στο μάτι από τους προκατόχους τους.
    Άσε που με τους νέους κινητήρες πρέπει να είναι τρελός κάποιος για να προτιμήσει C ή A4 απ'την F30.

    Για την 6άρα επίτηδες δε μίλησα γιατί τα σχόλια απλά...περιττεύουν.
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

  14. #69
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    97
    Μηνύματα
    1.575
    Thanked
    2228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Το mercedes C όμως κυκλοφορεί από το 7 η το 8 αν δεν κάνω λάθος, και το όχημα από θέμα εμφάνισης τα σπάει.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 850CSI Εμφάνιση μηνυμάτων
    αληθινο ρινγκ ειναι η εγνατια καβαλας
    Out for all that I can get

  15. #70
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το mercedes C όμως κυκλοφορεί από το 7 η το 8 αν δεν κάνω λάθος, και το όχημα από θέμα εμφάνισης τα σπάει.
    Απο τον Απριλιο του 07... Ειχαμε παει για ανταλλαγη τοτε, εχουμε το προηγουμενο και οταν ειχε βγει ειχε ξενισει αρκετους σε σχεση με το W203! Με τον καιρο, ομως, εγινε πολυ ποθητο αυτοκινητο!

Σελίδα 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP