Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 31

Θέμα: [E8X]Πως μπορω να βελτιωσω 116i με 122ps

  1. #21
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Nα ερθω εγω που τον εχω τον ασσο και δεν εχω κανενα προβλημα οποιο και αν ειναι το αποτελεσμα?!
    Ι donut understeer...

  2. #22
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη ενα σουιφτακι 1.3 μπορω να το χω οποτε θες στα χερια μου....αν εχεις και εσυ 116...ελα για μια μετρηση...ετσι φιλικα για να μας λυθει καθε απορια!!!
    παντως μεχρι 3ες νομιζω το σουιφτ θα ειναι μπροστα...μετα λογικα θα ακολουθει!
    Καλα ρε σεις εχετε τρελαθει....παροντος εμου με τον πιο γρηγορο ασσο!!!!!! 122 δαιμονισμενα αλογα πατε να στησετε πατημα...........Βασιληηηηηηηη τι γινεται εδω ρεεεεε
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  3. #23
    Εγγραφή
    05-01-10
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    153
    Thanked
    92
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη ενα σουιφτακι 1.3 μπορω να το χω οποτε θες στα χερια μου....αν εχεις και εσυ 116...ελα για μια μετρηση...ετσι φιλικα για να μας λυθει καθε απορια!!!
    παντως μεχρι 3ες νομιζω το σουιφτ θα ειναι μπροστα...μετα λογικα θα ακολουθει!
    ναι ρε φιλε παντα φιλικα
    ασσο δεν μπορω να βρω αλλα εχω ενα corsa για να κινηγαω τις γκομενες μεσα στο σπιτι..οποτε θες ειμαι μεσα...αλλα δεν ειμαι μανισιος
    Attached Images Attached Images

  4. #24
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    θρακομακεδονες
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.970
    Thanked
    1891
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ρεεεε......μια προταση εκανα για φιλικο πατημα μεταξυ ενος σουιφτ και ενος ασσου να δουμε πως πανε τα μπεμβεδακια μας. δεν ψαχνομαι για κοντρες με οποιοδηποτε!! το σουιφτακι της κοπελας ειναι ...καραμαμα...αλλα μπορω να δανειστω να το ξεκαπνισω ...οποιος θελει λοιπον με μαμα ασσο..με πμ..!! την προταση την εκανα διοτι το παλικαρι θεωρουσε οτι ειναι κοντα στο σουιφτ σπορτ με τα 125...αλλα ηθελα να δει οτι μεταξυ των δυο ...δεν υπαρχει καμια επαφη!!

  5. #25
    Εγγραφή
    05-01-10
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    153
    Thanked
    92
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρεεεε......μια προταση εκανα για φιλικο πατημα μεταξυ ενος σουιφτ και ενος ασσου να δουμε πως πανε τα μπεμβεδακια μας. δεν ψαχνομαι για κοντρες με οποιοδηποτε!! το σουιφτακι της κοπελας ειναι ...καραμαμα...αλλα μπορω να δανειστω να το ξεκαπνισω ...οποιος θελει λοιπον με μαμα ασσο..με πμ..!! την προταση την εκανα διοτι το παλικαρι θεωρουσε οτι ειναι κοντα στο σουιφτ σπορτ με τα 125...αλλα ηθελα να δει οτι μεταξυ των δυο ...δεν υπαρχει καμια επαφη!!
    ναι ρε φιλε απλα επειδη μου ειπες για ασσο και δεν εχω ασσο..εχω το κορσακι που σιγουρα παει πολυ λιγοτερο απο τον ασσο..

  6. #26
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρεεεε......μια προταση εκανα για φιλικο πατημα μεταξυ ενος σουιφτ και ενος ασσου να δουμε πως πανε τα μπεμβεδακια μας. δεν ψαχνομαι για κοντρες με οποιοδηποτε!! το σουιφτακι της κοπελας ειναι ...καραμαμα...αλλα μπορω να δανειστω να το ξεκαπνισω ...οποιος θελει λοιπον με μαμα ασσο..με πμ..!! την προταση την εκανα διοτι το παλικαρι θεωρουσε οτι ειναι κοντα στο σουιφτ σπορτ με τα 125...αλλα ηθελα να δει οτι μεταξυ των δυο ...δεν υπαρχει καμια επαφη!!
    Κ εγω παντα φιλικα το λεω,οσοι με ξερουν καλα,ξερουν οτι το εννοω...
    Ι donut understeer...

  7. The Following User Says Thank You to Nick bmwlover For This Useful Post:

    halkida116mpack (05-03-11)

  8. #27
    Εγγραφή
    05-03-11
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    1
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    paidia gia sas....kai egw exei ena 2mhno pou peira tin 116 kai thelw na tin anevasw kai rwtisa kai ematha oti to mono pou aksizei na kaneis einai filtro programa kai eksatmisi (olloi) kai tha pareis to polu mexri 15 aloga me 2000 peripou....alla den kserw...den geinete na ftiakses mia 116 dustixos...an kserete kati gia na tin veltiosoume pliz enhmeroste....euxaristw..!!!

  9. #28
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giotis Εμφάνιση μηνυμάτων
    paidia gia sas....kai egw exei ena 2mhno pou peira tin 116 kai thelw na tin anevasw kai rwtisa kai ematha oti to mono pou aksizei na kaneis einai filtro programa kai eksatmisi (olloi) kai tha pareis to polu mexri 15 aloga me 2000 peripou....alla den kserw...den geinete na ftiakses mia 116 dustixos...an kserete kati gia na tin veltiosoume pliz enhmeroste....euxaristw..!!!
    καλως ορισες φιλε μου!

    κανε λιγο υπομονη κ θα λαβεις τις απαντησεις σου!


    σημ.

    Παρακαλω τα ποστ να γραφονται στα ελληνικα.
    Υπαρχει κ στους κανονες του φορουμ.

    ευχαριστω κ καλη συνεχεια
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  10. #29
    Εγγραφή
    26-02-11
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    38
    Thanked
    15
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Το αυτοκινητο ειναι μια χαρα ετσι οπως ειναι μην δινετε λεφτα ετσι για πλακα ...ειναι το βασικο μοντελο και κανει οτι του πεις δηλαδη ειναι σχετικα οικονομικο και σε ταξιδι διακοσαριζει ενω εχει και καλο κρατημα τελειως μαμα...δεν χρειαζεται τιποτα αλλο...αν εισαι τοσο τρελλος βαλτου μια αλλη μηχανη 6κλ...η περιμενε τις καινουργιες 1.6 τουρμπο και καντο τραμπα με καινουργιο...Ολα τα φτιαξιματα ποτε δεν συγκρινονται με τα εργοστασιακα αλογα αυτο να το θυμασαι

  11. #30
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    θρακομακεδονες
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.970
    Thanked
    1891
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xxxvagos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εεε οχι και 13αρι ρε pagani...ειπαμε ρε φιλε αλλα οχι και ετσι..

    λοιπον φιλε με τον ασσο..ταπεινη μου γνωμη..

    τον ασσο μπορεις ανετα ανετα να τον ανεβασεις καμια 25αρια αλογα αλλα...
    να εχεις υποψιν σου οτι τα αλογα της ατμοσφαιρας κοστιζουν

    συμβουλη μου:
    1)
    2)καντο αλλα θες κανα 2χιλιαρο
    3)μη παρεις πραγματα που το ενα θα αναιρεσει το αλλο..(πχ λεω εγω τωρα, μη παρεις ενα φιλτρο το οποιο θα το αλλαξεις για ενα καλυτερο η μη παρεις εξατμησονι και το αλλαξεις για ενα καλυτερο
    4)σταθερες και σιγουρες κινησεις (οχι τιποτα αλλα για να μη πετας το χρημα)
    μιας και επεσα, παλι τυχαια στην απαντηση σου, θα σου πω οτι επαληθευτηκα στις προβλεψεις μου! το 13αρι εως τριτες κρατιεται μπροστα.....εγινε πριν καποιο καιρο το σχετικο πατημα με ασσο!

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP