Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 122

Θέμα: E46 coupe ή compact

  1. #21
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιάννηηηηηηηηηηηηηη τα λέμε σχεδόν καθημερινά.
    1. Η επιθυμία σου είναι μεγάλη και δεδομένη για το κουπέ. Επομένως αφού υπάρχει η δυνατότητα απόκτησης του, προχώρα.
    2. Το κόμπακτ με αυτά που έχεις μπάξει και πιό πολύ ο χρόνος που του έχεις αφιερώσει, δεν πάνε χαμένα, αφού μένει στην οικογένεια, θα είναι σαν δικό σου, άσε που θα το χαρεί και η μητέρα σου, αφού της αρέσει τόσο.
    3. Μπορείς να βγάλεις ορισμένα πράγματα που ταιριάζουν, απ το κόμπακτπ και να τα μπάξεις στο μελλοντικό.
    4. Είσαι μπαξιματίας, αυτό είναι χούι που δύσκολα κόβεται, και θα νοιώθεις μεγάλη ικανοποίηση χτίζοντας το νέο που σου αρέσει και τόσο πολύ. Σιγά σιγά όμως και με μέτρο.
    Σε όσα κι αν αναφέρεται έχετε δίκιο κύριε Γιώργο!
    Αλλά το σίγουρο είναι πως δε θα είμαι ικανοποιημένος έχοντας ένα αμάξι, το οποίο θα έχει λιγότερα από αυτό που έχω!Δεν ξέρω επίσης κατά πόσο θα έχω όρεξη να ασχοληθώ να μπάξω τόσο τρανταχτά πράγματα όπως στο κόμπακτ!
    Ας πούμε για παράδειγμα τα φώτα ξένον!Ψάχβω εδώ και καιρό για το Σπύρο και κάτι αξιόλογο δεν έχω βρεί!

  2. #22
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tsakirakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    πηγαινε παρε κανενα New holland T7070 blue power να γουσταρεις Γιαννακο!

    Πω ρε σύ το καινούριο είναι αυτό?Τί ωραίο σκούρο χρωματάκι!!
    Θα λυπάμαι δεν θα το βάζω στο χωράφι!

  3. The Following User Says Thank You to giannis_compact For This Useful Post:

    Tsakirakos (08-08-11)

  4. #23
    Εγγραφή
    27-12-09
    Περιοχή
    Χίος
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    3.815
    Thanked
    7295
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παρε το κουπε Γιαννη.. Το κομπακτ θα μεινει στην οικογενεια.. Και παλι θα μπορεις να το παιρνεις οποτε θελεις..
    Η εκδοση Μ πακ ειναι η πιο ομορφη και η πιο ολοκληρωμενη για αυτα που πληρωνεις.. και τοτε δεν ηταν και φθηνη εκδοση να σκεφτεις.. Μπορει να μην εχει αυτα που εβαλες στο κομπακτ, αλλα επειδη ειναι κατι το διαφορετικο, θα το αγαπησεις και παλι οπως ειναι.. Το Ε46 facelift coupe ειναι το πιο ομορφο 2 πορτο 3αρι που εχει βγαλει η BMW κατα τη γνωμη μου..

    Επισης συμφωνω με τον Πανο που λεει οτι το μπαξιμο ειναι χουι.. Ολο και κατι θα μπαξεις.. Δεν αλλαζει αυτο.. Ειναι αρρωστια φιλε.. Κι εγω ολο λεω οτι δεν θα βαλω τιποτα αλλο.. κι ολο κατι βρισκω..
    ΧΙΟΣ-CHIOS


  5. The Following User Says Thank You to zaharias For This Useful Post:

    giannis_compact (08-08-11)

  6. #24
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zaharias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρε το κουπε Γιαννη.. Το κομπακτ θα μεινει στην οικογενεια.. Και παλι θα μπορεις να το παιρνεις οποτε θελεις..
    Η εκδοση Μ πακ ειναι η πιο ομορφη και η πιο ολοκληρωμενη για αυτα που πληρωνεις.. και τοτε δεν ηταν και φθηνη εκδοση να σκεφτεις.. Μπορει να μην εχει αυτα που εβαλες στο κομπακτ, αλλα επειδη ειναι κατι το διαφορετικο, θα το αγαπησεις και παλι οπως ειναι.. Το Ε46 facelift coupe ειναι το πιο ομορφο 2 πορτο 3αρι που εχει βγαλει η BMW κατα τη γνωμη μου..

    Επισης συμφωνω με τον Πανο που λεει οτι το μπαξιμο ειναι χουι.. Ολο και κατι θα μπαξεις.. Δεν αλλαζει αυτο.. Ειναι αρρωστια φιλε.. Κι εγω ολο λεω οτι δεν θα βαλω τιποτα αλλο.. κι ολο κατι βρισκω..
    Ναι αλλά εγώ το κόμπακτ το έκανα άλλο αυτοκίνητο και ξέρω ότι κάποια από αυτά δε θα μπορέσω να τα βάλω στο κουπέ

  7. #25
    Εγγραφή
    16-01-10
    Μηνύματα
    690
    Thanked
    318
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    θα διπλωνει πιο ευκολα παντως...
    πατα και εσυ ενα m3.. δεν πανε μια..

  8. #26
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panos90 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα διπλωνει πιο ευκολα παντως...
    Το κουπέ?

  9. #27
    Εγγραφή
    16-01-10
    Μηνύματα
    690
    Thanked
    318
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ναι εχει μεγαλυτερο κ!λο... και τι κ!λο...
    πατα και εσυ ενα m3.. δεν πανε μια..

  10. #28
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.181
    Thanked
    14073
    Rides
    1

    Προεπιλογή




  11. #29
    Εγγραφή
    16-01-10
    Μηνύματα
    690
    Thanked
    318
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν βρισκω αλλο επιχειρημα..

    το κουπε τα σπαει και ακομα και σημερα με μια καλη ζαντουλα, ενα καλο πλυσηματακι-γυαλισμα γυρναει κεφαλια...
    πατα και εσυ ενα m3.. δεν πανε μια..

  12. #30
    Εγγραφή
    29-11-10
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    4.075
    Thanked
    7447
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Λοιπον Γιανναρα τα ειπαμε και στο τηλέφωνο αλλα αφου τα θες και γραμμενα παρτα :

    1) Παρτο για να μην ακους οτι ''BMW ειναι αυτο ?ααα γιατι εμενα μου μοιαζει με Opel Astra''
    2) Πολλά απο τα πραγματα που εχεις στο Compact μπαινουν στο Coupe.
    3) Το μπάξιμο αγορι μου ειναι μικρόβιο και δεν φευγει οσα χρονια και αν περασουν, μπορουν να το επιβεβαιωσουν και οι ποιο μεγαλυτεροι σε ηλικια απο το forum.
    4) Το μικροβιο αυτο σε εσενα προσωπικα εχει καταστρεψει και το τελευταιο κυτταρο σου.
    5) Απο την στιγμη που το coupe ειναι το απωθημενο που δεν μπορεσες να παρεις και κατεληξες στο Compact πανε παρτο.
    6) Το Compact θα παει στην μαμα ΑΡΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ μιας και ξερουμε τις αδυναμιες που τρεφουν οι μαμαδες στους γιους.
    7) Πες και την αληθεια στο forum οτι στο παταρι του σπιτιου σου υπαρχει ενα ακομα 46αρι σε ανταλλακτικα .

    Δεν μου ερχεται κατι αλλο αυτη τη στιγμη αν μου ερθει θα το ποσταρω.


























    Α ξεχασα ΠΑΝΕ ΠΑΡΤΟ γιατι θα το συζηταμε για κανενα 3μηνο Χ 7 φορες την ημερα και βλέπω να μας χωριζει η γυναικα στο τελος.

Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP