Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 54 από 54

Θέμα: Βοήθεια για αγορά Ε46 Compact

  1. #51
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PANOS-E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κρατησε το διακόπτη πατημενο γιά κάτω 10 δλ αφού τελειώσει η διαδρομη και μετά άλλα 10 στην ανάποδη κατευθυνση (προς τα πάνω). Θα κάνει reset μόνο του και εισαι ο.κ. λογικά.

    Με γειά !
    Το δοκίμασα και αυτό!Ήταν το μόνο που δεν έχω δοκιμάσει και δεν έγινε τίποτα!
    Το έχεις δοκιμάσει Πάνο σε κόμπακτ και δούλεψε?

  2. #52
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    Χανιά
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    232
    Thanked
    103
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Το δοκίμασα και δεν άλλαξε κάτι.

  3. #53
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το δοκίμασα και αυτό!Ήταν το μόνο που δεν έχω δοκιμάσει και δεν έγινε τίποτα!
    Το έχεις δοκιμάσει Πάνο σε κόμπακτ και δούλεψε?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο valantis544 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το δοκίμασα και δεν άλλαξε κάτι.
    σε 46αρι κουπε, το κολπο δουλευε παντως ... το ιδιο και στο Ε60.

  4. #54
    stevchrly Guest

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα, και καλός σας βρήκα, δεν γνωρίζω πόσα θέματα σαν αυτό θα έχουν ανοίξει κατά καιρούς, αλλά εγώ βρήκα αυτό, και λέω να το συνεχίσω με την άδεια σας.
    Είμαι σε διαδικασία αγοράς compact και είμαι μεταξύ Ε36/5 και Ε46/5, και λόγο κόστους συντήρησης, και εξόδων, ενδιαφέρομαι μόνο για τα 1600 κυβικά οπότε περιορίζετε η συζήτηση.
    Βασικά γνωρίζω τις διαφορές των δύο μοντέλων, και θέλω μερικές συμβουλές, στο ζήτημα των εργασιών της συντήρησης, διότι τα τελευταία χρόνια με την συνεχιζόμενη κρίση, τα περισσότερα οχήματα παραπαίουν, τα συνεργεία δε, που έχουν απομείνει, σκίζουν στην εργασία, όταν τα ανταλλακτικά πλέον σε αυτά το αυτοκίνητα έχουν χαμηλές τιμές.
    Λοιπόν, στα βασικά θέματα εργασίας, συντήρησης, όπως Δίσκος Πλατό Ρουλεμάν, διάγνωσης βλαβών κλπ κλπ, οι τιμές πλέον συγκλίνουν μεταξύ των δύο μοντέλων, όχι ότι δεν είναι διαφορετικά, αλλά ως προς τον τρόπο εργασίας χρόνου και κόπου μεταξύ των.
    Από το ψάξιμο που έκανα, είδα ότι σε θέματα λαμαρίνας, τα Ε46 είναι πολύ ακριβά στην αντικατάσταση τους σε σχέση με την παλιά Ε36, επίσης είδα μεγάλη διαφορά στην τιμή της κρεμαγιέρας, μεταξύ της Ε36, χαμηλή, και της Ε46 πολύ υψηλή
    Ελπίζω να είμαι κατανοητός, διότι τα περιγράφω ολίγον συγκεχυμένα, και ευχαριστώ για τις όποιος απαντήσεις
    Στράτος, Πειραιάς

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP