Σελίδα 5 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 61

Θέμα: Καλοφτιαχμενο το Α4 εεεε???

  1. #41
    Εγγραφή
    27-12-09
    Περιοχή
    βριλησσια
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    75
    Thanked
    28
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PSDEDES Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αλήθεια είναι ότι σήμερα όλοι οι προγραμματιστες το ίδιο είναι, εξαρτάται απο την πελατία του καθενός για το πόσο επιφυλακτικός θα είναι στις υψηλές πιέσεις...
    αυτο ακριβως..

    και το παν δεν ειναι η πιεση...υπαρχουν και αλλα που μετρανε...!!!


    οσο για το Α4 παει πολυ ωραια...για αυτο που ειναι.!

  2. The Following 3 Users Say Thank You to saikoe39 For This Useful Post:

    ///M Arios (23-02-11), m-power_01 (24-02-11), PSDEDES (23-02-11)

  3. #42
    Εγγραφή
    18-02-10
    Περιοχή
    χρυσουπολη.......
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    719
    Thanked
    403
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ειχα τρια χρονια το ιδιο αμαξι 1.8tq το ειχα παρει κουτα αλλα μετα απο δυο μηνεσ εβαλα ko4 κουλερ, σκστρα ,μπεκ απο s3 . εξατμιση ολοσωμη χωρισ καταλυτεσ προγραμμα εννοειται, δουλευε 1.8over 1.1 σταθερη μεχρι τισ 7000στρ συμπλεκτη ειχα αλλαξει 2 φορεσ γιατι το ειχα σκισει στα ξεκινηματα τετρακουνα...με ολα αυτα ειχε παει 265αλογα απο 193 που ηταν μαμα ηταν αυτο με το κοκκινο τ(τurbo) καμια 200τροχουσ.λοιπον οσο ανφορα με το βιντεο εχω να πω οτι το αμαξι δεν παει κ τοσο καλα.......τλπ το αμαξι δεν κανει παιδεσ ειναι για 50αρι ,εγω το εδωσα κ πηρα m3 κ καταλαβα την διαφορα..............

  4. The Following 2 Users Say Thank You to saulm3 For This Useful Post:

    Leonidas_E39 (23-02-11), nik200 (23-02-11)

  5. #43
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Patra west coast
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    401
    Thanked
    230
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο saulm3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειχα τρια χρονια το ιδιο αμαξι 1.8tq το ειχα παρει κουτα αλλα μετα απο δυο μηνεσ εβαλα ko4 κουλερ, σκστρα ,μπεκ απο s3 . εξατμιση ολοσωμη χωρισ καταλυτεσ προγραμμα εννοειται, δουλευε 1.8over 1.1 σταθερη μεχρι τισ 7000στρ συμπλεκτη ειχα αλλαξει 2 φορεσ γιατι το ειχα σκισει στα ξεκινηματα τετρακουνα...με ολα αυτα ειχε παει 265αλογα απο 193 που ηταν μαμα ηταν αυτο με το κοκκινο τ(τurbo) καμια 200τροχουσ.λοιπον οσο ανφορα με το βιντεο εχω να πω οτι το αμαξι δεν παει κ τοσο καλα.......τλπ το αμαξι δεν κανει παιδεσ ειναι για 50αρι ,εγω το εδωσα κ πηρα m3 κ καταλαβα την διαφορα..............
    Δηλαδη οταν φτασεις 50 χρονων θα παρεις κατι που να ειναι 2 αυτοκινητα πισω απο το Μ3; Γιατι ημουν μεσα σε κοντρα με Μ3 Ε46 και ετσι οπως τα λες εσυ εισαι χρονομετρο οχι ανθρωπος (Πλακα κανω. Το λεω γιατι ο γραπτος λογος παρεξηγειτε ευκολα! εντελος φιλικα)....
    “Λόγω οικονομικού εγκεφαλικού πέρα δώθε δεν θυμάμαι αν έρχονται Αποκριές,Χριστούγεννα,Πάσχ α ή πρωτοχρονιά γι'αυτό δεν ξέρω αν σουβλίσατε δέντρο η αν στολίσατε αρνί!! Πάντως σας εύχομαι το φλουρί να πέσει στο δικό σας αυγό. Καλό Δεκαπενταύγουστο..”

  6. The Following 2 Users Say Thank You to ///M Arios For This Useful Post:

    ghost-rider (24-02-11), PSDEDES (24-02-11)

  7. #44
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.296
    Thanked
    7249
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PSDEDES Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αλήθεια είναι ότι σήμερα όλοι οι προγραμματιστες το ίδιο είναι, εξαρτάται απο την πελατία του καθενός για το πόσο επιφυλακτικός θα είναι στις υψηλές πιέσεις...μετά απο όλα αυτα... τζάμπα λεφτα τα θεωρω,,,καταλήγεις να βγάζεις βίντεο για νά πίσεις τον εαυτό σου ότι δεν πήγαν χαμένα...
    δεν συμφωνω φιλε...υπαρχουν και καποιοι που σεβονται την δουλεια τους...και φυσικα δεν μιλαω για πρoγραμματιστες της τελευταιας 5ετιας που ξεφυτρωσαν πολλοι.....

    ο μαραβελιας οταν πρωτοπηγα πριν καμια 5αρα χρονια...ειχε ενα α4 station 1.8T... και εκει επαιζε με πιεσεις προφανως και τουρμπινες...την τελευταια φορα που πηγα πριν κανα χρονο (για αναβαθμιση)...ειχε rs6 για προσωπικο αμαξι και φυσικα για πειραγμα...επισης ξεχασα να αναφερω οτι το πρωτο προγραμμα που φορεσα πριν την αναβαθμιση ηταν ιδιο με abt (κοπιο στο δρομο)...αρα καποιοι εβγαλαν λεφτα μαθαινοντας στην πλατη μας και φυσικα γιαυτο επιμενω οτι ειναι πολυ η πιεση στους κοφτες για το δικο σας α4..σκεψου οτι αυτος ο ανθρωπος μαθαινει απο τον καθε πελατη...............αφου αυτος προτεινει να σου φτιαξει την τουρμπινα αμα χαλασει....παντα με καποιο αντιτιμο............

    ξεχασα να αναφερω οτι η αναβαθμιση που μου εβαλε εβγαλε 25 αλογα πανω!!!!!σε ποσους κακομοιρηδες δοκιμασε πρωτα αναρωτιεμαι μεχρι να βρει τις σωστες πιεσεις, αβανς και πολλους αλλους χαρτες...

    κραζω διοτι ειχα τοτε πληρωσει ενα καρο λεφτα για να βαλω προγραμμα στο αμαξι μου...και μου χαν βαλει κονσερβα...ετσι βγαινουν τα λεφτα....και τα rs6....

  8. #45
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.086
    Thanked
    634
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ενα Honda type-r το εχει για πρωινο...

  9. #46
    Εγγραφή
    19-04-10
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    175
    Thanked
    88
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    [QUOTE=MPower;139430]Ενα Honda type-r το εχει για πρωινο...[/

    συμφωνω απολυτως

  10. #47
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εργοστασιακο type R?
    Αν μιλαμε για εργοστασιακο...
    Ποιο αυτο με τα διακοσια αλογα?
    Ρε παιδια ειπαμε δεν ειναι σιφουνας αλλα... μην το ψοφησουμε κιολας.

    Υπαρχει κανενα ευκαιρο για δοκιμη?


    Το ξαναλεω το βιντεο ειναι λιγο οτι να ναι, μην τσακωθουμε μετα οτι ξερεις εγω νομιζα κ ετσι κ αλλιως κλπ.
    Και θα το οδηγησω εγω κ οχι ο ιδιοκτητης του.
    Ενα 0-400 κ ενα απο 3ες μεχρι τελικης ναι?
    Πατρα ειναι καλα? Για ποτε θα πουμε αν ειναι?

  11. The Following 2 Users Say Thank You to ghost-rider For This Useful Post:

    ///M Arios (25-02-11), PSDEDES (25-02-11)

  12. #48
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    ηλια ποσα αλογα το υπολογιζετε?? αν θες στειλε μου πμ!
    τα typer μαμα δεν πανε αλλα μετα με λιγα πραγματα δεν ποιανονται!

  13. #49
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.086
    Thanked
    634
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Τα ταπερ ειναι γρηγορα απο μαμα αλλα με ΦΠΕ σπερνουν..


  14. #50
    Εγγραφή
    02-06-10
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    117
    Thanked
    48
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ///M Arios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη οταν φτασεις 50 χρονων θα παρεις κατι που να ειναι 2 αυτοκινητα πισω απο το Μ3; Γιατι ημουν μεσα σε κοντρα με Μ3 Ε46 και ετσι οπως τα λες εσυ εισαι χρονομετρο οχι ανθρωπος (Πλακα κανω. Το λεω γιατι ο γραπτος λογος παρεξηγειτε ευκολα! εντελος φιλικα)....
    το συγκεκριμενο δε νομιζω να ειναι μονο δυο αμαξια πισω απο μ3 ...δυο δεκαμετρες λιμουζινες ισως

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP