Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 63 από 63

Θέμα: Ζ4 35i intercoolers

  1. #61
    Εγγραφή
    18-01-10
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    879
    Thanked
    574
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karizma Z4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο σημερα εχω στα χερια μου το ιντερκουλερ της Stett Performance.
    Η μικρη μου περιπετεια εληξε σημερα κατοπιν συντομης φασαριας και χιτλερικης ανακρισης απο τους υπαλληλους του ΕΛΤΑ του αεροδρομιου Ελευθεριος Βενιζελος,οπου και βρισκοταν το δεμα μου απο τις 2 του Μαρτιου.
    Πληρωσα επιπλεον αλλα 137 ευρω για εκτελωνισμο,μιας και η εταιρια Stett φιλοτιμηθηκε να βαλει τιμολογιο της ταξεως των 500 ευρω ως αξια του ιντερκουλερ.
    Σημασια εχει οτι πλεον το εχω στα χερια μου και σε 2 βδομαδες περιπου που επιστρεφω απο Κρητη θα γινει και η τοποθετηση του μαζι με τις σκαστρες.
    Δεν θελω να ανοιξω ακομα καινουριο θεμα με την παρουσιαση του μιας και θα υπολειπονται φωτογραφιες απο την τοποθετηση και την συγκριση με το εργοστασιακο,
    αλλα με μια προχειρη ματια που του εριξα πριν φυγω το βρηκα πολυ ποιοτικο και προσεγμενο.
    Αναμονη λοιπον(η οποια ειναι περισσοτερο επωδυνη για μενα,που πλεον ειμαι σε αναμμενα καρβουνα)
    Stay tuned...
    Αν το Ζ4 είναι αυτό που έχω δει στα Χανιά να γυρνοβολάει, είναι πολύ όμορφο να το χαίρεσαι!!(Αν δεν είναι...πάλι να το χαίρεσαι!)

  2. #62
    Εγγραφή
    29-05-10
    Περιοχή
    Ασπροπυργος
    Μηνύματα
    546
    Thanked
    568
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kloukakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν το Ζ4 είναι αυτό που έχω δει στα Χανιά να γυρνοβολάει, είναι πολύ όμορφο να το χαίρεσαι!!(Αν δεν είναι...πάλι να το χαίρεσαι!)
    Οχι φιλε μου...Αθηνα το εχω το αυτοκινητο,δεν το εχω κατεβασει ποτε στην Κρητη
    Σε ευχαριστω παντως


    E89 Z4 sDrive35i DCT

    Custom exhaust by Power Up Exhausts/CP-e DCI/Stett Performance FMIC/Forge Motorsport Dual BOV/ECU reflash by Ace Motorsport/stock twins/Work Emotion CR-CAI wheels

    Tuned by Ace Motorsport

  3. #63
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karizma Z4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαν τον Κεντερη ενα πραγμα ε;;;
    Στεφανε το πλυσιμο πριν ή μετα την βολτα;;;
    Πριν για να είναι κ κρύα τα φρένα....

  4. The Following User Says Thank You to stef For This Useful Post:

    Karizma Z4 (30-03-11)

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP