Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 41

Θέμα: ΓΚΑΡΑΖ....

  1. #1
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή ΓΚΑΡΑΖ....

    Γκαραζ, μια λεξη που σε καθε ανδρα φερνει αμεσα σκεψεις στο μυαλο...αμαξια, εργαλεια, μα πανω απο ολα ενας χωρος προσωπικος και ''αμολυντος'' απο εξωτερικες παρεμβασεις (συζηγος η ασχετοι με το θεμα ''αμαξι'')
    Ολοι καπως το εχουμε φτιαξει, αλλοι καπως το εχουμε φανταστει.....
    Ας πουμε πως το φανταζεται ο καθενας μας η πως θα τον εφτιαχνε.....τι πρεπει να εχει, τι να μην εχει.....
    Μια ζωη ολα τα αμαξια τα ειχα εξω,ειτε στο χωριο που μεγαλωσα η στην Αθηνα που ηρθα.....με αξιωσε ο θεος και εφτιαξα ενα...


    Στο δικο μου μεχρι στιγμης εχω, εναν παγκο για εργασιες, μια σειρα εργαλειων στον τοιχο πανω απο τον παγκο,στο πατωμα υπαρχει δαπεδο το οποιο αντεχει την χρηση απο το αμαξι αλλα συναμα ειναι και ομορφο, επισης εχω θερμανση και εξαερισμο με αφυγρανση, εχω παρει επαγγελαμτικα γρυλακια με ροδες για να σηκωνω το αμαξι σε τριποδα, αλλα θα ηθελα να εχω ανυψωτικο, το οποιο δεν μπαινει λογο υψους....,
    Επισης εχω και ενα μικρο συστηματακι μουσικης
    Το θεμα ειναι οτι μπαινω μεσα και ''εργαζομαι'' χωρις να ενοχλω την αλλη οικογενεια και γενικα να περασω καποιες στιγμες που με ευχαριστουν....ο καθενας μας εχει το χομπυ του πιστευω, εμενα ειναι το να ασχολουμαι με το αμαξι μου......
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  2. The Following 8 Users Say Thank You to Z4 DCT For This Useful Post:

    aristent (15-09-11), cecotto 029/505 (16-09-11), GM6 (16-09-11), m-power_01 (15-09-11), nikos valvetronic (17-09-11), sierra (18-09-11), Vasilis (16-09-11), Vassilis ///M (18-12-11)

  3. #2
    Εγγραφή
    07-01-10
    Μηνύματα
    2.102
    Thanked
    874
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    με το πονο μου παιζεις.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to kplc16 For This Useful Post:

    giannis_compact (15-09-11), Z4 DCT (15-09-11)

  5. #3
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Z4 DCT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γκαραζ, μια λεξη που σε καθε ανδρα φερνει αμεσα σκεψεις στο μυαλο...αμαξια, εργαλεια, μα πανω απο ολα ενας χωρος προσωπικος και ''αμολυντος'' απο εξωτερικες παρεμβασεις (συζηγος η ασχετοι με το θεμα ''αμαξι'')
    Ολοι καπως το εχουμε φτιαξει, αλλοι καπως το εχουμε φανταστει.....
    Ας πουμε πως το φανταζεται ο καθενας μας η πως θα τον εφτιαχνε.....τι πρεπει να εχει, τι να μην εχει.....
    Μια ζωη ολα τα αμαξια τα ειχα εξω,ειτε στο χωριο που μεγαλωσα η στην Αθηνα που ηρθα.....με αξιωσε ο θεος και εφτιαξα ενα...


    Στο δικο μου μεχρι στιγμης εχω, εναν παγκο για εργασιες, μια σειρα εργαλειων στον τοιχο πανω απο τον παγκο,στο πατωμα υπαρχει δαπεδο το οποιο αντεχει την χρηση απο το αμαξι αλλα συναμα ειναι και ομορφο, επισης εχω θερμανση και εξαερισμο με αφυγρανση, εχω παρει επαγγελαμτικα γρυλακια με ροδες για να σηκωνω το αμαξι σε τριποδα, αλλα θα ηθελα να εχω ανυψωτικο, το οποιο δεν μπαινει λογο υψους....,
    Επισης εχω και ενα μικρο συστηματακι μουσικης
    Το θεμα ειναι οτι μπαινω μεσα και ''εργαζομαι'' χωρις να ενοχλω την αλλη οικογενεια και γενικα να περασω καποιες στιγμες που με ευχαριστουν....ο καθενας μας εχει το χομπυ του πιστευω, εμενα ειναι το να ασχολουμαι με το αμαξι μου......
    Το έχω ξαναπεί συνονόματε αλλά θα το ξανα πώ!
    Συγχαρητήρια που έχεις τέτοιο γκαράζ να κάνεις ότι θέλεις στο αμάξι σου!
    Και το χρόνο σου περνάς όμορφα και κάνεις και κάτι που σου αρέσει και σε διασκεδάζει!Και εγώ έχω χώρο να κάνω κάτι τέτοιο αλλά δεν έχω ακόμα την οικονομική δυνατότητα και δε θέλω να τα ''ζητάω'' από γονείς!
    Το γκαράζ σου πάντως είναι αξιοζήλευτο (με την καλή έννοια όμως ε)!!!

  6. #4

    Προεπιλογή

    έχει και ψυγείο με μπύρες... έτσι με δελεάζει για τις βρομοδουλειές του!

  7. The Following User Says Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    Z4 DCT (15-09-11)

  8. #5
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ας πουμε ο καθενας πως το φανταζεται η το εχει, θα μαζεψουμε και καλες ιδεες
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  9. #6
    Εγγραφή
    07-01-10
    Μηνύματα
    2.102
    Thanked
    874
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    οκ δε ξερω αν θα ειχα περισσοτερα η λιγοτερα εργαλεια απο αυτα που εχεις εσυ.
    Σιγουρα θα ειχα δερματινο καναπε 3θεσιο.θα ηθελα ενα αξιοπρεπες μπανιο. Ενα γραφειο με υπολογιστη.Διπλο ψυγειο(θηριο), hi end ηχοσυστημα και μια 50αρα lcd.ΓΥΑΛΙΣΜΕΝΑ πατωματα, να βλεπω τα μουτρα μου.
    Αυτα αν ημουν οπως ειμαι τωρα:οικογενειαρχης.

    Αν ημουν ελευθερο πουλι το φανταζομαι ως υπερσυχρονο loft να ζω μεσα σε συτο ως αμερικανος.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to kplc16 For This Useful Post:

    bill_m3 (15-09-11), Z4 DCT (15-09-11)

  11. #7
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή



    κατι τετοιο....ομως με αλλο οχημα μεσα!!!

  12. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    Z4 DCT (15-09-11)

  13. #8
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δεν ξερω πως θα ηταν το γκαραζ μου, σιγουρα οπως ειναι του Γιαννη με ικανοποιει απολυτα,αλλα το σημαντικοτερο ειναι το οχημα που εχει μεσα και αυτο ειναι που ολοκληρωνει το ολο σκηνικο ΤΕΛΕΙΑ!!!

  14. #9
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Όχι, όχι ΜΗ βάλεις ανυψωτικό.



  15. The Following User Says Thank You to Monsta For This Useful Post:

    nikos1400 (16-09-11)

  16. #10
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    εγω το γκαραζακι που θα φτιαξω με το που θα τελειωσω την σχολη, θα εχει φουλ εξοπλισμο διασπαρτο πανω σε εναν παγκο, μουτζουρες πανω στους τοιχους, ημερολογια max power παντου, ενα γραφειακι με ενα τηλεφωνο που θα ναι μεσα στην μουτζουρα, διασπαρτα γυρω γυρω ανταλλακτικα που μπαινωντας θα τα κλωτσαω, χωρο για 2 αυτοκινητα στην ακρη θα καθετε κουκουλωμενο ενα σαραβαλο που θα εχω για προτζεκτ 700ιππων, ενα ψυγειακι μικρο (καταλαβατε μεσα στην μουτζουρα) και μια γκαραζοπορτα που απ εξω θα την εχουν κανει μεσα στο γκραφιτι!

  17. The Following 4 Users Say Thank You to spar@ For This Useful Post:

    320d (16-09-11), aggelosmk2 (16-09-11), Panos 316T (15-09-11), Z4 DCT (15-09-11)

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP