Σελίδα 3 από 39 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 388

Θέμα: Μηχανες,ενα παθος χωρις ορια

  1. #21
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κατερινη-Νεοι Πόροι
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.452
    Thanked
    3569
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    σαν μεγαλο παιδι και εγω εχω ενα 2τροχο.......
    παντα μου αρεσαν οι μηχανες αλλα μπροστα στον εκβιασμο του πατερα μου οτι θα με αποκληρωσει δεν πηρα ποτε.......με ειχε ξεγελασει δινοντας μου το αυτοκινητο απο τα 17 μου γιατι ειχε καταλαβει οτι δεν παει αλλο και δεν το γλυτωνει......
    ετσι μετα απο λιγα χρονια αποκτησα ενα σκουτερ για να κανω διαφορες δουλειες
    yamaha magesty 125
    μετα απο λιγο καιρο πηρα ενα yamaha magesty 180
    μετα απο κανα 2 χρονια οταν πηγα να παρω το varadero η γυναικα μου(πλεον) με εκβιαζε λεγοντας........η αυτην η εγω......
    με τα πολλα πηρα ενα mega σκουτερ yamaha x max 250i.e το οποιο δεχτηκε ενα μινι tuning....
    τωρα ειμαι στα σκαρια για yamaha t max 500 η gilera 800.....

  2. #22
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.174
    Thanked
    14068
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο merlin Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο νέος μου έρωτας !!!

    ΤΖΑΜΙ Νίκο!!!Καλορίζικη και καλοτάξιδη!!!!!



  3. #23
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κορωπιστάν
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    288
    Thanked
    159
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Θανάση σε ένα μήνα το πολύ βλέπω τον άλλο να βάζει πωλητήριο στο Τ-ΜΑΧ χαχαχαχ

  4. The Following User Says Thank You to ///M3L For This Useful Post:

    George36 ninja (15-01-15)

  5. #24

    Προεπιλογή

    Οσο και αν ειμαι εθισμενος στην ταχυτητα οσο ,οσο το ενα ,οσο το αλλο ...οσο και αν ειναι πνιγμενη η αθηνα στην κινηση.Θα προσπαθησω να μην παρω ποτε! Μακαρι να εχω χρονο να παρω ενα S1000rr μονο για πιστα...αλλα και να βρισκω χρονο ,πρεπει να βρω πιστα! Επισης ο πειρασμος του να το καβαλησεις ειναι μεγαλος αν το εχεις καθε μερα μπροστα σου.Και το μοιραιο θελει μονο μια στιγμη! Ανοιχτο αφηνω το ενδεχομενο να παρω καποια στιγμη ενα καθαρο ...να παρω σβαρνα ολα τα βουνα! Εκει τουλαχιστον δεν κινδυνευεις απο την απροσεξια τριτων, αλλα ουτε και απο την δικια σου!
    Μεγαλη προσοχη με τα διτροχα παιδια!!!

  6. #25
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κατερινη-Νεοι Πόροι
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.452
    Thanked
    3569
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ///M3L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θανάση σε ένα μήνα το πολύ βλέπω τον άλλο να βάζει πωλητήριο στο Τ-ΜΑΧ χαχαχαχ
    πολυ ειπες..αχαχαχαχαχχαχαχαχαχ

  7. #26
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    4.206
    Thanked
    7582
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Samaro Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...........Σαν μια γυναίκα που θέλεις τρελλά αλλά εισαι βέβαιος οτι θα σε κερατώσει.(άστο να πάει στο δι@β*λο)
    Ετσι η αγάπη μου περιορίσθηκε αποκλειστικά στην άλλη μεγάλη αδυναμία μου, το αυτοκίνητο και δόξα το μεγαλοδύναμο δεν το μετάνοιωσα.
    merlin
    s1000rr Ο νέος μου έρωτας !!!
    Ξέχνα τη βρε Νίκο μου.
    Αφού ξέρεις οτι ο έρωτας σου μπορεί να μην έχει ανταπόκριση.

  8. #27
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    VOULA
    Μηνύματα
    1.898
    Thanked
    5249
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μηχανές...ένα πάθος χωρίς όρια......ένα bravo από εμενα σε οποιον σκέφτηκε το συγκεκριμένο τίτλο.....διότι είναι ακριβώς έτσι...οι μηχανές δεν είναι αγάπη...είναι ερωτας παντοτινός..
    Οδηγό moto 28 χρονια...και έχουν περάσει πολλές απ τα χερια μου...αξέχαστο το πρώτο μου
    Z50R (έστω και τώρα ζητω συγγνώμη απ τον κύριο με το σκαραβαίο που έκλαιγε την εξάτμιση του)....
    Αυτή τη στιγμή έχω στο garage τα εξής...
    VMax 1200 (ανοιχτό) κίτρινο του 1994 αγορασμένο καινούργιο από ΝewYork το οποιο απλά δεν πωλείται με τίποτα....τρελός ερωτας με αυτή τι μηχανή.
    KTM Adventure 950 του 2006...κατάμαυρο...το παπί μου...ένα tanks ...με καρμπιρατέρ...όσοι ξέρουν καταλαβαίνουν...καθημερινή μετακίνηση στην πολύ και τουριστικά weekends όπως και ημερήσιες αποδράσεις στην επαρχία (εθνικό και επαρχιακό δίκτυο).
    Aprilia Tuono Factory 2009 .....με πολλά πολλά καλούδια επάνω....
    Δυστυχώς το aprilia δε πρόλαβα να το χάρο....έκανα μονο 3,000 km και τον απρίλιο φέτος είχα το πολύ σοβαρό ατύχημα στην παραλιακή (όπως αρκετοί γνωρίζουν) με το KTM.
    Yamaha Raptor 350...κατοικοεδρεύει στο σπίτι στον παρνασσό.....τρελαίνεται για χιονια και λάσπες.....η πλαγιολίσθηση στην πιο fun και ασφαλή μορφή τις....
    Δεν ξέρω αν θα περπατήσω ποτε ξανά....(αλλα θα το προσπαθώ όσο μπορώ)...αυτό που ξέρω όμως είναι ότι αφενός δεν πωλείται καμια μηχανή και αφετέρου αν καταφέρω και σηκωθώ ξανά στα πόδια μου θα "ξανακαβαλήσω" το συντομότερο δυνατό (όχι όμως για μετακίνηση μέσα στην πολύ)...διότι την αίσθηση που μου προσφέρει η μηχανή δε την παίρνω ούτε απ το καλύτερο και ακριβότερο κάμπριο αυτοκίνητο.
    Όσοι με νιώθετε κάντε και μια ευχή για μένα. Μου λείπει αφάνταστα.

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Nikos For This Useful Post:

    GEO316 (15-11-12), spar@ (18-01-13)

  10. #28
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    κανουμε πολλες ευχες και σε σκεφτομαστε συνεχεια...
    ευχαριστουμε που μοιραζεσαι τις σκεψεις σου μαζι μας...

  11. #29
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    λαγονησι!!!
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.729
    Thanked
    1428
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    εμεις εχουμε ενα gsxr 1000 k7 μαρεσουν πολλοι οι μηχανες αμα τις οδηγαω εγω! ο αντρας μου το πηγαινει το συγκεκριμενο κ καθε 2 φορες το χρονο παμε σερρες στην πιστα!του λεω να με μαθει αλλα δε.......... δεν θελει!γρρρρρρρρρρρ
    RULZZZZ..... BEWARE OF THE GERMANS POWER....!!!!

  12. #30

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikos M5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μηχανές........ Μου λείπει αφάνταστα.
    Τις θερμοτερες ευχες μου φιλε μου!!!

Σελίδα 3 από 39 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP