Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 11 από 11

Θέμα: X3 υγρα φρενων

  1. #11
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα φίλε Nino, λύσε μου σε παρακαλώ καποιες απορίες.
    το ρολογάκι στο bc σου εδειξε κατι διαφορετικό δηλ. αναψε καποιο λαμπακι ή απλά είδες την ημερομηνία γυρνώντας το κλειδί γιατι στο δικό μου αν και η ημερομηνία αλλαγής των υγρων φρενων ειναι 11/10 και εχω στο προγραμμα να το κανω δεν εχει βγαλει καποιο μηνυμα στο καντραν. και κατι ακομα πιο γενικο, δεν ξερω αν εχεις κανει το service των 30.000 κμ, αν ναι ποσο περίπου πηγε, και εγινε σε εξουσιοδοτημενο service? εγω παντως θα το κανω εντος του μηνα,αρχες του αλλου μαζι με τα υγρα φρενων και λιγο πριν ληξει η εγγυηση μηπως και χρειαστει κατι,μαζι μ ενα γενικοτερο ελεγχο
    το ρολογακι βγαινει σαν ενδειξη την ωρα που εκκινεις τον κινητηρα πριν το υπολοιπο των χιλ για service.
    To service που αναφερεις ειναι το oil service ( εγω ακομα δεν εφτασα αυτα τα χιλιομετρα, ωστοσο λαδια εχω αλλαξει)
    και περιλαμβανει λαδια φιλτρα(και καμπινας) τωρα οι τιμες παιζουν ,αναλογα που πας, σε εξουσιοδοτημενο υπολογιζε κανα 160 αρι χωρις τα υγρα φρενων ισως και λιγο παραπανω!!!(καπου τοσο ειχε δωσει o jordan)

  2. The Following User Says Thank You to Nino For This Useful Post:

    spyrosK (16-02-11)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP