Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 38 από 38

Θέμα: E30 M3 vs 190E

  1. #31
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγώ έχω μια χαζή απορία...Τί απέγιναν όλα αυτά τα αυτοκίνητα (ΒΜW M3 E30,Mercedes 190 Evo, Ford Sierra Cosworth κτλ κτλ) που έτρεχαν κάποτε στο DTM?Υπάρχουν ακόμα σε κάποια αποθήκη ή καταστράφηκαν?

  2. #32
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έχω μια χαζή απορία...Τί απέγιναν όλα αυτά τα αυτοκίνητα (ΒΜW M3 E30,Mercedes 190 Evo, Ford Sierra Cosworth κτλ κτλ) που έτρεχαν κάποτε στο DTM?Υπάρχουν ακόμα σε κάποια αποθήκη ή καταστράφηκαν?
    ΓΙΑΝΝΗ...........ενα SIERRA RS 500 dtm ξερω που παρκαρει συχνα και το κοιταω και το χαζευω............παρκαρει στο μυαλο μου τα βραδια


    συγνωμη αν και μπεμβεφορουμ αν και λατρευω τα μπε εμ βε...συγχωρηστε μου την αδυναμια μου...
    ντί μπέστεν κουαλιτάτ (μα'ι' ας)

  3. The Following User Says Thank You to halkida116mpack For This Useful Post:

    giannis_compact (24-06-11)

  4. #33
    Εγγραφή
    19-05-10
    Περιοχή
    ATHENS-GREECE
    Μηνύματα
    1.855
    Thanked
    3074
    Rides
    1

    Exclamation 190E...........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmwz3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/s...RT&tabNumber=2

    +1 και απο μενα για το 190 που ειναι υπεροχο,στροφαρει πολυ ψηλα και ειναι μοναδικο.δεν γνωριζω αλλα εγω προσωπικα δεν εχω δει ουτε μετατροπη 190 σε EVO 2.απο γνησιο ειχε κανεις οδηγικη εμπειρια ? εισηχθη στην ελληνικη αγορα?
    Η 190Ε σε διαφορες μορφες ειναι πολυ σπανια στην Ελλαδα.Βγηκε σε 2.3-16v σε 2.5-16v σε 2.5-16v EVO1 και σε 2.5 16v EVO2.

    Στην Ελλαδα υπαρχουν γνησια 2.3-16v,υπαρχουν 2.5-16v γνησια και υπαρχουν τελειο οπως ειδα προσφατα 2.5-16v ΕVO1 μετατροπη και 2.5-16v EVO2 μετατροπη.

    Ολα ειναι πιο σπανια απο την Μ3 Ε30 στην Ελλαδα μιας και ειχε λιγοτερη απηχηση απο την Μ3 Ε30.Δεν παυει ομως να ειναι ενα παρα πολυ καλο αυτοκινητο ειδικα στις μορφες EVO1 και EVO2.
    insane in the ///Midbrain

  5. The Following 5 Users Say Thank You to m_power_lunatic For This Useful Post:

    bmwz3 (24-06-11), nik200 (24-06-11), Ptboul (24-06-11), S8N (24-06-11), Thomelef (24-06-11)

  6. #34
    Εγγραφή
    31-05-10
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    6.372
    Thanked
    7555
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έχω μια χαζή απορία...Τί απέγιναν όλα αυτά τα αυτοκίνητα (ΒΜW M3 E30,Mercedes 190 Evo, Ford Sierra Cosworth κτλ κτλ) που έτρεχαν κάποτε στο DTM?Υπάρχουν ακόμα σε κάποια αποθήκη ή καταστράφηκαν?
    εχω την εντυπωση Γιαννη οτι οπως τα αγωνιστικα μηχανακια,
    συχνα γινονται ανταλλακτικα, και μερικα κομματια, που ξερεις,
    μπορει να 'κυκλοφορουνε' και σημερα ακομα.
    _____________________ _____________________ _____________________ _____________________ _____________________

    RTFM


  7. #35
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    πάντως μιλάμε γι απολύ σπάνιο αμάξι γενικά...ακόμα και γερμανία στις αγγελείες, υπάρχουν
    πάαααααααααρα πολύ λίγα κομμάτια που πουλιούνται, και φυσικά κάνα δυο καλά ξεπερνάνε
    τα 50 χιλιάρικα...
    πολύ bad ass αυτοκίνητο, και η ζάντα του πολύ μπροστά για την εποχή του...ίσως απο τις πιο
    ωραίες που έχουν φορεθεί σε αυτοκίνητο παραγωγής, μαζί με τις bbs των Μ3 Ε30, Μ3 CSL.
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  8. #36
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων

    EVO2.


    Την άλλη Τετάρτη ή Πέμπτη κανόνισε να περάσεις από το μαγαζί και να βγάλεις (απ έξω) μερικές φωτογραφίες όσο πιο διακριτικά μπορείς.


    Εγώ δυστυχώς δεν έχω την 'άδεια' να τις δημοσιεύσω, αλλά ούτε και να πω τπτ περισσότερο.

  9. #37
    Εγγραφή
    31-05-10
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    6.372
    Thanked
    7555
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την άλλη Τετάρτη ή Πέμπτη κανόνισε να περάσεις από το μαγαζί και να βγάλεις (απ έξω) μερικές φωτογραφίες όσο πιο διακριτικά μπορείς.


    Εγώ δυστυχώς δεν έχω την 'άδεια' να τις δημοσιεύσω, αλλά ούτε και να πω τπτ περισσότερο.
    _____________________ _____________________ _____________________ _____________________ _____________________

    RTFM


  10. #38
    Εγγραφή
    18-11-10
    Περιοχή
    Lagadas - greece
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    2.181
    Thanked
    1370
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    στο 1:42 - 1:45 του βιντ. το Ε30 ειναι αριστουργημα το πως μπαινει στη στροφη πως στεκεται και απο φινετσα κλασεις ανωτερο απο το χοντροκομμενο μερσεντες

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP