Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 64

Θέμα: E90....περιμενωντας το θαυμα

  1. #1
    Εγγραφή
    16-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    647
    Thanked
    701
    Rides
    2

    Προεπιλογή E90....περιμενωντας το θαυμα

    Κατοχος Ε90 320i αγορασμενη καινουρια 02/2008 με 32.000κμ τωρα
    Το αμαξι το πρωτο καιρο εβγαλε αντλια νερου....αδιανοητο.Αλλαχτηκ μεσα στην εγγυηση
    Τους τελευταιους μηνες εχρηζε αλλαγης του 3ου πολλαπλασιαστη απο τους 4 μαζι με τα μπουζι. (Επισης και αυτο)
    Καλοκαιρι του 2009 καιει μια ασφαλεια με αποτελεσμα να μην κλειδωνουν και ξεκλειδωνουν ολες οι πορτες απο το αμαξι και με το φοβο μην γινει μ...κια μενω ξαγρυπνος στο αμαξι μεχρι να ερθει το Χ5 mobile.Αλλαζεται και η ασφαλεια.
    Τον τελευταιο μηνα εκει που ειμουν σταθερα στις 2.200 στροφες πηγαινα να κανω kickdown και το αμαξι κομπιαζε,αναβε το λαμπακι του κινητηρα και μετα απο λιγο εσβηνε.Το παω στην αντιπροσωπεια και μου λενε ειναι λογο ακινησιας και λεω μεσα σου τι αλλη π...ρια θα ακουσω.
    Κινουμαι καθημερινα το τελευταιο καιρο και βλεπω πως το ξανακανει.Φανερα εκνευρισμενος το ξαναπηγαινω,το ελεγχουν και μου λενε.............μετρητης του διοξειδιου του ανθρακα.Κοστος μαζι με εργασια 510γιουργιααα.
    Γινεται αιτηση στης bmw hellas για αλλαγη χωρις κοστος λογο λιγων χιλιομετρων αλλα...το απορριπτουν.
    Γινεται αιτηση στον κ.Αδαμιδη μηπως και μπορει να κανει κατι αυτος....αναμενεται απαντηση.

    Και σκεφτομαι....ποσο μ...κας μπορει να νιωσει καποιος για ενα αμαξι τοσων χιλιαδων,με πραγματικα χαλαρη χρηση και με τοσα λιγα χιλιομετρα..?Εχω φτασει στο σημειο να φοβαμαι μην μου μεινει στο χερι το αμαξι καμια μερα η με αφησει στο δρομο.Αντιθετως το vw polo 6n που εχω επισης καινουριο αγορασμενο 11/1997 με 125.000κμ αν ειχε στομα να μιλησει με οσα τραβηξε θα μου εριχνε χριστοπαναγιες.Μετα απο 14 χρονια απο τον ιουνιο 2010 μου εβγαλε αντλια βενζινης,πολλαπλασιαστη,ντ ιζες του σασμαν και ψαλιδι οδηγου.τα 2 τελευταια ναι εγω φταιω γιατι τα κοπαναω.Ειναι το αισθημα που εχεις πως αυτος ο κουβας δεν θα με αφησει πουθενα...ενω οποτε οδηγαω το Ε90 κοιταω στο σταυρο και λεω μην με αφησεις.

    Θεωρω απαρεδεκτη την bmw γιατι δεν ειναι λογικα αυτα τα προβληματα σε τοσο καινουριο αμαξι και διαφορετικης κατηγοριας του Polo και φυσικα δεν ειμαι καθολου διατεθημενος να τους ακουμπισω το μωβ χαρτονομισμα.

    Υπαρχει κατι που να μπορω να κανω κυριοι...?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη michaelp900 : 09-06-11 στις 02:12

  2. The Following 3 Users Say Thank You to michaelp900 For This Useful Post:

    Monsta (09-06-11), Ptboul (10-06-11), Thomelef (09-06-11)

  3. #2
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δυστυχώς άμα δεν γίνει δεκτή και η αίτηση από τον Αδαμίδη θα πρέπει να πληρώσεις!Για μια δεύτερη γνώμη μπορώ να σε στείλω κάπου αλλού και σου εγγυόμαι ότι ο άνθρωπος που θα σε στείλω θα σου πεί τί έχει το αμάξι και τί μπορείς να κάνεις!!

  4. #3
    Εγγραφή
    16-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    647
    Thanked
    701
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Σε ποιον λες ρε Γιαννη..?

  5. #4
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Σε έναν ηλεκτρολόγο που πίσω από το Ιπποκράτειο που ασχολείται κατά κύριο λόγο με BMW!

  6. #5
    Εγγραφή
    16-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    647
    Thanked
    701
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Στειλε μου με πμ αν μπορεις σε παρακαλω τα στοιχεια του.

  7. #6
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Έχεις πμ

  8. #7
    Εγγραφή
    17-12-10
    Μηνύματα
    1.849
    Thanked
    668
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Στείλε email στην μαμά bmw του εξωτερικού φίλε.....

    Περιέγραψέ τους τι συμβαίνει και τι σου είπαν εδώ οι δικοί μας. Πιστεύω θα βγάλεις άκρη!

  9. #8
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jimmakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στείλε email στην μαμά bmw του εξωτερικού φίλε.....

    Περιέγραψέ τους τι συμβαίνει και τι σου είπαν εδώ οι δικοί μας. Πιστεύω θα βγάλεις άκρη!
    Πάλι χλωμό το κόβω Δημήτρη!

  10. #9
    Εγγραφή
    17-12-10
    Μηνύματα
    1.849
    Thanked
    668
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάλι χλωμό το κόβω Δημήτρη!
    Τουλάχιστον Γιαννάκο θα έχεις εξαντλήσει όλες τις πιθανότητές σου

  11. #10
    Εγγραφή
    23-03-11
    Περιοχή
    Λιτοχωρο Πιεριας
    Μηνύματα
    460
    Thanked
    29
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ενας φιλος μου το 2007 ειχε παρει απο τον αδαμιδη καινουργια BMW Ε90 316 και τον ειχε καθε μερα και προβλημα τον ειχε ταραξει δεν ξερω το λογο μηπως ηταν προβληματικο μοντελο....

    Ειχε και αυτο το προβλημα με τις στροφες που λες φιλε αλλα δεν ξερω και τη αλλα ειχε.....Το μονο που ξερω ειναι οτι την εδωσε πισω στον αδαμιδη...δεν το κρατησε το αυτοκινητο παντος

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP