Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 31

Θέμα: BMW 320 si Navigation Problem

  1. #11
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    809
    Thanked
    1834
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φιλε μου μπες στο gpsundreground.com να βρεις οτι θελεις.
    Αν το αυτοκινητο σου εχει 2 υποδοχες για cd τοτε εχεις το professional και το βαζεις στην κατω υποδοχη που λεει dvd.
    Αν εχει μια υποδοχη για cd τοτε καταβαζεις το business.
    Στο σαιτ που σου εδωσα κανε την αναλογη αναζητηση στο search.
    Η διαδικασια ειναι οπως την περιγραφει η Ελενη και ειναι πολυ απλη.
    Εχει οδηγιες για πως θα το κατεβασεις και θα το γραψεις.
    Το professional 2011 ειναι 3 dvd για ευρωπη. Αν δεν σε απασχολουν οι αλλες χωρες, κατεβασε μονο το τριτο που εχει την Ελλαδα.
    Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος

  2. #12
    Εγγραφή
    15-05-11
    Περιοχή
    Garden State
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    3.614
    Thanked
    11506
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο strof Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου μπες στο gpsundreground.com να βρεις οτι θελεις.
    Αν το αυτοκινητο σου εχει 2 υποδοχες για cd τοτε εχεις το professional και το βαζεις στην κατω υποδοχη που λεει dvd.
    Αν εχει μια υποδοχη για cd τοτε καταβαζεις το business.
    Στο σαιτ που σου εδωσα κανε την αναλογη αναζητηση στο search.
    Η διαδικασια ειναι οπως την περιγραφει η Ελενη και ειναι πολυ απλη.
    Εχει οδηγιες για πως θα το κατεβασεις και θα το γραψεις.
    Το professional 2011 ειναι 3 dvd για ευρωπη. Αν δεν σε απασχολουν οι αλλες χωρες, κατεβασε μονο το τριτο που εχει την Ελλαδα.
    απο το ιδιο το κατεβασα και εγω!
    Become the person you would want to have as a friend yourself!!!!!

  3. #13
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Να ρωτησω κι εγω κατι σχετικο. Οταν πηρα το αμαξι αγορασα απο τον Φλασκη μια κοπια με χαρτες και καποια POI's που εχει μεσα. Το τελευταιο καιρο, υπαρχουν φορες που αν αναψω το αμαξι το navi δεν διαβαζει το cd, λεει please insert cd/dvd κλπ. Αν το κλεισω και το ανοιξω ισως το διαβασει, ισως και οχι.. και μετα απο ωρες το διαβαζει παλι.

    Φταιει το cd/dvd ή το navi μου?
    Οκ να κατεβασω χαρτες απο το gpsundreground.com, τα POI's θα τα εχει ετοιμα μεσα ή πρεπει να τα περασω εγω? Στη βαση δεδομενων τους ανεβαζουν και Ελληνες ή οτι περασουν οι ξενοι? Κυριως καμερες, μπλοκα, βενζιναδικα.

  4. #14
    Εγγραφή
    15-05-11
    Περιοχή
    Garden State
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    3.614
    Thanked
    11506
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ρωτησω κι εγω κατι σχετικο. Οταν πηρα το αμαξι αγορασα απο τον Φλασκη μια κοπια με χαρτες και καποια POI's που εχει μεσα. Το τελευταιο καιρο, υπαρχουν φορες που αν αναψω το αμαξι το navi δεν διαβαζει το cd, λεει please insert cd/dvd κλπ. Αν το κλεισω και το ανοιξω ισως το διαβασει, ισως και οχι.. και μετα απο ωρες το διαβαζει παλι.

    Φταιει το cd/dvd ή το navi μου?
    Οκ να κατεβασω χαρτες απο το gpsundreground.com, τα POI's θα τα εχει ετοιμα μεσα ή πρεπει να τα περασω εγω? Στη βαση δεδομενων τους ανεβαζουν και Ελληνες ή οτι περασουν οι ξενοι? Κυριως καμερες, μπλοκα, βενζιναδικα.
    Φανη, εξαχνα να βρω το DVD αρκετο καιρο, πριν ερθω , εβαλα ενα θρεντ ζητησης και φυσικα .....ασχοληθηκα λιγο μονη και τα καταφερα.....αν και ηταν η πρωτη φορα που εκανα κατι παρομοιο......( Θα ηθελα να ευχαριστησω τον Asot, που ηταν προθυμος να μου το στειλει) !!!!1
    Κατεβασα τους χαρτες και εχει τα παντα μεσα... , εστιατορια, βενζιναδικα κλπ....τις καμερες δεν το εψαξα.....
    Δεν πρεπει να φταιει το navi , μου το εκανε και εμενα, αλλα επανερχεται ...
    Ειναι η ποιοτητα του DVD, μιλησα με καποιον απο το τεχνικο τμημα της BMW και μου ειπαν το ιδιο.....
    Become the person you would want to have as a friend yourself!!!!!

  5. The Following 3 Users Say Thank You to Eleni For This Useful Post:

    535xi (06-01-12), asot (15-09-11), fanisk (14-09-11)

  6. #15
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eleni Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φανη, εξαχνα να βρω το DVD αρκετο καιρο, πριν ερθω , εβαλα ενα θρεντ ζητησης και φυσικα .....ασχοληθηκα λιγο μονη και τα καταφερα.....αν και ηταν η πρωτη φορα που εκανα κατι παρομοιο......( Θα ηθελα να ευχαριστησω τον Asot, που ηταν προθυμος να μου το στειλει) !!!!1
    Κατεβασα τους χαρτες και εχει τα παντα μεσα... , εστιατορια, βενζιναδικα κλπ....τις καμερες δεν το εψαξα.....
    Δεν πρεπει να φταιει το navi , μου το εκανε και εμενα, αλλα επανερχεται ...
    Ειναι η ποιοτητα του DVD, μιλησα με καποιον απο το τεχνικο τμημα της BMW και μου ειπαν το ιδιο.....
    Ομορφα! Ευχαριστω πολυ Ελενη, κι εγω νομιζω πως το DVD τα εχει παιξει (αναβω-σβηνω το αμαξι 5-6 φορες τη μερα μαλλον η αναγνωση το εφαγε) αλλα φοβομουν μη τυχον φταιει το navi και εχω εξοδα που δεν υπολογιζω. Απο εκεινο το site κατεβασες και ειχε σωστα τα POI's για Ελλαδα? Προσθεσες εσυ κατι ή το εγραψες και ηταν ετοιμο?

  7. #16
    Εγγραφή
    15-05-11
    Περιοχή
    Garden State
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    3.614
    Thanked
    11506
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ομορφα! Ευχαριστω πολυ Ελενη, κι εγω νομιζω πως το DVD τα εχει παιξει (αναβω-σβηνω το αμαξι 5-6 φορες τη μερα μαλλον η αναγνωση το εφαγε) αλλα φοβομουν μη τυχον φταιει το navi και εχω εξοδα που δεν υπολογιζω. Απο εκεινο το site κατεβασες και ειχε σωστα τα POI's για Ελλαδα? Προσθεσες εσυ κατι ή το εγραψες και ηταν ετοιμο?
    δεν προσθεσα τιποτα....

    επισης παρατηρησα οτι οταν εκανε πολυ ζεστη και δεν ειχα ανοιξει το A/C, το εκανε πιο συχνα....,!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Eleni : 14-09-11 στις 22:36
    Become the person you would want to have as a friend yourself!!!!!

  8. #17
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    809
    Thanked
    1834
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ομορφα! Ευχαριστω πολυ Ελενη, κι εγω νομιζω πως το DVD τα εχει παιξει (αναβω-σβηνω το αμαξι 5-6 φορες τη μερα μαλλον η αναγνωση το εφαγε) αλλα φοβομουν μη τυχον φταιει το navi και εχω εξοδα που δεν υπολογιζω. Απο εκεινο το site κατεβασες και ειχε σωστα τα POI's για Ελλαδα? Προσθεσες εσυ κατι ή το εγραψες και ηταν ετοιμο?
    Γραψτο σε ενα verbatim dvd+, ομορφα και μερακλιδικα σε χαμηλη ταχυτητα,στα 4Χ. Αυτο που θα κατεβασεις θα τα εχει ολα μεσα. Του 2011 τα pois ειναι πολυ περισσοτερα απο τα προηγουμενα και εχουν μεσα και τα τηλεφωνα των περισσοτερων επιχειρησεων. Στις καμερες εχω προβλημα, δεν τις εχει..
    Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος

  9. The Following User Says Thank You to strof For This Useful Post:

    fanisk (14-09-11)

  10. #18
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eleni Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν προσθεσα τιποτα....

    επισης παρατηρησα οτι οταν εκανε πολυ ζεστη και δεν ειχα ανοιξει το A/C, το εκανε πιο συχνα....,!!!!
    Οκ σε ευχαριστω!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο strof Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γραψτο σε ενα verbatim dvd+, ομορφα και μερακλιδικα σε χαμηλη ταχυτητα,στα 4Χ. Αυτο που θα κατεβασεις θα τα εχει ολα μεσα. Του 2011 τα pois ειναι πολυ περισσοτερα απο τα προηγουμενα και εχουν μεσα και τα τηλεφωνα των περισσοτερων επιχειρησεων. Στις καμερες εχω προβλημα, δεν τις εχει..
    Ετσι θα το κανω, αργα και σταθερα χαχα. Θα το κατεβασω σε λιγο. Με τις καμερες τι κανουμε ομως? Και χωρις αυτες δεν πειραζει.. αλλα αν τις ειχε μεσα να'ναι ολα μαζι νοικοκυρεμενα, θα ηταν καλυτερα.

  11. #19
    Εγγραφή
    15-05-11
    Περιοχή
    Garden State
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    3.614
    Thanked
    11506
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οκ σε ευχαριστω!



    Ετσι θα το κανω, αργα και σταθερα χαχα. Θα το κατεβασω σε λιγο. Με τις καμερες τι κανουμε ομως? Και χωρις αυτες δεν πειραζει.. αλλα αν τις ειχε μεσα να'ναι ολα μαζι νοικοκυρεμενα, θα ηταν καλυτερα.
    σε verbatim dvd R+, το εγραψα...

    Θυμασαι τι μου ειπες για τις καμερες..... ακολουθησα τις συμβουλες σας.... και δεν πηρα καμμια κληση... αν και με σταματησαν μονο τρεις φορες.....
    Become the person you would want to have as a friend yourself!!!!!

  12. #20
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    809
    Thanked
    1834
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ψαξου λιγο στο ιδιο σαιτ πριν γραψεις το dvd κατι θα βρεις. εχει και τις οδηγιες, ενα φακελο αλλαζεις. Εγω ειχα γραψει το dvd και βαριομουν να το ξανακανω για τις καμερες, αχρηστο ειναι εξαλλου, καμια δεν λειτουργει! Για καψιμο χρησιμοποιω το ultra iso.
    Ανδρών επιφανών πάσα γη τάφος

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP