Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 69 από 69

Θέμα: Ε30 Μ5 Project

  1. #61
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.701
    Thanked
    3257
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    To παρακολουθω το θρεντ.
    Απλα το λεω για να βρεθει η σωστη οδος προς το συνεργειο που θα αναλαβει το powerplant και να μην αναλωνομαστε σε "ασκοπες" συζητησεις
    "ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΑΡΗ" (Τζιμακος)

  2. #62
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Πειραιας - Μηλος
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    6.972
    Thanked
    20091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Mια τετοια μετατροπη που ηταν σε εξελιξη πετυχα στον Πλουμιστο αλλα δεν εχω αποψη για το τι και πως.
    Κανε μια βολτα και απο το Φλασκη και ρωτα , γενικα ρωτα δεν εχεις να χασεις τιποτα.
    Οστοσο ειναι μια τετοιου ειδους μετατροπη που εχει τοοσο πολυ πατεντα και θελει τοσο χρονο που δε ξερω αν καποιο συνεργειο που θα σου κανει σοβαρη ομως δουλεια και θα πρεπει να στο παραδοσει σε ενα ευλογο χρονικο διαστημα η τιμη που θα σου πει θα σε συμφερει οταν απο πανω θα πρεπει να ειναι και 2-3 ατομα για να ειναι και μεσα στους χρονους .
    Τωρα με 15κ παιρνεις Μ5 Ε39 ,οκ ειναι πιο μεγαλη καροτσα αλλα ειναι ετοιμο αμαξι.
    www.deepbluebeachbar.com

    Deep Blue, Paliochori, Milos HD 360º Virtual Tours:
    360º HD Εικονικές Περιηγήσεις:
    ************** Click on the link: ****************
    https://www.paliochori.com/vt/deepblue


    Instagram

  3. #63
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Melissia / N. Penteli
    Μηνύματα
    1.849
    Thanked
    2461
    Rides
    1

    Exclamation

    Δεν με νοιαζει αμα θα το δειτε ως διαφημιση ή οχι ή αν κατηγορηθω για κατι τετοιο. Τα συνεργεια που μπορουν να κανουν τετοιες δουλειες ειναι 3 και μονο 3.

    -1: Βουδουρης
    -2: Τσουτρας
    -3: Φλασκης

    Ο λογος ειναι απλος. Και οι τρεις εχουν φτιαξει πανομοιοτυπα αυτοκινητα ακριβως με τον ιδιο τροπο και γνωριζουν ακριβως τι χρειαζεται για να γινει κατι σωστο και οχι μπακαλοδουλειες (τορνοι, τρομπες απο Fiat και αλλα τετοια που εχω δει κατα καιρους σε αυτοκινητα στην Αθηνα, αλλα και στην Θεσσαλονικη (δεν θα αναφερθω στους μπακαληδες του χωρου). Πλεον πιστευω οτι το thread αυτο δεν εχει τιποτα αλλο να δωσει στον ενδιαφερομενο και προτεινω να κλειδωθει απο καποιον admin.
    WRC is for boys
    GROUP B was for men

  4. #64
    Εγγραφή
    13-04-11
    Περιοχή
    athens
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    80
    Thanked
    53
    Rides
    1

    Προεπιλογή



    απλα για την ιστορια,ο Μιχαλης Λαφογιαννης ''φοραει'' V12 5.0 απο Ε32 στο δικο του με κομπρεσσορα και οχι ''τουρμπινες και δη φορτηγισιες'' οπως γραφτηκε καπου πιο πανω...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη M3E30 : 15-04-11 στις 21:55
    Φορολογηστε ανελεητα,εχω εκατομμυρια....

  5. #65
    Εγγραφή
    13-04-11
    Περιοχή
    athens
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    80
    Thanked
    53
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    μικρη διορθωση...Ε31 σειρα 8 ο κινητηρας του Μιχαλη!
    Φορολογηστε ανελεητα,εχω εκατομμυρια....

  6. #66
    Εγγραφή
    24-09-10
    Περιοχή
    Φιλοθέη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.502
    Thanked
    2548
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο M3E30 Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.youtube.com/watch?v=dcgG...eature=related

    απλα για την ιστορια,ο Μιχαλης Λαφογιαννης ''φοραει'' V12 5.0 απο Ε32 στο δικο του με κομπρεσσορα και οχι ''τουρμπινες και δη φορτηγισιες'' οπως γραφτηκε καπου πιο πανω...
    Ο Βαγγέλης Αναστασιάδης(δουλεύει στον Λαφογιάννη) μου είχε πει προσωπικά για αλλαγή φορτηγίσιων τουρμπινών στο δικό του...
    UP YOURS!

  7. #67
    Εγγραφή
    24-09-10
    Περιοχή
    Φιλοθέη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.502
    Thanked
    2548
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν με νοιαζει αμα θα το δειτε ως διαφημιση ή οχι ή αν κατηγορηθω για κατι τετοιο. Τα συνεργεια που μπορουν να κανουν τετοιες δουλειες ειναι 3 και μονο 3.

    -1: Βουδουρης
    -2: Τσουτρας
    -3: Φλασκης

    Ο λογος ειναι απλος. Και οι τρεις εχουν φτιαξει πανομοιοτυπα αυτοκινητα ακριβως με τον ιδιο τροπο και γνωριζουν ακριβως τι χρειαζεται για να γινει κατι σωστο και οχι μπακαλοδουλειες (τορνοι, τρομπες απο Fiat και αλλα τετοια που εχω δει κατα καιρους σε αυτοκινητα στην Αθηνα, αλλα και στην Θεσσαλονικη (δεν θα αναφερθω στους μπακαληδες του χωρου). Πλεον πιστευω οτι το thread αυτο δεν εχει τιποτα αλλο να δωσει στον ενδιαφερομενο και προτεινω να κλειδωθει απο καποιον admin.
    Αλλού θα πάω..Τη Γ@μησα!!!
    Αν και δεν θα αλλάξω προς το παρόν κινητήρα....!!
    UP YOURS!

  8. The Following User Says Thank You to Dr. Yamastura For This Useful Post:

    nik200 (16-04-11)

  9. #68
    Εγγραφή
    13-04-11
    Περιοχή
    athens
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    80
    Thanked
    53
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dr. Yamastura Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Βαγγέλης Αναστασιάδης(δουλεύει στον Λαφογιάννη) μου είχε πει προσωπικά για αλλαγή φορτηγίσιων τουρμπινών στο δικό του...
    O Mιχαλης Λαφογιαννης ειναι προσωπικος μου φιλος και ισχυει το προαναφερθεν για τον κομπρεσσορα.Αρκει μια ματια στο μηχανοστασιο του Μιχαλη,για να καταλαβει καποιος οτι φοραει compressor kit και οχι turbo kit.
    Φορολογηστε ανελεητα,εχω εκατομμυρια....

  10. #69
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.296
    Thanked
    7247
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    το αυτοκινητου του νικου πωλειται..και κατα την ταπεινη μου γνωμη αν και λαφογιανεεικο οποτε δουλεψε ηταν αλλου και ο οδηγος (τασος νικου) πολυ καλος..γιατι αυτο ηταν αξιοπρεπες...και οχι δεν ειναι μ5..οσοι ενδιαφερονται

    https://www.car.gr/classifieds/cars/photos/1351954/

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP