Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 16 από 16

Θέμα: E46 & CSL Look Trunk .. τελικα γινεται?

  1. #11
    Εγγραφή
    13-09-10
    Περιοχή
    Εδώ
    Μηνύματα
    1.477
    Thanked
    1476
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SoNiC_77Gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αληθεια ειναι πως ποτε δεν ηθελα να το κανω να μοιαζει σαν Csl η εστω σαν M, γιατι πολυ απλα την καταλαβαινεις την διαφορα αν ξερεις να ξεχωριζεις. Και δεν μιλαω για την διαφορα στο γκαζι.. Για να το κανω ιδιο Look Csl θελω πολλαααααα λεφτα τα οποια δεν ειμαι διατεθειμενος να δωσω, γιατι θελει κ φτερα, προφυλακτηρες, μεγαλυτερες ζαντες, αλλα ακρομπαρα, ψαλιδια και και και.. Καλυτερα να παω να παρω ενα M μεταχειρισμενο που λεει ο λογος να το εχω κ ετοιμο. Απλα θελω να του δωσω ενα + παραπανω με καποια πραγματα απο Csl. Απλα κ μονο για να το χαιρομαι οπως ανεφερες!
    άμα θα σε κάνει να το χαίρεσαι περισσότερο με το μπορ μπαγκαζ από csl προχωρά αλλά κάνε υπομονή ψάξτο καλύτερα μήπως βρεις κανένα μτχ γνήσιο σε καλή τιμουλα γιατί με τις πατέντες κ στόκους δε νομίζω ότι θα χεις το εγγυημένο κ επιθυμητό αποτέλεσμα ότι δίνεις παίρνεις
    bmwfans.gr

    __________________
    عشق دریفت

  2. #12
    Εγγραφή
    31-12-10
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    489
    Thanked
    740
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ziaba Εμφάνιση μηνυμάτων
    άμα θα σε κάνει να το χαίρεσαι περισσότερο με το μπορ μπαγκαζ από csl προχωρά αλλά κάνε υπομονή ψάξτο καλύτερα μήπως βρεις κανένα μτχ γνήσιο σε καλή τιμουλα γιατί με τις πατέντες κ στόκους δε νομίζω ότι θα χεις το εγγυημένο κ επιθυμητό αποτέλεσμα ότι δίνεις παίρνεις
    Ναι αυτης της αποψης ειμαι. Απλα επειδη δεν βλεπω κ πολυ φως, γιατι εχω ψαξει κατι ψιλα αλλα τα περισσοτερα που βρισκω ειναι απο πολυαισθερα κ δεν θελω να αντικαταστησω το δικο μου με τετοιας ποιοτητας, οτι σχεδιο κ αν ειναι..

  3. #13
    Εγγραφή
    31-12-10
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    489
    Thanked
    740
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ρε παλικαρια, μηπως ξερει κανενας που μπορω να το προμηθευτω αυτο το "εξτρα" CSL Style Boot lid/Ducktail ?? Γιατι τα παραπανω link πλεον μου βγαζουν το προιον μη διαθεσιμο κ εχω φαει ολο το ebay αλλα κ διαφορες αλλες σελιδες κ δεν μπορω να το βρω σε καλη τιμη. Ασε που τα περισσοτερα το εχουν μονο σε carbon. Απο Ελλαδα παιζει να υπαρχει κατι τετοιο ?

  4. #14
    Εγγραφή
    27-12-09
    Περιοχή
    Χίος
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    3.815
    Thanked
    7294
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Εγω το ειχα παρει απο τον Ζεφκα, οποτε κανε μια ερωτηση κι εκει..
    ΧΙΟΣ-CHIOS


  5. The Following User Says Thank You to zaharias For This Useful Post:

    m-power_01 (26-06-11)

  6. #15
    Εγγραφή
    07-04-11
    Περιοχή
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    3.282
    Thanked
    4207
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ποιο link δεν σου ανοίγει????Αυτο που σου έστειλα...Λοιπόν εγώ παρήγγειλα είδη απο αυτόν τον έμπορο,είναι πολύ συνεργάσημος και κατατοπιστηκός...Έχει κλείσει το μαγαζί του λόγο εγκυμοσύνης της γυναίκας του...Θα ανοίξει ξανά σε καμιά 10ρια μέρες....Οπότε αν δεν βιάζεσαι απλά περίμενε λίγο...Ότι χρειαστείς πες μου...

  7. #16
    Εγγραφή
    31-12-10
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    489
    Thanked
    740
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ωραια τοτε, ναι δεν βιαζομαι.. Σου ηρθε η ακομα περιμενεις?

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP