Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Μ6 vs 911

Ψήφισαν
140. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • M6

    73 52,14%
  • 911

    67 47,86%
Σελίδα 21 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 1119202122 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 201 έως 210 από 217

Θέμα: m6 ή 911

  1. #201
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Paladin Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι μου ειπε οτι σου ειπα που ακουσα κ ειδα αυτο που μου διαβασαν κ τελικα θα ανεβω στο βουνο γιατι ειμαι ο χουλκ

  2. #202
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Paladin Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο μεσιε Σταθης τα ειπε με σι και με το νιγμα....αυτα τα χαοτικα δεν τα καταλαβαινω ουτε εγω...εκτος αν μιλαμε για χαοτικες εξισωσεις...περαν τουτου αλλα κ τσαμπουκα τουτου...ευπροσδεκτοι οι χαοτικοι οδηγοι το σαββατο για μια αναβασουλα .... γιατι μου ειπε οτι σου ειπα που ακουσα κ ειδα αυτο που μου διαβασαν κ τελικα θα ανεβω στο βουνο γιατι ειμαι ο χουλκ
    Εχω κανει αρκετες "αναβασεις" στη ζωη μου.

    Οταν οδηγανε αυτοι που γραφουν παραπανω - αδειαζει το κεφαλι μου.
    Ρολερκοστερ χωρις τις ραγες.

    Δεν μιλαμε για χαος, μιλαμε για ερεβος, απυθμενο σκοτεινο ερεβος.

    Οποτε tust me, αν λενε δεν εχουν μεγαλες διαφορες, δεν εχουν.

    - κεινος δε ο σιχαμενος ο Σιταθης, μπορει να με τρομαξει και στην ευθεια.
    - στου Λευτερη εχω υποσχεθει στη μανα μου οτι δεν θα μπω. (ακομα και αν οδηγαει η δικη του μητερα)!!

  3. The Following 3 Users Say Thank You to Stamatis For This Useful Post:

    Paladin (26-07-11), Stathis (26-07-11), Vasilis (27-07-11)

  4. #203
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    χαοτική διαφορά στις επιδόσεις πράγματι δεν υπάρχει...είναι τόσο χαοτική η διαφορά στο πόσο διαφορετικά αυτοκίνητα είναι
    τα συγκεκριμένα, όπου τα νούμερα τους κλείνουν πολύ κοντά το ένα με το άλλο. είναι δύο τελείως διαφορετικά οχήματα, με
    αρκετά κοντυνά νούμερα. αυτό φυσικά είναι υπέρ της bmw, μιάς και η ζυγαριά απο άποψη όγκου και αριθμών αλόγων - κιλών,
    είναι υπέρ της πορσε.
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  5. #204
    Εγγραφή
    20-01-10
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    446
    Thanked
    432
    Rides
    0

    Προεπιλογή


  6. The Following 3 Users Say Thank You to GM6 For This Useful Post:

    aristent (26-07-11), Stathis (26-07-11), Thomelef (26-07-11)

  7. #205
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    VOULA
    Μηνύματα
    1.898
    Thanked
    5249
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Paladin Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο μεσιε Σταθης τα ειπε με σι και με το νιγμα....αυτα τα χαοτικα δεν τα καταλαβαινω ουτε εγω...εκτος αν μιλαμε για χαοτικες εξισωσεις...περαν τουτου αλλα κ τσαμπουκα τουτου...ευπροσδεκτοι οι χαοτικοι οδηγοι το σαββατο για μια αναβασουλα .... γιατι μου ειπε οτι σου ειπα που ακουσα κ ειδα αυτο που μου διαβασαν κ τελικα θα ανεβω στο βουνο γιατι ειμαι ο χουλκ
    Οι γαματοι αυτης της πολης, οι γκουρου και παντογνωστες της ταχυτητας και των βελτιωσεων δεν ασχολουνται με αστειες διαδρομες οπως αυτη της Αγιας Αννας η της Επιδαυρου η της ορεινης Αρκαδιας κυριοι....οι στροφες ειναι μονο για τις φαρμακευτικες εταιρειες που δοκιμαζουν χαπακια για τη ζαλαδα....αν δε μπορεις να ριξεις στον Φρυγανιά στην Τυρομαυροκαταμαυρη δε μετρας....το Πορκυ σου φτιαχτηκε για να μπορει να βελτιωνεται αισθητα σε ολα τα σημεια για να πηγαινει ευθεια....αλλωστε μη ξεχνατε οτι ο Θεος Ρερλ το εξελιξε στη Ναρντό και οχι στο Ρινγκ που μας παραμυθιαζουν....ευθεια και μονο ευθεια.....και μολις κανεις πει "παμε και καμια στροφη ρε παιδια" ξαφνικα ολοι θυμουνται οτι εχουν ραντεβου με το γυναικολογο τους .......

  8. The Following User Says Thank You to Nikos For This Useful Post:

    Paladin (26-07-11)

  9. #206
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    50
    Thanked
    59
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikos M5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    .αν δε μπορεις να ριξεις στον Φρυγανιά στην Τυρομαυροκαταμαυρη δε μετρας....το Πορκυ σου φτιαχτηκε για να μπορει να βελτιωνεται αισθητα σε ολα τα σημεια για να πηγαινει ευθεια....αλλωστε μη ξεχνατε οτι ο Θεος Ρερλ το εξελιξε στη Ναρντό και οχι στο Ρινγκ που μας παραμυθιαζουν....ευθεια και μονο ευθεια.....και μολις κανεις πει "παμε και καμια στροφη ρε παιδια" ξαφνικα ολοι θυμουνται οτι εχουν ραντεβου με το γυναικολογο τους .......
    Γεια σου Τρισμεγιστε Νικολα...τα σεβη μου σε ολα τα επιπεδα κ ελπιζω να δωθει η ευκαιρια να τα πουμε κ απο κοντα.

    Αυτο με τον φρυγανια με γονατισε απο τα γελια

  10. #207
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    VOULA
    Μηνύματα
    1.898
    Thanked
    5249
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Paladin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σου Τρισμεγιστε Νικολα...τα σεβη μου σε ολα τα επιπεδα κ ελπιζω να δωθει η ευκαιρια να τα πουμε κ απο κοντα.

    Αυτο με τον φρυγανια με γονατισε απο τα γελια
    Likewise φιλε Λ......... και εγω θα ηθελα να τα πουμε συντομα .

    Ο Φρυγανιας (το νεο πουλεν της ταχυτητας) ειναι πολυ μπροστα ...δε τον περναει κανεις ακομα....
    (αναρωτιεμαι αν στις βραδυνες καταδρομικες που κανεις στα μερη σου εχεις πετυχει ενα μπλε RS4 που παει πολυ γρηγορα ...)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nikos : 26-07-11 στις 15:37

  11. #208
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    521
    Thanked
    400
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Νικο το εχει πετυζει το RS4...Αλλα ο Λευτερης ηταν με λινα...οποτε αρκεστηκε απλα να τον ακολουθει χωρις να τον περασει...Επισης τον ειχα πετυχει και εγω ενα απογευμα προς σουνιο περισυ και τον αφησα να περασει (γενικα δεν κυνηγιεμαι ευκολα) και τον ακολουθησα...Εξαιρετικος οδηγος...Βεβαια σε μια ευθεια που μας κοψανε και πατησαμε απο 2ες ειδε τι εστι βερικοκο...αλλα θαυμασα τις οδηγικες ικανοτητες του...μπορουσα με δυσκολια να ακολουθησω (με το 996) και οχι να περασω στο στριψιμο...
    Υ.Γ. Χτες το βραδυ πηγαμε μια λυσσαχτερη βολτα με το Λευτερη (εγω συνοδηγος) μεχρι Λαυριο για μασαμπουκα και επιστροφη...Ειχα καιρο να μπω σε τοσο γρηγορη βολτα με το φιλο μου και εχω να πω οτι...
    1)Εχει ενα τεραστιο ζευγαρι χερια που παει ετσι...
    2)Εχει 2 τεραστια αρχ...α που το παει ετσι...
    3)Ο συνοδηγος επισης εχει 2 τεραστια αρχ...α που τον αφηνει και παει ετσι...χωρις να ουρλιαζει,ναι κλαιει,να προσευχεται,να βριζει...κοκ...
    Μοναδικη εμπειρια...
    Understeer is when you hit the wall with the front of the car
    Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car.
    Horsepower is how fast you hit the wall,
    Torque is how far you take the wall with you.

  12. #209
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    50
    Thanked
    59
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    χαχαχαχα..το εχω πετυχει το παλικαρι με το μπλε ρς4! 1 φορα κ ημουνα με λινα κ εβριζα!..αρκεστικα στο να μεινω μεινω πισω του κ να πουμε ενα πολυ χαμογελαστο καλημερα στα φαναρια της βουλιαγμενης..εχω βαλει λαστιχα εδω κ 2 βδομαδες κ δεν τον εχω πετυχει!!..μηπως τον ξερεις????

  13. #210
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    521
    Thanked
    400
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Βασικα εμαθα οτι ειναι κολλητος του λαστιχα σου...οποτε ενημερωθηκε οτι εβαλες λαστιχα και παει με το σμαρτ δουλεια...
    Understeer is when you hit the wall with the front of the car
    Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car.
    Horsepower is how fast you hit the wall,
    Torque is how far you take the wall with you.

Σελίδα 21 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 1119202122 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP