Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 42

Θέμα: Περί ομορφιάς και προσωπικότητας

  1. #11
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    πάντως για να είμαι ειλικρινής, το μερσεντές μου αρέσει πιο πολύ απο το ζήτα...δεν ξέρω γιατί,
    αλλά η μούρη του και η μάσκα, μου αρέσουν πάρα πολύ...για αίσθηση, αν έχει έστω και την παραμικρή
    ομοιότητα με το προηγούμενο μοντέλο, το αμάξι είναι εντελώς για τα μπάζα...μιλάμε για βάρκα,
    με τιμόνι νταλίκας...
    σε καμμία περίπτωση δεν μιλάμε για συμπεριφορά ρόουντστερ.
    Ζ με τα μπουνια!!!!

    Και ας λέει ο Θωμας
    Και ας συμφωνεί ο άλλος με thanks απο κατω

    Ειστε εγκαθετοι κρυφομερσεντακιδες κύριοι, και θα σας κερασω μια καρότσα Όπου θετε μπάς και αλλάξετε γνωμη
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  2. The Following 5 Users Say Thank You to Z4 DCT For This Useful Post:

    kwstakhs_Z4 (29-06-11), Leonidas_E39 (29-06-11), Monsta (29-06-11), S8N (29-06-11), Thomelef (29-06-11)

  3. #12
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Z4 DCT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ζ με τα μπουνια!!!!

    Και ας λέει ο Θωμας
    Και ας συμφωνεί ο άλλος με thanks απο κατω

    Ειστε εγκαθετοι κρυφομερσεντακιδες κύριοι, και θα σας κερασω μια καρότσα Όπου θετε μπάς και αλλάξετε γνωμη
    το 2014 - 2015 να γίνει το πάτημα. μέχρι τότε θα σε πατάω στην ακινησία...
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    Leonidas_E39 (29-06-11), Z4 DCT (29-06-11)

  5. #13
    Εγγραφή
    06-05-11
    Περιοχή
    Piraeus
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    121
    Thanked
    115
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GiannisRob Εμφάνιση μηνυμάτων

    Το αν ο συγγραφέας είναι σωστός ή όχι, θα φανεί από τα επιχειρήματα που χρησιμοποιεί για να τεκμηριώσει την άποψη και την επιλογή του, και όχι από την επιλογή του αυτή καθ' εαυτή.

    Σε δεύτερο επίπεδο, θέλω να σε ρωτήσω το εξής: Με τι κριτήρια θεωρείς, φίλε μου, ότι το ΤΤ είναι ένα άθλιο κουτί? Με τα μισά λεφτά, κάνει τα διπλάσια σχεδόν πράγματα από τη Z4 και την SLK. Επίσης σε αρκετούς αρέσει η εμφάνιση του, και αισθάνονται (ίσως λόγω της κίνησης μπροστά) ότι μπορούν να το κουμαντάρουν και να το ελέγξουν πιο εύκολα, άρα να το ευχαριστηθούμ περισσότερο. Δηλαδή είναι άθλιο κουτί επειδή είναι προσθιοκίνητο ή επειδή είναι Audi?



    Δηλαδη μονο σε μενα φανηκε αφυσικο το γεγονος οτι ξεκινα ενα αρθρο να συγκρινει 2 συγκεκριμενα αυτοκινητα και μιση παραγραφο πριν το τελος κοτσαρει στα καλα καθουμενα και ενα τριτο και μαλιστα υποδεεστερο? Δηλαδη το συναντατε καθημερινα αυτο το φαινομενο? Οκ τοτε ειμαι τρελος και δεν ξερω τι μου γινεται.....Οσο για το ΤΤ απαξιω και να το σχολιασω ακομα...

  6. #14
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DRAKOULAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη μονο σε μενα φανηκε αφυσικο το γεγονος οτι ξεκινα ενα αρθρο να συγκρινει 2 συγκεκριμενα αυτοκινητα και μιση παραγραφο πριν το τελος κοτσαρει στα καλα καθουμενα και ενα τριτο και μαλιστα υποδεεστερο? Δηλαδη το συναντατε καθημερινα αυτο το φαινομενο? Οκ τοτε ειμαι τρελος και δεν ξερω τι μου γινεται.....Οσο για το ΤΤ απαξιω και να το σχολιασω ακομα...
    Τοχεις το δικιο σου....Και μενα μου φανηκε "καπως" κυριως γιατι μπηκε στο 3ο καπως αποτομα και οπως λες λιγο πριν κλεισει...

    Αλλα επειδη ξερω τον συντακτη δεν υπαρχει περιπτωση να το εκανε εκ του πονηρου ή σκοπιμα. Ισως προς το τελος αντιληφθηκε οτι ειχε ξεχασει το τριτο της παρεας των roadster και πηγε να το συμπεριλαβει.

    ΤΤ= το εχουμε ξαναπει. Αν δεν το παρατηρησω προσεκτικα ακομη μπερδευομαι ποιο ειναι το μπρος και ποιο το πισω μερος

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Kostas_1 For This Useful Post:

    joseph (29-06-11), Panos 316T (30-06-11)

  8. #15
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.296
    Thanked
    7247
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    προσωπικα επειδη εχω δει πως γενικα γινονται τα συγκριτικα αμαξιων στα περιοδικα και επειδη ειδα μπροστα μου τους ανθρωπους που τα οδηγουν..δεν μπορω παρα να κρυψω την αντιπαθεια μου στα συμπερασματα που βγαινουν...θεωρω οτι ελαχιστοι ειναι αυτοι που πραγματικα το "χουν" και οι οποιοι ειναι ικανοι να κρινουν ενα αμαξι αντικειμενικα...δυστυχως εχω φτασει στο σημειο..να βγαζω συμπερασμα μονο οταν εχω οδηγησει κατι..και αυτο για αρκετα χιλιομετρα..και να μην εμπιστευομαι κανεναν..παρα μονο σε πολυ γενικες γραμμες..

  9. #16
    Εγγραφή
    28-05-10
    Περιοχή
    Patra, Greece
    Μηνύματα
    1.914
    Thanked
    3223
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DRAKOULAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη μονο σε μενα φανηκε αφυσικο το γεγονος οτι ξεκινα ενα αρθρο να συγκρινει 2 συγκεκριμενα αυτοκινητα και μιση παραγραφο πριν το τελος κοτσαρει στα καλα καθουμενα και ενα τριτο και μαλιστα υποδεεστερο? Δηλαδη το συναντατε καθημερινα αυτο το φαινομενο? Οκ τοτε ειμαι τρελος και δεν ξερω τι μου γινεται.....Οσο για το ΤΤ απαξιω και να το σχολιασω ακομα...
    Δεν είναι παράλογο! Το ΤΤ είναι ο σημαντικότερος ανταγωνιστής των Z4/SLK και το αναφέρει καθαρά, για λίγο στο τέλος του άρθρου, για λόγους πληρότητας.

  10. #17
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Στέλιο, όσον αφορά το ΤΤ είμαι μαζί σου.

    Δέχομαι πως η πλατφόρμα του Golf MkV είναι πράγματι πολύ καλή, δέχομαι πως το ΤΤ δεν έχει καμία σχέση με το ήδη πολύ καλό GTI καθώς α) είναι κατασκευασμένο κατά 60% από αλουμίνιο, β) έχει μεγαλύτερο μετατρόχιο, διαφορετικά ψαλίδια και καλύτερα σινεμπλόκ και γ) έχει χαμηλότερο κέντρο βάρους, βελτιωμένη ανάρτηση και σε ορισμένες περιπτώσεις ακόμη και magnetic ride αλλά...

    ...ακόμα κι αν είναι 1000 φορές καλύτερο από εκείνο που είχα εγώ, όταν έχεις μισήσει τόσο πολύ το προηγούμενο δεν είναι δυνατόν να συμπαθήσεις ούτε το νέο.

    Ας σχεδιάσει ένα σπορ αυτοκίνητο στην κατηγορία αυτή από λευκό χαρτί -όπως έκανε με το R8- και το ξανασυζητάμε.

  11. #18
    Εγγραφή
    28-05-10
    Περιοχή
    Patra, Greece
    Μηνύματα
    1.914
    Thanked
    3223
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ας βάλουμε μερικές ακόμα φωτό:









  12. #19
    Εγγραφή
    28-05-10
    Περιοχή
    Patra, Greece
    Μηνύματα
    1.914
    Thanked
    3223
    Rides
    0

    Προεπιλογή









  13. #20
    Εγγραφή
    28-05-10
    Περιοχή
    Patra, Greece
    Μηνύματα
    1.914
    Thanked
    3223
    Rides
    0

  14. The Following User Says Thank You to GiannisRob For This Useful Post:

    Panos 316T (30-06-11)

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP