Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 27

Θέμα: προετοιμασία αυτοκινήτου για γάμο

  1. #11
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    θρακομακεδονες
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.970
    Thanked
    1891
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    μιας και τα τελευταια χρονια, ασχολουμαι επαγγελματικα με στολισμους γαμων..θα σου πω , πως μια βεντουζα μπροστα αν κολληθει σωστα...δεν κανει καμια ζημια(μονο αν φυγει κανει ζημια)! επισης ...δουλειες με συρραπτικα και μεταλλικα εξαρτηματα...δεν κανει κανενας επαγγελματιας τους ειδους!

  2. #12
    Εγγραφή
    07-01-10
    Μηνύματα
    2.102
    Thanked
    874
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Διαφωνω με ολους.Πρωτα απο ολα το αμαξι σου και οι αλλοι να πανε να κουρευτουν.

    Γι αυτο προτεινω να βαλεις κοτσαδορο και να σερνεις τη νυφη με τρειλορ.

    Κανεις δε προκειται να πει α το γυφτο.Ολοι θα εντυπωσιαστουν με την φαντασια σου.


    Τελος για να κοψω τη πλακα ευχομαι βιο ανθοσπαρτο στους μελλονυμφους(αν καταλαβα καλα εισαι ο κουμπαρος).Οσο για τα στρασακια μην ανησυχεις καθολου δε προκειται να κανουν ζημια.

    Για την εμφανιση της κοπελας να ανησυχεις γιατι θα φορα ασπρο νυφικο κι οχι μπλε.

    Το αμαξι θα πρεπει να το καθαρισεις σχολαστικα για να παραμεινει το νυφικο στη πενα.Επισης το αποτελεσμα της καθαριοτητας στο πισω καθισμα θα το ελεξεις με ασπρο πουκαμισο.Φορας ασπρο πουκαμισο και καθεσαι πισω με κλειστο κλιματιστικο να ελεξεις τη καθαριοτητα.

    Επισης μη βαλεις τη νυφη να φορεσει ζωνη ασφαλειας γιατι η ζωνη κουβαλαει πονηρη βρωμια.

    Καλα να περασετε και συντομα σου ευχομαι και νονος.

  3. The Following 2 Users Say Thank You to kplc16 For This Useful Post:

    Jimmakos (22-08-11), zaharias (24-08-11)

  4. #13
    Εγγραφή
    07-01-10
    Μηνύματα
    2.102
    Thanked
    874
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    επειδη ομως δε κρατιεμαι ξαναποσταρω αλλα θα ειμαι off-topic.

    πριν κανα δυο χρονια παντρευοταν η κουνιαδα μου(αχωνευτη κι αυτη και η πεθερα μου.οταν τρωγονται πανηγυριζω)

    Η πεθερα μου δινει στη μελονυμφη κουνιαδα οδηγια τις παραμονες της στεψης να μεινει το νυφικο στο σπιτι της πεθερας μου(μητερας της) για το καλο.Η κουνιαδα ερχεται στο πατρικο της τελευταια μερα για να βαλει το νυφικο να ετοιμαστει κτλ.

    Ελα ομως που η πεθερα μου 3-4 μερες τηγανιζε κεφτεδακια γαυρους χοιρινα και ουι αλλο θες....Αποτελεσμα το νυφικο πηρε τσικνα.....

    Και ο καβγας να δινει και να περνει μπου χα χα

  5. The Following 12 Users Say Thank You to kplc16 For This Useful Post:

    3enyxtis (23-08-11), bill_m3 (22-08-11), hades7 (22-08-11), Jimmakos (22-08-11), katsaraios (22-08-11), Leonidas_E39 (22-08-11), m-power_01 (22-08-11), Nino (22-08-11), Ptboul (23-08-11), S8N (22-08-11), Stamatis (22-08-11), zaharias (24-08-11)

  6. #14
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Smile

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kplc16 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαφωνω με ολους.Πρωτα απο ολα το αμαξι σου και οι αλλοι να πανε να κουρευτουν.

    Γι αυτο προτεινω να βαλεις κοτσαδορο και να σερνεις τη νυφη με τρειλορ.

    Κανεις δε προκειται να πει α το γυφτο.Ολοι θα εντυπωσιαστουν με την φαντασια σου.

    Καλα να περασετε και συντομα σου ευχομαι και νονος.
    ετσι αντρικες καταστασεις.

  7. #15
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ....αυτο που πας να κανεις το καλο και στο τελος την "πληρωνεις" ειναι ζορικο πραγμα!!!

    Πολυ σωστα τα εχουν πει οι προηγουμενοι φιλοι με συμβουλες προφυλαξης του οχηματος σου.
    ....θα ηθελα ομως να προσθεσω, οτι μην πας και χαϊδεψεις την νυφη να δεις αν γρατσουναει το νυφικο στο .....πισω μερος!!!
    ...αν ειναι να κανεις κατι τετοιο,καλυτερα πηγαινε επισκεψη απο την πρηγουμενη βλεποντας το κρεμασμενο και εκει με τροπο "Α τι ωραιο!!!" κτλ τσεκαρε για αιχμηρα στολιδια!!!!

    Πλακα κανω!!!!δεν πιστευω οτι μπορουν να σταθουν στο πισω μερος του νυφικου, ουτε διαμαντια ουτε τιποτε αλλο,ολο το κεντημα ειναι συνηθως μπροστα στο στηθος,ισως και στην ουρα στο τελειωμα εκει που δεν καθεται κανεις.

    Τελος απο το πολυ καθαρισμα,προσεξε μην γινει καμμια υπερβολη με γυαλιστικα σε ταπετσαριες /δερματα και απο ασπρο να γινει μαυρο το νυφικο!...και οπωσδηποτε προσοχη σε αυτα που ειπε ο Σταματης,καθαρα τζαμια χωρις αυτοκολλητα και μασιπιεδες να εχουν καθαριστει καλα μην λερωσει και εκει το νυφικο αλλα και μεινει για ....παντα στην ιστορικη φωτο η μπιχλα που δεν φαινεται ποτε εκτος απ'αυτη τη στιγμη!

  8. #16
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η μονη προσοχη που πρεπει να δωσεις ειναι να καθαρισεις καλα καλα τα μαρσιπιε σου το εσωτερικο της πορτας και να πας καπου να το πλυνεις απο κατω γιατι θα βγαλει η νυφη φωτογραφια τυπου - το ενα ποδι εξω να δειχνω το γοβακι και το χερακι στην πορτα και καλα βγαινω τωρα εγω προσεχτε με- και δεν λεει στο αλμπουμ να της λενε οι φιλες της -μα καλα με απλυτο αμαξι πηγες;
    Επισης αν εχεις πισω μπρατσακι ανεβασε το και κανε πενταπλο αζαξ το πισω παρμπριζ γιατι εκει βγαινει η αλλη χαρακτηριστικη φωτογραφια - αχ καλε φιλιουνται στο αμαξι- και δεν λεει επισης να εχει θαμπαδες, ουτε κανα αυτοκολητο strintzis lines στη γωνια.
    (ο δικος μου γαμος εχει σφραγιστει ανεξιτηλα απο τον κ Μπουκη - national service που συντηρουσε το αυτοκινητο και ειχε βαλει το αυτοκολητακι στο κατω κεντρο του τζαμιου)
    δεν ειμαι σιγουρος οτι θα φτανει το ποδι της νυφης στην ασφαλτο!!
    και φυσικα ελπιζω να ειναι ψηλος ο φωτογραφος ειδικα για τις χαρακτηριστικες απο πισω φωτογραφιες...(δεν πιστευω να εχει μεμβρανες το παρμπριζ)
    οσο για τα αλλα να μην ανησυχεις καθολου, ουτε σημαδια ουτε γρατσουνιες ουτε τιποτα δεν γινεται με τους συγχρονους τροπους στολισμου.

  9. The Following User Says Thank You to Nino For This Useful Post:

    katsaraios (22-08-11)

  10. #17
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειμαι σιγουρος οτι θα φτανει το ποδι της νυφης στην ασφαλτο!!
    και φυσικα ελπιζω να ειναι ψηλος ο φωτογραφος ειδικα για τις χαρακτηριστικες απο πισω φωτογραφιες...(δεν πιστευω να εχει μεμβρανες το παρμπριζ)
    οσο για τα αλλα να μην ανησυχεις καθολου, ουτε σημαδια ουτε γρατσουνιες ουτε τιποτα δεν γινεται με τους συγχρονους τροπους στολισμου.
    Αν το ποδι της νυφης δεν φτανει κατω, τοτε πρεπει να υπαρχει μεγαλη προικα.

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Stamatis For This Useful Post:

    120ie87 (22-08-11), katsaraios (22-08-11)

  12. #18
    Εγγραφή
    19-03-11
    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    1.665
    Thanked
    2582
    Rides
    1

    Talking

    ^ έεεεεεεεεετσιιιι



  13. #19
    Εγγραφή
    07-01-10
    Μηνύματα
    2.102
    Thanked
    874
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν το ποδι της νυφης δεν φτανει κατω, τοτε πρεπει να υπαρχει μεγαλη προικα.
    δε καταλαβα παλι τι θες να πεις.
    Ο κουμπαρος πουλαει το χ3 και το δινει με προικα;





  14. #20
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kplc16 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε καταλαβα παλι τι θες να πεις.
    Ο κουμπαρος πουλαει το χ3 και το δινει με προικα;





    Ναι δινει ο κουμπαρος το χ3 προικα.

    Καλοστεριωτα να ειναι τα παιδια και ο κουμπαρος παντα αξιος.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP