Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 74

Θέμα: m3 e36 vs 330 e46 vs subaru

  1. #31
    Εγγραφή
    03-06-12
    Περιοχή
    ΑΙΓΑΛΕΩ
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    459
    Thanked
    478
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    α)καταρχην τα λεφτα που ζητας αν τα περνεις καλα θα ειναι να το δωσεις γιατι απο την στιγμη που σε τρωει να το αλλαξεις θα το αλλαξεις αργα η γρηγορα κ οσο πιο γρηγορα το αλλαξεις τοσο λιγοτερα θα χασεις παρολο που φορας τζαματο μοτερ!
    β)αν βασικο σου θελω ειναι το πιο νεο λουκ μεσα κ εξω τοτε ξαναδωστο!διοτι το 330 μπορει να ειναι αισθητα πιο αργο αλλα αν η τσεπη σου το σηκωνει το κανεις ειτε κομπρεσσορατο,ειτε τουρμπατο (αντε γεια) ειτε ξαναμπλεκεις με μια μετατροπη μ3!(ξερεις εσυ...)σε λιγο καιρο ετσι οπως πανε τα πραγματα θα τα περνεις τσαμπα!κ ευκαιριες παντα θα υπαρχουν!τωρα οσο μπαινεις κ καβαλας το κινητηρα Μ δεν προκειται να ξεκολλησεις κ ειναι λογικο!εν ολιγεις...τα γκαζια φτιαχνονται η καροτσα δεν φτιαχνεται.

  2. The Following 3 Users Say Thank You to GIANNHS M For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (21-01-13), limnios.m3 e36 (21-01-13), Panos 316T (20-01-13)

  3. #32
    Εγγραφή
    02-03-12
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    100
    Thanked
    85
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    σωστος ο GIANNHS M. καλα λες τα γκαζι φτιαχνετε η καροτσα οχι

  4. #33
    Εγγραφή
    19-11-12
    Μηνύματα
    2.007
    Thanked
    2274
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Το να κυκλοφορείς με αδήλωτο το θεωρώ πιό εγκληματικό κι από το να πηγαίνεις με 200+

    Μου είναι αδιάφορο οι φορολογικές συνέπειες αν σε πιάσουν, αλλά έχετε ποτέ αναρωτηθεί τι θα συμβεί αν εμπλακείτε σε τροχαίο ; Το ξέρετε ότι δεν σας καλύπτει καμιά ασφάλεια και θα σας κλείσουν και το σπίτι ειδικά αν υπάρχει και τραυματισμός;



    Υ.Γ. κάτι τέτοια διαβάζω και δεν κόβω την μικτή που να διπλασιαστεί .

  5. #34
    Εγγραφή
    29-12-09
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    319
    Thanked
    401
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάρα πολλά...Εδώ κυκλοφορούν E92 M3 316 στα χαρτιά. Άλλα μετατροπές και άλλα υποκυβισμένα...(το άκουσα και αυτό)
    Δηλαδη εγω που εχω Ε92 Μ3 παω παιρνω ενα τιμολογιο αγοραs μοτερ 316 1600 c.c και πηγαινω και το δηλωνω και ολα μια χαρα.Δεν γινονται αυτα τα πραγματα βρε παιδια δεν γινονται.Το μοντελο-τυποs στην αδεια κυκλοφοριαs ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ο Θεοs να κατεβει κατω.Kαι μοτερ απο παπακι να βαλω η αδεια κυκλοφοριαs M3 θα γραφει,οποτε φορολογουμαι για 3999 c.c.Eκτοs και αυτοs που υποκυβισε το αυτοκινητο το ειδε στον υπνο του.Αs ειμαστε σοβαροι.

    Παντα η μαιμουδια γινεται απο μικρα κυβικα στην αδεια και βαζουμε μεγαλυτερο μοτερ.Παντα και μονο ετσι γινεται.Το αντιθετο με τιποτα.

  6. #35
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ankor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη εγω που εχω Ε92 Μ3 παω παιρνω ενα τιμολογιο αγοραs μοτερ 316 1600 c.c και πηγαινω και το δηλωνω και ολα μια χαρα.Δεν γινονται αυτα τα πραγματα βρε παιδια δεν γινονται.Το μοντελο-τυποs στην αδεια κυκλοφοριαs ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ο Θεοs να κατεβει κατω.Kαι μοτερ απο παπακι να βαλω η αδεια κυκλοφοριαs M3 θα γραφει,οποτε φορολογουμαι για 3999 c.c.Eκτοs και αυτοs που υποκυβισε το αυτοκινητο το ειδε στον υπνο του.Αs ειμαστε σοβαροι.

    Παντα η μαιμουδια γινεται απο μικρα κυβικα στην αδεια και βαζουμε μεγαλυτερο μοτερ.Παντα και μονο ετσι γινεται.Το αντιθετο με τιποτα.
    Μην εισαι τοσο σιγουρος φιλε μου,εχεις χασει επεισοδια

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  7. The Following 3 Users Say Thank You to katsaraios For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (21-01-13), Bitz (21-01-13), zaharias (21-01-13)

  8. #36
    Εγγραφή
    22-03-12
    Περιοχή
    Περιστέρι-Παλλήνη
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.170
    Thanked
    930
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ας επανελθουμε στο θεμα μας!
    Ο μονος λογος που θα εδινα ενα καλοδιατηρημενο Ε36 Μ3 για να παρω ενα ε46 320/325/330 θα ηταν ή να αρχισει να τριζει υπερβολικα το 36αρη ή επειδη θα πηγαινα σαν τρελος μονιμως, η γυναικα μου, την οποια θα λατρευα θα αρχιζε να γκρινιαζει κσι να μην με ανεχεται! χαχαχα!!!!

    Αντε να ευθυμησουμε λιγο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreas_R : 21-01-13 στις 12:09

  9. The Following 2 Users Say Thank You to andreas_R For This Useful Post:

    limnios.m3 e36 (21-01-13), zaharias (21-01-13)

  10. #37
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο friendgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το να κυκλοφορείς με αδήλωτο το θεωρώ πιό εγκληματικό κι από το να πηγαίνεις με 200+

    Μου είναι αδιάφορο οι φορολογικές συνέπειες αν σε πιάσουν, αλλά έχετε ποτέ αναρωτηθεί τι θα συμβεί αν εμπλακείτε σε τροχαίο ; Το ξέρετε ότι δεν σας καλύπτει καμιά ασφάλεια και θα σας κλείσουν και το σπίτι ειδικά αν υπάρχει και τραυματισμός;



    Υ.Γ. κάτι τέτοια διαβάζω και δεν κόβω την μικτή που να διπλασιαστεί .
    δεν κυκλοφορω με αδηλωτο,ποτε μου μεχρι τωρα!
    Μην εισαι τοσο απολυτος!Αποκλειεται να μην εχεις κανει παρατυπια ποτε,και αν μου πεις πως ναι μια φορα εκανα,αλλα αυτος κατ'εξακολουθηση.......

    δεν λεω οτι ειμαι υπερ αλλα...

    ....προτιμω ενα πιτσιρικα με μετατροπη,που θα το χει στη πενα και θα ειναι και αυτος τσιτωμενος,παρα τους τοοοοοσους μπαρμπαδες ανω των 65 που οδηγανε,ολα τα βουλγαρικα λαντα που εχει πλυμηρησει ο τοπος,τις κομπινες..........και πολλα πολλα ακομη!

    μην σταυρωνουμε με χολες,αυτο που μας αποκαλυψε ο φιλος

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  11. The Following 4 Users Say Thank You to Bazil Van Sinner For This Useful Post:

    anisos (21-01-13), dark knight (21-01-13), limnios.m3 e36 (21-01-13), Vassilis ///M (21-01-13)

  12. #38
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bazil Van Sinner Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν κυκλοφορω με αδηλωτο,ποτε μου μεχρι τωρα!
    Μην εισαι τοσο απολυτος!Αποκλειεται να μην εχεις κανει παρατυπια ποτε,και αν μου πεις πως ναι μια φορα εκανα,αλλα αυτος κατ'εξακολουθηση.......

    δεν λεω οτι ειμαι υπερ αλλα...

    ....προτιμω ενα πιτσιρικα με μετατροπη,που θα το χει στη πενα και θα ειναι και αυτος τσιτωμενος,παρα τους τοοοοοσους μπαρμπαδες ανω των 65 που οδηγανε,ολα τα βουλγαρικα λαντα που εχει πλυμηρησει ο τοπος,τις κομπινες..........και πολλα πολλα ακομη!

    μην σταυρωνουμε με χολες,αυτο που μας αποκαλυψε ο φιλος
    Φίλε, και τα 2 κατακριτέα είναι.

    Αλλά η αδήλωτη μετατροπή είναι ό,τι χειρότερο, γιατί σε περίπτωση χοντρού ατυχήματος, όπως είπε και το παιδί παραπάνω, μια ζωή θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις για να αποπληρώνεις.
    Μην τα βάζουμε όλα στο ίδιο τσουβάλι.

    Τα πράγματα πλέον είναι απλά.
    Όποιος έχει χρήμα για να αγοράσει και ΚΥΡΙΩΣ για να συντηρήσει-δικαιολογήσει αμάξι μεγάλου κυβισμού, με γεια του με χαρά του και να το χαίρεται.
    Όποιος όμως έχει απλά 10-15 χιλιάρικα στην άκρη και δεν έχει στον ήλιο μοίρα, είναι ανόητο να αγοράζει Μ3 κλπ και μετά να κάνει μαϊμουδιές ρισκάροντας τα πάντα για να το κυκλοφορεί στο δρόμο.
    Έχει ειπωθεί πολλάκις, το δύσκολο πλέον δεν είναι η αγορά αυτοκινήτου αλλά το μετέπειτα.
    Όποιος λοιπόν έχει κάνει τα κουμάντα του, τότε κυκλοφορεί κύριος, με δηλωμένο αμάξι, ελληνικές πινακίδες κ.ο.κ.
    Όποιος πάλι έχει απλά στην άκρη 10-15 χιλιάρικα και δεν μπορεί να ανταπεξέλθει σε τέλη, χαράτσια, τεκμήρια κλπ, παίρνει ένα 1600αρι τούρμπο αν γουστάρει επιδόσεις, ή ένα 1600 diesel αν θέλει να κάνει πραγματική οικονομία, και είναι μάγκας.

    Όλα τα υπόλοιπα είναι παπατζηλίκια που αργά ή γρήγορα πληρώνονται και μάλιστα ακριβά.
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

  13. The Following User Says Thank You to Driver M For This Useful Post:

    katsaraios (21-01-13)

  14. #39
    Εγγραφή
    27-12-09
    Περιοχή
    Χίος
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    3.815
    Thanked
    7295
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Ξεφυγε και παλι το θεμα παιδες..

    Ας μεινουμε μεταξυ Ε36 Μ3 321 vs Ε46 330..

    Παντως, γνωμες θα ακουσεις πολλες.. ΕΣΥ τί γουσταρεις ειναι το θεμα..
    Γκαζια, εμφανιση, ποιοτητα κυλισης.. κτλ

    Οδηγησε το 330 και αν πιστευεις οτι θα σε καλυψει (απο ολες τις αποψεις), τοτε παρτο..
    ΧΙΟΣ-CHIOS


  15. The Following 3 Users Say Thank You to zaharias For This Useful Post:

    anisos (21-01-13), Leonidas_E39 (22-01-13), Vassilis ///M (21-01-13)

  16. #40
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2318
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ankor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη εγω που εχω Ε92 Μ3 παω παιρνω ενα τιμολογιο αγοραs μοτερ 316 1600 c.c και πηγαινω και το δηλωνω και ολα μια χαρα.Δεν γινονται αυτα τα πραγματα βρε παιδια δεν γινονται.Το μοντελο-τυποs στην αδεια κυκλοφοριαs ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ο Θεοs να κατεβει κατω.Kαι μοτερ απο παπακι να βαλω η αδεια κυκλοφοριαs M3 θα γραφει,οποτε φορολογουμαι για 3999 c.c.Eκτοs και αυτοs που υποκυβισε το αυτοκινητο το ειδε στον υπνο του.Αs ειμαστε σοβαροι.

    Παντα η μαιμουδια γινεται απο μικρα κυβικα στην αδεια και βαζουμε μεγαλυτερο μοτερ.Παντα και μονο ετσι γινεται.Το αντιθετο με τιποτα.
    Εγώ έτσι άκουσα ότι έκανε άτομο με M3 e92 Και πίστεψε με υπάρχουν πολλά παράθυρα να γίνει κάτι τέτοιο.
    Δυστυχώς...

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP