Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 19 από 19

Θέμα: "Τοσο πολυ βιαζεσαι ρε? "

  1. #11
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Πειραιας - Μηλος
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    6.972
    Thanked
    20091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δε μπορω να σβησω κατι γιατί είμαι εκτός και με το iPhone
    www.deepbluebeachbar.com

    Deep Blue, Paliochori, Milos HD 360º Virtual Tours:
    360º HD Εικονικές Περιηγήσεις:
    ************** Click on the link: ****************
    https://www.paliochori.com/vt/deepblue


    Instagram

  2. #12
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    VOULA
    Μηνύματα
    1.898
    Thanked
    5249
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ας το σβήσει κάποιος άλλος τότε. Κανένα πρόβλημα .

  3. #13
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εν βρασμω γραφουμε πραγματα που πολλες φορες δεν τα εννοουμε, υποθετικοι εγκληματικοι τροποι αντιδρασης και "ευχολογια"κακων,καλο ειναι να τα σκεφτομαστε δυο φορες πριν τα δημοσιευσουμε.
    Βρε καλα να παθουν!! Βγηκε το τσουτσεκι απο τη σχολη και αντι να συλλαβει καναν εγκληματια (2 απανωτες ληστειες με ομηρια στη Βουλα αυτη τη βδομαδα) ερχεται να πουλησει πνευμα σε καποιον (εμενα) χωρις καν να τον προκαλεσει ή εστω κοιταξει. Ο συνοδηγος του ηταν βλακας που δεν μιλησε, ή απλως ηθελε να βγαλει την υπηρεσια του και να παει σπιτι του ο ανθρωπος?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deepBLUE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά φίλε Νίκο δε συμφωνώ με τους χαρακτηρισμούς δημόσια και ειδικά μέσα σ"ένα φόρουμ όπου διαβάζουν πολλοί αλλά υπάρχουν και φίλοι μέλη αστυνομικοί .
    Έτσι και αλλιώς γνώμη για πρόσωπα καταστάσεις υπηρεσίες έχουμε όλοι σχηματίσει αλλα και ζήσει διάφορες καταστάσεις .
    Κανείς δεν είναι τέλειος όπως και τα δάχτυλα του χεριού δεν είναι όλα ιδια.
    Κακοί επαγγελματίες δημόσιοι λειτουργοί άνθρωποι υπάρχουν πάντα και παντού.
    Απλά σε κάποιες περιπτώσεις πρέπει να μάθουμε να ζούμε με αυτό και να χειριζομαστε ανάλογα με το ποιον εχουμε μπροστα μας τη κάθε περίπτωση.
    Βαγγελη καθε επαγγελμα υπαρχει στο φορουμ, αφου δεν θιγεται καποιος απο τα παραπανω γιατι να ενοχληθει? Οποιος θεωρει τον εαυτο του Αστυνομικο, Ταξιτζη, Φορτηγατζη, Παγωταζη, Νερουλα δεν θα εχει και προβλημα υποθετω. Οποιος θεωρει τον εαυτο του μπατσο και ταριφα ας αλλαξει τοπικ

    Φορουμ BMW και αυτοκινησης ειναι, και αυτα μεσα στη ζωη πισω απο το τιμονι μπαινουν
    Και επειδη στο τελος λες "χειριζομαστε ανάλογα με το ποιον εχουμε μπροστα μας τη κάθε περίπτωση" ειναι και ενας απο τους λογους που μου τη δινει η συμπεριφορα τους, μπορεις να εχεις δικιο και να σε τραβανε μεσα με γελοιες κατηγοριες.

    Νικολα γραψε να τα μοιραστεις μαζι μας οταν βρεις χρονο

  4. #14
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.701
    Thanked
    3257
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φανη μου επρεπε να πεις χωρις κανενα ιχνος ειρωνιας...."Εχετε απολυτο δικιο...ζητω συγνωμη για την χαζομαρα μου..."
    Ολα αυτα με περιλυπη ενοχικη φατσουλα φοβισμενου....
    Και μετα αστον να ψαχνει να βρει τι στο καλο εγινε....τον ειρωνευοσουν τελικα η σε φοβισε???
    χαχαχαχα
    μη νιωθεις ρεεεε!!!
    "ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΑΡΗ" (Τζιμακος)

  5. #15
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    φανη ξερεις ποσοι υπαρχουν εξω?? περα απ τους ηρωες των 700ευρο, καθε μερα συναντας βλακες που εχουν καβαλησει το αμαξι και βγαζουν την μαγκια τους την ηλιθιοτητα τους πανε να σε σκοτωσουν και τσαμπουκαλευονται, περνανε με κοκκινο σταματας και σε κοιτανε και στραβα... σκεψου μονο αν ειχες ενα οπλο οπως λες ποσους θα ετρωγες την ημερα...Ειναι η ηλικια μαλλον γιατι και μενα οι δικοι μου μου λενε να ηρεμησω, γιατι δεν αντεχω να ανεχομαι την βλακεια του αλλου και να υπομενω το τι κανει και να με περναει για βλακα, απλα ξερεις ποιο ειναι το θεμα οτι ολο αυτο μας χαλαει πολυ!

  6. #16
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο z3 2.2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φανη μου επρεπε να πεις χωρις κανενα ιχνος ειρωνιας...."Εχετε απολυτο δικιο...ζητω συγνωμη για την χαζομαρα μου..."
    Ολα αυτα με περιλυπη ενοχικη φατσουλα φοβισμενου....
    Και μετα αστον να ψαχνει να βρει τι στο καλο εγινε....τον ειρωνευοσουν τελικα η σε φοβισε???
    χαχαχαχα
    μη νιωθεις ρεεεε!!!
    Δημητρη οταν τυχει να πεσω σε τετοιο τυπο και εχω χαρτια και ορεξη δεν εχω προβλημα να ειρωνευτω. Με αυτον δεν ειχα ολα τα χαρτια (αδεια) και δεν ειχα ορεξη (ουτε και χρονο αν εχω τραβηγμα) για αυτο απαντουσα κανονικα, ουτε να ειρωνευτω ουτε και να παω με τα νερα του.. Καθολου ασχημη η ιδεα σου αλλα εκεινη τη στιγμη δεν το σκεφτηκα γιατι με επνιγε το αδικο

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spar@ Εμφάνιση μηνυμάτων
    φανη ξερεις ποσοι υπαρχουν εξω?? περα απ τους ηρωες των 700ευρο, καθε μερα συναντας βλακες που εχουν καβαλησει το αμαξι και βγαζουν την μαγκια τους την ηλιθιοτητα τους πανε να σε σκοτωσουν και τσαμπουκαλευονται, περνανε με κοκκινο σταματας και σε κοιτανε και στραβα... σκεψου μονο αν ειχες ενα οπλο οπως λες ποσους θα ετρωγες την ημερα...Ειναι η ηλικια μαλλον γιατι και μενα οι δικοι μου μου λενε να ηρεμησω, γιατι δεν αντεχω να ανεχομαι την βλακεια του αλλου και να υπομενω το τι κανει και να με περναει για βλακα, απλα ξερεις ποιο ειναι το θεμα οτι ολο αυτο μας χαλαει πολυ!
    Ακριβως αυτο μου τη δινει, οτι τον ανεχεσαι χωρις να μπορεις να κανεις αλλιως γιατι αφου προκαλει απο μονος του δεν το εχει και σε τιποτα να σου φορτωσει κατι. Και επισης τον ανεχεσαι και ενω πολλες φορες δεν εχεις προκαλεσει απλα αυτος ηθελε να δειξει..δεν ξερω τι. Φταιει η ηλικια αλλα περισσοτερο το αισθημα αδικιας που νιωθω.
    Πριν φυγω διακοπες σχολαω απο το γραφειο και στο επομενο στενο 4 Δι.Ας εχουν πιασει ισκιο και σταζουν απο τη ζεστη. Τους λυπηθηκα και αφου θα πηγαινα περιπτερο πηρα και 4 νερα να γυρισω να τους τα δωσω και αν τα παρουν καλως αλλιως θα τα πιω μονος μου. Τα πηρα αλλα μεχρι να γυρισω ειχαν φυγει, τα ηπια μονος μου. Δεν εχω προβλημα με τη στολη, με συγκεκριμενους τενεκεδες που τη φορανε και χωρις αυτη ειναι ενα τιποτα εχω

  7. #17
    Εγγραφή
    17-12-10
    Μηνύματα
    1.849
    Thanked
    668
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο z3 2.2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φανη μου επρεπε να πεις χωρις κανενα ιχνος ειρωνιας...."Εχετε απολυτο δικιο...ζητω συγνωμη για την χαζομαρα μου..."
    Ολα αυτα με περιλυπη ενοχικη φατσουλα φοβισμενου....
    Και μετα αστον να ψαχνει να βρει τι στο καλο εγινε....τον ειρωνευοσουν τελικα η σε φοβισε???
    χαχαχαχα
    μη νιωθεις ρεεεε!!!
    Αλάνθαστη μέθοδος!

  8. #18
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Να κάνω μια άσχετη παρατήρηση.

    Πετυχαίνω εχθές τ απόγευμα ένστολο (μπλε σκούρα στολή μονόχρωμη & φουλ εξοπλισμό....όπλο, χειροπέδες κτλ) πάνω σε μηχανή on-off μεγάλου κυβισμού ΧΩΡΙΣ πινακίδες, να κάνει σφήνες και να πηγαίνει δίχως αύριο.

    α) Τελευταία φορά που θυμάμαι, ο νόμος έλεγε ότι είναι παράνομο να κυκλοφορεί οποιοδήποτε όχημα ΧΩΡΙΣ πινακίδες.

    β) Αν αυτός ο άνθρωπος προκαλέσει ατύχημα με την άκρως επικίνδυνη οδήγησή του, ποιος μου λέει ότι θα σταματήσει, κι αν όντως δεν το κάνει, πως θα τον βρουν οι 'παθόντες' ?????

    γ) Πότε θα καταλάβουν αυτοί οι άνθρωποι επιτέλους ότι η δουλειά τους είναι να προστατεύουν και να υπηρετούν εμάς τους υπόλοιπους και πως πρέπει να δίνουν συνέχεια το σωστό παράδειγμα στους δρόμους ???

  9. The Following User Says Thank You to Monsta For This Useful Post:

    Nikos (07-09-11)

  10. #19
    Εγγραφή
    17-12-10
    Μηνύματα
    1.849
    Thanked
    668
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να κάνω μια άσχετη παρατήρηση.

    Πετυχαίνω εχθές τ απόγευμα ένστολο (μπλε σκούρα στολή μονόχρωμη & φουλ εξοπλισμό....όπλο, χειροπέδες κτλ) πάνω σε μηχανή on-off μεγάλου κυβισμού ΧΩΡΙΣ πινακίδες, να κάνει σφήνες και να πηγαίνει δίχως αύριο.

    α) Τελευταία φορά που θυμάμαι, ο νόμος έλεγε ότι είναι παράνομο να κυκλοφορεί οποιοδήποτε όχημα ΧΩΡΙΣ πινακίδες.

    β) Αν αυτός ο άνθρωπος προκαλέσει ατύχημα με την άκρως επικίνδυνη οδήγησή του, ποιος μου λέει ότι θα σταματήσει, κι αν όντως δεν το κάνει, πως θα τον βρουν οι 'παθόντες' ?????

    γ) Πότε θα καταλάβουν αυτοί οι άνθρωποι επιτέλους ότι η δουλειά τους είναι να προστατεύουν και να υπηρετούν εμάς τους υπόλοιπους και πως πρέπει να δίνουν συνέχεια το σωστό παράδειγμα στους δρόμους ???

    α) σωστός, δεν άλλαξε κάτι απο τότε που τα θυμάσαι
    β) όλα τα αστυνομικά οχήματα ακόμα και τις ασφάλειας είναι ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΑ οπότε ότι και να γίνει δεν θα βρείς άκρη!
    γ) ποτέ!

  11. The Following User Says Thank You to Jimmakos For This Useful Post:

    Ptboul (08-09-11)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP