Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 79 από 79

Θέμα: Χτυπημα πισω προφυλακτηρα.....

  1. #71
    Εγγραφή
    08-08-11
    Περιοχή
    χαιδαρι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    3.220
    Thanked
    7747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jkourkoulis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παιδιά, δεν είμαι σίγουρος αν είναι σωστό το θέμα αλλά τέλος πάντων. Κάποιος αποφάσισε να μου χτυπήσει τον προφυλακτήρα όταν πάρκαρε - ξεπάρκαρε και ασφαλώς μετά εξαφανίστηκε χωρίς να αφήσει ένα σημείωμα, αυτό είναι το ηθικό άλλωστε.

    Στην αριστερή μεριά του πίσω προφυλακτήρα έχω πλέον ένα γερό σημάδι (έχει γδαρθεί και το πλαστικό όχι μόνο το χρώμα) αυτό πιστεύετε ότι φτιάχνεται με τοπική βαφή ή θέλει βάψιμο όλος ο προφυλακτήρας; Έχετε να προτείνεται κάποιο μαγαζί προς Πειραιά που να μη με γδύσει;

    Ευχαριστώ προκαταβολικά και συγγνώμη για το έντονο ύφος αλλά είμαι πολύ εκνευρισμένος. Που θα πάει δε θα τύχει να βρω κάποιον να κάνει ζημιά σε ξένο αυτοκίνητο και να ετοιμάζεται να φύγει...
    Εχεις Π.Μ

  2. The Following User Says Thank You to Bitz For This Useful Post:

    jkourkoulis (01-03-13)

  3. #72
    Εγγραφή
    01-01-13
    Μηνύματα
    625
    Thanked
    484
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Να πω και τον δικό μου πόνο??? Το Σάββατο είχα βγει για ποτάκι με την κοπέλα μ, όλα καλά όλα ωραία, όταν γύρισα δεν είδα κάτι, την επόμενη μέρα το πρωί πάω να πάρω το αμάξι και βλέπω ένα λευκό σημαδάκι στην πόρτα του συνοδηγού, το πέρασα με αλοιφή και καθάρισε αλλά έμεινε μια μικρή λακουβιτσα που είναι άσχημη, σημειωτέον το χρώμα δεν έφυγε, υπάρχει καμία λύση?? επίσης pdr εδώ δεν έχουμε….

  4. #73
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    απο την "εμπειρια" μου ως παθων.....συνιστω ολικη βαφη σε καλο μαστορα!!!!!

    ...οπου και να βρισκεται αυτος,φανταζομαι θα σου δωθουν καποιες διευθυνσεις,ετσω και μεσω πμ.

    Η τοπικη βαφη δεν ειναι ειδικοτητα των απλων φανοποιων,ισως σπανια καποιοι να τα καταφερνουν,ομως αυτου του ειδους βαφες θελουν ειδικη τεχνικη,οχι οτι και ολοι παλι που ασχολουνται με τοπικες επισκευες "το κατεχουν".....τιποτα δεν ειναι σιγουρο.

    ΥΣ....τωρα που πολλοι&καλοι φανοποιοι εχουν κατεβασει τιμες,ισως βγει και πιο οικονομικα η ολικη βαφη.

  5. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    jkourkoulis (01-03-13)

  6. #74
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikos320 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να πω και τον δικό μου πόνο??? Το Σάββατο είχα βγει για ποτάκι με την κοπέλα μ, όλα καλά όλα ωραία, όταν γύρισα δεν είδα κάτι, την επόμενη μέρα το πρωί πάω να πάρω το αμάξι και βλέπω ένα λευκό σημαδάκι στην πόρτα του συνοδηγού, το πέρασα με αλοιφή και καθάρισε αλλά έμεινε μια μικρή λακουβιτσα που είναι άσχημη, σημειωτέον το χρώμα δεν έφυγε, υπάρχει καμία λύση?? επίσης pdr εδώ δεν έχουμε….
    για τετοιες ζημιες,θερμοπιστολο με μεθοδο pdr ειναι η καλυτερη λυση.

  7. #75
    Εγγραφή
    01-01-13
    Μηνύματα
    625
    Thanked
    484
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    το κακό είναι ότι είμαι επαρχία και εδώ άμα πω σε φαναρτζή για pdr θα νομίζει ότι του μιλάω για κανένα εξωγήινο...πάντως πρέπει να βρω μια λύση γιατί θα αρρωστήσω όσο το βλέπω...

  8. #76
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Οφ τοπικ
    Μεγαλοπολη:


    αυτη τη στροφη θα την ειχαν "λιωσει" αρκετα παλικαρια απο το φορουμ μας!!!


    ΟΝ τοπικ
    Αν σου ειναι ευκολο να πας Πατρα,να αναζητησουμε εκει καποιον ειδικο,σε ενδιαφερει???

  9. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    PANOS-E60 (01-03-13)

  10. #77
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikos320 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το κακό είναι ότι είμαι επαρχία και εδώ άμα πω σε φαναρτζή για pdr θα νομίζει ότι του μιλάω για κανένα εξωγήινο...πάντως πρέπει να βρω μια λύση γιατί θα αρρωστήσω όσο το βλέπω...
    αφού δεν χρειαζεται βαψιμο, συνδύασε το με κάποια αλλη δουλεια σου και όταν βρεθείς Αθήνα, το φτιάχνεις. Μπορω να σου συστησω μάστορα που δεν θα χρειαστεί πολλή ωρα για να στο φτιαξει.

    ισως υπάρχει και στην Πατρα κάποιος που το κάνει.

  11. The Following User Says Thank You to PANOS-E60 For This Useful Post:

    BILL007 (01-03-13)

  12. #78
    Εγγραφή
    01-01-13
    Μηνύματα
    625
    Thanked
    484
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Aristent αυτός ο δρόμος ήταν γεμάτος τέτοιες στροφές, πολύ επικίνδυνες όταν είχε πάγο αλλά και πολύ ωραίες, στο θέμα μας τώρα καλύτερα με βολεύει Αθήνα, Πάνο ο μάστορας που ξέρεις κάνει καλή δουλειά? Για στείλε μ σε παρακαλώ ένα pm την διεύθυνση του και την περιοχή που βρίσκεται.

  13. The Following User Says Thank You to Nikos320 For This Useful Post:

    aristent (01-03-13)

  14. #79
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikos320 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aristent αυτός ο δρόμος ήταν γεμάτος τέτοιες στροφές, πολύ επικίνδυνες όταν είχε πάγο αλλά και πολύ ωραίες, στο θέμα μας τώρα καλύτερα με βολεύει Αθήνα, Πάνο ο μάστορας που ξέρεις κάνει καλή δουλειά? Για στείλε μ σε παρακαλώ ένα pm την διεύθυνση του και την περιοχή που βρίσκεται.
    πμ sent.

  15. The Following User Says Thank You to PANOS-E60 For This Useful Post:

    Nikos320 (01-03-13)

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP