Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 42 από 42

Θέμα: Περί ομορφιάς και προσωπικότητας

  1. #41
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
    .
    Επειδή δε γνωρίζω, η νέα slk είναι τόσο καλύτερη από την προηγούμενη? Γιατί εκείνη ήταν roadster μόνο στα χαρτιά .
    ουτε εγω ξερω για την καινουργια η παλια ομως για δυο λογους θα την αγοραζε κανεις...
    ή για να βγαλει γκομενα ή αν ηταν γκομενα και της την εκανε δωρο το πλουσιο πουρο boy.. friend της...
    Αυτο που θελω να πω ειναι οτι τα κριτηρια αισθητικης συμμετριας, χρηστικοτητας κλπ ειναι εντελως υποκειμενικα.
    Το δε επιπεδο ως status symbol ο καθενας το οριζει παλι απο μονος του.
    και τα τρια αμαξια εχουν φανατικους fans και φανατικους πολεμιους... και σε ενα bmw φορουμ ειναι απολυτα λογικο να υπαρχει σαφης προσανατολισμος προς τη Ζετα.
    Ομως αυτο δεν σημαινει οτι μονο η bmw ή η πορσε βγαζει αμαξια και ολα τα αλλα ειναι κλασομπανιερες γιατι και την ταπιτσα τους την εχουν φαει σε πιστες και με λιγοτερα κυβικα αλλα εχουν καλυτερες επιδοσεις και το πιο σημαντικο με μικροτερο κοστος αγορας.
    Προσωπικα δεν θα αγοραζα κανενα απο τα τρια εκτος και αν ξαφνικα βρισκομουν στην οικονομικη θεση που βρισκονται αυτοι στους οποιους απευθυνονται αυτα τα αμαξια ( παντα μιλαω σχεση τιμης και χρηστικοτητας).
    Εαν ομως καποιος μου χαριζε ενα απο τα τρια δεν θα με χαλαγε καθολου και ας ηταν το ττ!!!
    Τωρα ποιο ειναι πιο γρηγορο πιο τσαγιαζει το αλλο,πιο μπορει να γινει περισσοτερο τουμπανο και να βγαινει στα σκοταδια.. ειναι παραμετροι που εμεις εχουμε ανακαλυψει και καμια σχεση δεν εχουν με τον αρχικο σχεδιασμο και ιδεα παραγωγης αυτων των μοντελων...
    Αυτα και φυσικα αποτελουν αποψη μου

  2. The Following User Says Thank You to Nino For This Useful Post:

    Ptboul (01-07-11)

  3. #42
    Εγγραφή
    14-01-11
    Περιοχή
    paseo de la castellana
    Μηνύματα
    277
    Thanked
    142
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eleni Εμφάνιση μηνυμάτων
    και απαισια μασκα........ πεστα.....!!!!!
    πεστα!!!!! ειδικα αυτες οι 3 "τρυπες" (ας το πω ετσι) κατω στο κεντρο ειναι πολυ αθλιες....

    κατι ακομα...και εμενα δεν μου αρεσει ενα αμαξι να ειναι αντιγραφο-απομιμηση απο ενα αλλο μεγαλυτερο μοντελο της....πιστευω πως η merc θα μπορουσε να το εχει αλλαξει λιγο αυτο με τα σλκ της....δεν θα μου αρεσε κιολας εμενα να ειχα ενα τετοιο αυτοκινητο....

    η ζετα ειναι μοναδικη!!!

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP