Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Μ6 vs 911

Ψήφισαν
140. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • M6

    73 52,14%
  • 911

    67 47,86%
Σελίδα 22 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 12202122
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 217 από 217

Θέμα: m6 ή 911

  1. #211
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    50
    Thanked
    59
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    μην γινεσαι κακος!! παει εξαιρετικα γρηγορα ο ανθρωπος..απλα δεν ειχαμε την ευκαιρια να τα πουμε... τοσο αναλυτικα! ουτε κ φυσικα αρχισα τις δικαιολογιες, δεν εχω λαστιχα, δεν μπηκε η ταχυτητα, στραβοκοιμηθηκα κλπ κλπ ... θα ηταν ομως ενδιαφερων να τον ξαναεβρισκα τωρα..

  2. #212
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    VOULA
    Μηνύματα
    1.898
    Thanked
    5249
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Paladin Εμφάνιση μηνυμάτων
    μην γινεσαι κακος!! παει εξαιρετικα γρηγορα ο ανθρωπος..απλα δεν ειχαμε την ευκαιρια να τα πουμε... τοσο αναλυτικα! ουτε κ φυσικα αρχισα τις δικαιολογιες, δεν εχω λαστιχα, δεν μπηκε η ταχυτητα, στραβοκοιμηθηκα κλπ κλπ ... θα ηταν ομως ενδιαφερων να τον ξαναεβρισκα τωρα..
    Είναι κολλητός μου φίλος και εξαιρετικό κυρίως παιδί. Είναι και shipανθρωπος Λευτερη.....στα tankers....σε ρώτησα διότι δε φανταζόμουν ότι θα μπορούσε να σε περάσει με το τανκς αλλά σίγουρα στις στροφές θα κατάλαβες ότι πρόκειται για πολύ καλό τιμόνι. Είχαμε παει πριν αρκετά χρόνια 2 φορές στο Palmer Motorsport στο Bedford και έκανε χρόνους παραπλησιους με τους instructors....αλλά κυρίως είναι φοβερό παιδί. Το μεγάλο του παράπονο είναι ότι με το τανκς θέλει λάστιχα κάθε τρεις μήνες για τη διαδρομή Σαρωνιδα - Γλυφαδα. Δε τον πετυχαινεις γιατί τον είχε βάλει στο μάτι ο διοικητής της Γλυφαδας και του πήραν το δίπλωμα 2-3 φορές σε ένα χρόνο αν θυμάμαι καλά.

  3. #213
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή


    .. και μετα ψαχνουμε αν με το ESS θα βγαλουμε 300hp ή 305 αν εχει κρυο..
    996T, 997T, M6, RS4
    Μεχρι να φτασει αυτη η μερα που θα τα σηκωσουμε απο τη τραπεζα και θα βαλουμε το κωλο μας σε τετοια οπλα, δεν θα εχουμε αντανακλαστικα να τα οδηγησουμε (βλ. 70φευγα) !!

  4. The Following User Says Thank You to fanisk For This Useful Post:

    Vasilis (27-07-11)

  5. #214
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    50
    Thanked
    59
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikos M5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι κολλητός μου φίλος και εξαιρετικό κυρίως παιδί. Είναι και shipανθρωπος Λευτερη.....στα tankers....σε ρώτησα διότι δε φανταζόμουν ότι θα μπορούσε να σε περάσει με το τανκς αλλά σίγουρα στις στροφές θα κατάλαβες ότι πρόκειται για πολύ καλό τιμόνι. Το μεγάλο του παράπονο είναι ότι με το τανκς θέλει λάστιχα κάθε τρεις μήνες για τη διαδρομή Σαρωνιδα - Γλυφαδα. Δε τον πετυχαινεις γιατί τον είχε βάλει στο μάτι ο διοικητής της Γλυφαδας και του πήραν το δίπλωμα 2-3 φορές σε ένα χρόνο αν θυμάμαι καλά.
    1. Να του πεις να τα πουμε οπωσδηποτε! (θα σου στειλω το τηλεφωνο μου με πμ να του το δωσεις)..ακομα κ το σημερα το βραδακι!
    2. Μενουμε στην ιδια περιοχη κ δεν τον εχω ξαναπετυχει ποτε!
    3. Ολοι εμεις οι ασχολουμενοι με την ναυτηλια ειμαστε τελικα σοβαρα τιμονια! (Τανκερς? σε ποια?)
    4. Τον συμποναω για το διπλωμα γιατι κ εμενα μου το πηραν 3 φορες σε 1 χρονια ο δοικας του ελληνικου! τωρα δεν εχει διπλωμα δηλαδη?
    5. Επιβαλλεται να ερθει σαββατο πρωι βορεια ευβοια
    6. Δε με περασε...τον ειδα μπροστα κ εμεινε μπροστα γιατι ημουν με λινα

    ΘΕΛΩ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟΨΕ!!!!!

  6. #215
    Εγγραφή
    04-01-10
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.122
    Thanked
    7408
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καποιος απ εδω, οδηγουσε το δικό μου και φοβοταν να ξεπερασει τα 50 χιλιομετρα.
    Σαν την γιαγια μου οδηγουσε οταν πηγαιναμε για φαγητο. Ακομη πεντε λεπτα να οδηγουσε και σιγουρα θα με επερνε ο υπνος...
    Μας το παιζει και χεράς τωρα.....

  7. #216
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    50
    Thanked
    59
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chief Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καποιος απ εδω, οδηγουσε το δικό μου και φοβοταν να ξεπερασει τα 50 χιλιομετρα.
    Σαν την γιαγια μου οδηγουσε οταν πηγαιναμε για φαγητο. Ακομη πεντε λεπτα να οδηγουσε και σιγουρα θα με επερνε ο υπνος...
    Μας το παιζει και χεράς τωρα.....
    ΡΕ ΦΙΛΕ...εχεις δει τη γιαγια σου να οδηγει??? χαζος εισαι? Ταπα παει!

  8. #217
    Εγγραφή
    04-01-10
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.122
    Thanked
    7408
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    -------------

Σελίδα 22 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 12202122

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP