Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 21

Θέμα: Συναγερμός

  1. #1
    Εγγραφή
    04-03-13
    Περιοχή
    Greece
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    244
    Thanked
    139
    Rides
    1

    Προεπιλογή Συναγερμός

    Αν υπαρχει κάπου ήδη τέτοιο θέμα παρακαλώ να μεταφερθεί. Ψάχνω κάποιον να με κατατοπίσει στο θέμα συναγερμου για το αυτοκινητό μου. Εννοω που να απυθυνθω τιμές χρησιμότητα κτλ κτλ...

  2. #2
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αν δεν θέλεις κάτι εργοστασιακό τότε μπορεις να απευθυνθείς σε καταστήματα που ασχολούνται με ηχοσυστήματα, κλπ...

    Από τιμές παίζουν διάφορες από 100¤ και ανεβαίνει......... ανάλογα τι ζητάς...

    Μπορεί να είναι ένας απλός συναγερμός, μπορεί όταν χτυπάει να σε ειδοποιεί στο κινητό, μπορεί όταν ξεκλειδώνεις να σου ετοιμάζει καφέ, κλπ κλπ....
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  3. The Following 2 Users Say Thank You to HLIAS - E36 For This Useful Post:

    Giorgos 116i (25-01-14), karavag116d (26-01-14)

  4. #3
    Εγγραφή
    16-02-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.163
    Thanked
    1116
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πήγαινε σε μια Ηχοκίνηση και βάλε έναν gemini με 200-250 ευρώ.

  5. The Following User Says Thank You to Harisp For This Useful Post:

    karavag116d (26-01-14)

  6. #4
    Εγγραφή
    24-10-12
    Μηνύματα
    396
    Thanked
    496
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο karavag116d Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν υπαρχει κάπου ήδη τέτοιο θέμα παρακαλώ να μεταφερθεί. Ψάχνω κάποιον να με κατατοπίσει στο θέμα συναγερμου για το αυτοκινητό μου. Εννοω που να απυθυνθω τιμές χρησιμότητα κτλ κτλ...
    Mαμα βαλε.Ολα τα αλλα νομιζω οτι θα ειναι πειραματα πανω στο κεφαλι σου.Αν δεν ειναι πειραματα δεν ξερεις και κατα ποσο δουλευει.Επισης εχουν βγει τοσοι συναγερμοι...Αν δεν θες να μπλεξεις λεω μαμα με κλειστα τα ματια.Εχει τοσους διαφορετικους προγραμματισμους που θα παθεις την πλακα σου...Πχ εχει διαφορετικο κλειδωμα αν το εχεις στο καραβι,γιατι μπορει να το ακουμπησει καποιος απο πλαγια κλπ κλπ...Εχω ρωτησει σε αντιπροσωπια 300ευρα μου ειπαν περυσι.Δεν εβαλα γιατι το αμαξι σε γκαραζ βρισκεται ολη την ωρα.Τωρα τι παιρνει επιπλεον αν ειναι μονο ο προγραμματισμος κλπ δεν ξερω στο real oem μια σειρηνα δειχνει...
    Αν πας εκτος μαμας,τα πραγματα διαφερουν.Απο τον πιο απλο μεχρι να σου ζεσταινει τα καθισματα παμπριζ,να βαζει μουσικη,να εχεις ενα χειριστηριο και να σου δειχνει αν χτυπηθηκε,αν μετακινειται το αμαξι,ταχυτητα,συντεταγμεν ες απο GPS για να το βρεις και ακομα μια σελιδα με καποιες λειτουργιες που αν ειναι να συμβει το μοιραιο θα συμβει...
    Δηλαδη αν ειναι να στο αρπαξει κανεις θα το κανει.Και αν δεν βρεθει μεσα σε μια δυο μερες ή εχει κανει φτερα προς εξωτερικο ή ανταλλακτικα...
    Οποτε σκεψου και βαλε.
    Κατι τελευταιο.
    Τι γυφταριο αυτοι στην bmw;Παιρνεις ενα αμαξι,(το χρυσοπληρωνεις για τα εξτρα που θα του βαλεις)ουτε τον συναγερμο;Αλλα τι να πει κανεις εδω πατακια χρεωνουν εξτρα,πακετα καπνιστη εξτρα,ποτηροθηκες εξτρα κλπ κλπ...Το επομενο αμαξι μου το βλεπω απο Γερμανια φουλ εξτρα και να το κυκλοφορω και δικια μου εισαγωγη...

  7. The Following User Says Thank You to freddys For This Useful Post:

    karavag116d (26-01-14)

  8. #5
    Εγγραφή
    08-01-13
    Περιοχή
    Toronto Canada
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    429
    Thanked
    1301
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Εμενα εχει συναγερμο απο ΒΜW oem και μπορω να πω οτι δεν ελεγε και πολλα !!!
    Αλλα γενικα αν ειναι να γινει το κακο δεν σε σωζει τιποτα !

    *Το oem δεν μπορει να το εγκαταστησει μετα αν δεν εχει ηδη τιν προεγκατασταση το αμαξι θελει ξηλωμα ο ουρανος !!!

  9. The Following 2 Users Say Thank You to ninja2 For This Useful Post:

    karavag116d (26-01-14), θανασης Φιλιππου (26-01-14)

  10. #6
    Εγγραφή
    17-06-10
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    229
    Thanked
    393
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    clifford ή viper!Οι δυο καλυτεροι συναγερμοι σε συνδοιασμο με τοποθετηση gps tracking και νομιζω εισαι ok κατα μεγαλο ποσοστο. Ηχοκινηση πιστευω θα εξυπηρετηθεις μια χαρα.

  11. The Following User Says Thank You to ΜΙΧΑΛΗΣ For This Useful Post:

    karavag116d (26-01-14)

  12. #7
    Εγγραφή
    16-02-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.163
    Thanked
    1116
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ο μαμά συναγερμός δεν είναι καλύτερος από έναν επώνυμο aftermarket των 200-300 ευρώ.

    Μάλιστα σε παλαιότερα μοντέλα(e60,e46 κτλπ) που το είχα ψάξει-μιλήσει με τεχνικούς αντιπροσωπίας μου λέγανε ότι είναι πολύ χειρότερος από τον aftermarket.

  13. The Following User Says Thank You to Harisp For This Useful Post:

    karavag116d (26-01-14)

  14. #8
    Εγγραφή
    29-05-11
    Περιοχή
    Μπραχαμι
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    149
    Thanked
    86
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγω εχω ε46 και εχει τον εργοστασιακο συναγερμο που εχει το φωτακι στον κεντρικο καθρεφτη για να χτυπησει πρεπει να το ανατυναξουν με μπαζουκας πολυ μουφα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GEORGE BMW 316ci : 26-01-14 στις 13:04
    I will remember before I forget

  15. The Following 4 Users Say Thank You to GEORGE BMW 316ci For This Useful Post:

    HLIAS - E36 (26-01-14), karavag116d (26-01-14), mitsos_chania (26-01-14), ninja2 (26-01-14)

  16. #9
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

  17. The Following User Says Thank You to Nino For This Useful Post:

    Kostas_1 (26-01-14)

  18. #10
    Εγγραφή
    17-06-10
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    229
    Thanked
    393
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGE BMW 316ci Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω εχω ε46 και εχει τον εργοστασιακο συναγερμο που εχει το φωτακι στον κεντρικο καθρεφτη για να χτυπησει πρεπει να το ανατυναξουν με μπαζουκας πολυ μουφα


Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP