Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 27

Θέμα: ΄Εχετε ζήσει προηγούμενες ζωές;

  1. #1
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή ΄Εχετε ζήσει προηγούμενες ζωές;



    Έχετε νιώσει έντονη έλξη για μια χώρα που ποτέ δεν έχετε επισκεφτεί, σαν κάτι να σας καλεί κοντά της; Συμβαίνει συχνά να συναντάτε κάποιον και από τα πρώτα λεπτά της γνωριμίας σας, να νιώθετε απέχθεια γι αυτόν, χωρίς λόγο; Βλέπετε συχνά το ίδιο επαναλαμβανόμενο όνειρο με στοιχεία μιας εποχής που σας είναι εντελώς άγνωστη; Έχετε την άισθηση του deja vu για πρόσωπα, τόπους και καταστάσεις;

    Όλα τα παραπάνω θα μπορούσαν σίγουρα να οφείλονται σε μια σειρά από εμπειρίες και βιώματα της τωρινής σας ζωής, ενώ πολλά από αυτά εξηγούνται επιστημονικά. Όμως αν δεχτούμε την θεωρία της μετεμψύχωσης, τότε είναι πιθανό όλες αυτές οι γνωστές - άγνωστες καταστάσεις να αποτελούν μνήμες προηγούμενων ζωών.

    https://pyles.tv/News/psixi-meta-tha...ast_lives.aspx

    Για να μάθετε αν αυτή η ζωή που ζείτε τώρα είναι η μοναδική, κάντε το τεστ εδώ: https://pyles.tv/test-kai-peiramata/...ives_test.aspx

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Stathis For This Useful Post:

    kloukakis (24-01-10), tmilatos (25-01-10)

  3. #2
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    χεχεχε αν και δε γουστάρω καθόλου χαρδαβέλλα, έκανα το τεστ και πήρα αυτό το αποτέλεσμα:

    "Δεν έχετε ζήσει προηγούμενες ζωές. Όλες οι εμπειρίες που σας μοιάζουν άγνωστες προέρχονται από βιώματα, τραύματα, επιρροές αυτής της ζωής! Αφού είναι μία, απολαύστε την !"

  4. #3
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    μια απο τα ιδια νικο...!

  5. #4

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    χεχεχε αν και δε γουστάρω καθόλου χαρδαβέλλα, έκανα το τεστ και πήρα αυτό το αποτέλεσμα:

    "Δεν έχετε ζήσει προηγούμενες ζωές. Όλες οι εμπειρίες που σας μοιάζουν άγνωστες προέρχονται από βιώματα, τραύματα, επιρροές αυτής της ζωής! Αφού είναι μία, απολαύστε την !"
    Ουτε και εγω Νικο ...φρεσκαδουρα ειμαστε

  6. #5
    Εγγραφή
    21-01-10
    Μηνύματα
    561
    Thanked
    330
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Εμένα έβγαλε αυτό


    "Έχετε πιθανότητες να ζήσατε σε προηγούμενες ζωές. Εάν οι θετικές απαντήσεις σας δεν οφείλονται σε γεγονότα που ζήσατε σε αυτην τη ζωή, τότε μάλλον οφείλονται στην προηγούμενη!"

  7. #6
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Libanner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα έβγαλε αυτό


    "Έχετε πιθανότητες να ζήσατε σε προηγούμενες ζωές. Εάν οι θετικές απαντήσεις σας δεν οφείλονται σε γεγονότα που ζήσατε σε αυτην τη ζωή, τότε μάλλον οφείλονται στην προηγούμενη!"

    και εμένα τα ίδια Θοδωρή...χαχαχαχαχαχαχ!!!! ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΧΑΡΔΑΒΕΛΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕ!!!!!!



  8. #7
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εάν υπάρχει η μετενσάρκωση, εσείς σίγουρα έχετε ζήσει προηγούμενες ζωές. Συχνά νιώθετε σαν να μην ανήκετε σε αυτόν τον κόσμο.

    δε μας είπε και τίποτα νέο...

  9. #8
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Snoopy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εάν υπάρχει η μετενσάρκωση, εσείς σίγουρα έχετε ζήσει προηγούμενες ζωές. Συχνά νιώθετε σαν να μην ανήκετε σε αυτόν τον κόσμο.

    δε μας είπε και τίποτα νέο...

  10. #9
    Εγγραφή
    18-01-10
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    879
    Thanked
    574
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μα πες μου έεεεεεετσι....!! ΤΩΡΑ κατάλαβα....

    Έχετε πιθανότητες να ζήσατε σε προηγούμενες ζωές. Εάν οι θετικές απαντήσεις σας δεν οφείλονται σε γεγονότα που ζήσατε σε αυτην τη ζωή(αν οφείλονταν σε αλλες ζωές δεν θα περίμενα απο το τεστ να μου πει αν έχω ξαναζήσει), τότε μάλλον οφείλονται στην προηγούμενη(σόπα!)!


    Να σε καλά sm6
    Ελιωσα στο γέλιο
    Μας υποχρέωσε πες του

  11. #10
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Στο κόσμο μου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.008
    Thanked
    5439
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Σύνολο βαθμών: 30

    Εάν υπάρχει η μετενσάρκωση, εσείς σίγουρα έχετε ζήσει προηγούμενες ζωές. Συχνά νιώθετε σαν να μην ανήκετε σε αυτόν τον κόσμο.

    παλαιουρας λεμε!
    δε με ξαφνιασε τοσο η απαντηση ομως



Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP