Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 16 από 16

Θέμα: Χ6 "20" inches . . .

  1. #11
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    1)δεν αθ το ελεγα πανεμορφο το οχημα,αλλα επιβλητηκοτατο!!!θα ηθελα μια μερα να σκασω μυτη στο γραφειο με ενα τετοιο και να πεταξω την ατακα,μετα θα παω για σ/κ στα 3-5 πηγαδια για σκι.....
    2)ουτε κραζω,ουτε κατηγορω,ουτε κατι,αλλα δεν ειμαι φαν μιας κατηγοριας αυτοκινητων που μπορει μεν να εχουν φοβερες εκτος δρομου ικανοτητες(βιντεακι με Χ6 δεν εχω δει,αλλα εχω δει τι μπορει να κανει cayenne σε χωμα και θυμηθηκα το GD290 στρατιωτικο που τσιριζα μεσα στο αμαξι και ο αρχιλοχιας μου με χτυπουσε!!!)
    ομως δεν θα δουν πανω τους ουτε σκονη.....20ρα ζαντα σε τζιποειδη οπως και να το κανεις βαζεις ξεκαθαρα για μουρη!!αν θες επιδοσεις και κρατηματα παρε μια πορσε η μια φερραρι!!!
    αφου θελεις βουναλακι και εξοχη τοτε ξαναμιλαμε!!
    ΥΓτο οχημα αν μου το διναμε εμενα..θα επεφτα στα γονατα....για να μη νομιζετε οτι το λεω απο κακια..
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

  2. #12
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Christos 330 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμενα παλι ενω μου φαινοταν πριν το μπουν στο αμαξι τεραστιες οταν τις τοποθετησα

    χαθηκαν ολα . . .

    Απο 19αρες που ηθελε τον εψησα για 20αρες δεν μπορουσα να κανω βημα για 21 γιατι θα

    το εβλεπε ειδη υπερβολικο . . ..
    Αυτές ή παρόμοιες βγαίνουν και σε 21?
    Νομίζω τις έχει ένας φίλος σε μαύρο Χ5 με μαύρη ματ ζάντα....
    Πολύ αλητεία
    Πολύ ωραία ζάντα

  3. #13
    Εγγραφή
    09-01-10
    Περιοχή
    Σε τσαντηρι (ΝΟ ΦΟΡΟΣ)
    Μηνύματα
    1.636
    Thanked
    4857
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGE316 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ομως δεν θα δουν πανω τους ουτε σκονη.....20ρα ζαντα σε τζιποειδη οπως και να το κανεις βαζεις ξεκαθαρα για μουρη!!αν θες επιδοσεις και κρατηματα παρε μια πορσε η μια φερραρι!!!
    αφου θελεις βουναλακι και εξοχη τοτε ξαναμιλαμε!!
    ΥΓτο οχημα αν μου το διναμε εμενα..θα επεφτα στα γονατα....για να μη νομιζετε οτι το λεω απο κακια..
    Εδω θα διαφωνισω μαζι σου. Οπως δεν θα δει το συγκεκριμενο σκονη και βουνα, αλλο τοσο δεν θα δουν πιστα και στροφες αυτοκινητα οπως ολα τα Porsche η ferrari που προανεφερες ,ολη η σειρα των Μ cars κτλ
    Το πιθανοτερο ειναι να τις εβαλε για καλυτερο οπτικο αποτελεσμα. Αυτο ομως κανουν και πολλοι ιδιοκτητες διαφορων αυτοκινητων, σπορ και μη(συμπεριλαμβανομενου και μενα που εχω 19αρες, ενω το αυτοκινητο μου συμπεριφερεται καλυτερα με 18αρες).
    Η προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι το αμαξι ειναι Τουμπανο (μου αρεσει αυτος ο χαρακτηρισμος για Τζιπ. Ακομη χρησιμοποιειται ευρεως και για τον χαρακτηρισμο του ασθενες φυλου ) Και με αυτες τις ζαντες δειχνει ακομη πιο Τουμπανο.

  4. #14
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Salonica . . .
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    5586
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGE316 Εμφάνιση μηνυμάτων
    1)δεν αθ το ελεγα πανεμορφο το οχημα,αλλα επιβλητηκοτατο!!!θα ηθελα μια μερα να σκασω μυτη στο γραφειο με ενα τετοιο και να πεταξω την ατακα,μετα θα παω για σ/κ στα 3-5 πηγαδια για σκι.....
    2)ουτε κραζω,ουτε κατηγορω,ουτε κατι,αλλα δεν ειμαι φαν μιας κατηγοριας αυτοκινητων που μπορει μεν να εχουν φοβερες εκτος δρομου ικανοτητες(βιντεακι με Χ6 δεν εχω δει,αλλα εχω δει τι μπορει να κανει cayenne σε χωμα και θυμηθηκα το GD290 στρατιωτικο που τσιριζα μεσα στο αμαξι και ο αρχιλοχιας μου με χτυπουσε!!!)
    ομως δεν θα δουν πανω τους ουτε σκονη.....20ρα ζαντα σε τζιποειδη οπως και να το κανεις βαζεις ξεκαθαρα για μουρη!!αν θες επιδοσεις και κρατηματα παρε μια πορσε η μια φερραρι!!!
    αφου θελεις βουναλακι και εξοχη τοτε ξαναμιλαμε!!
    ΥΓτο οχημα αν μου το διναμε εμενα..θα επεφτα στα γονατα....για να μη νομιζετε οτι το λεω απο κακια..

    Και ποιος σου ειπε οτι ενα Χ6 ειναι καλυετερο απο ενα lada niva ; ; ;

    Το καθε αυτοκινητο εχει την χαρη του . . .

    Οταν εισαι ελευθερος κοιτας κατι μικρο γρηγορο κτλ . . .

    Οταν φτασεις σε ενα σημειο και κανεις οικογενεια κοιτας και λιγο την

    ασφαλεια σου . . .

    Ειπαμε τα γουστα και οι επιλογες ειναι υποκειμενικες . . .

    Εγω προσωπικα δεν θα επαιρνα ποτε suv για τα βουνα μιας και μονο με την

    σκεψη ανατριχιαζω . . .

  5. #15
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Salonica . . .
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    5586
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτές ή παρόμοιες βγαίνουν και σε 21?
    Νομίζω τις έχει ένας φίλος σε μαύρο Χ5 με μαύρη ματ ζάντα....
    Πολύ αλητεία
    Πολύ ωραία ζάντα

    Αυτη βγαινει μεχρι 20 . . .

    Σε 21 υπαρχει αλλο σχεδιο για σειρες Χ . . .
    Attached Images Attached Images

  6. #16
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    παιδια σιγουρα ειναι ετσι οπως τα λετε.
    πολλες πορσε και φερραρι εχουν αφθαρτα πλαινα ελαστικων,πολλα cayenne δεν εχουν δει ποτε χωματοδρομο.
    απλα εξεφρασα μια προσωπικη αποψη.αν ειναι λαθος η οχι,ειναι καθαρα δικο μυο αποτελεσμα...
    και στο φιναλε,αν ποτε βρεθουν στο δρομο μου 300.000 δεν θα παρω X6, θα παρω Μ3!!!
    γιατι ευτης της αποψης ειμαι!!!!
    απλα δεν ειναι?
    ξαναλεω οτι αν μυο διναν το συγκεκριμενο αυτοκινητο,θα ημουν πανευτυχης ετσι?
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP