Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 69

Θέμα: Ε30 Μ5 Project

  1. #21
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.296
    Thanked
    7247
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    βρε παιδια δεν αντιλεγω οτι ο βουδουρης εχει καλο ονομα σαν συνεργειο bmw..αλλα απο την στιγμη που εχει αυτη την καλη φημη γιατι οταν μπαινει σε αγωνα την χαλαει????????????αυτο ειναι το σημειο που αναφερομαι!!!!

  2. #22
    Εγγραφή
    13-04-11
    Περιοχή
    athens
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    80
    Thanked
    53
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
    βρε παιδια δεν αντιλεγω οτι ο βουδουρης εχει καλο ονομα σαν συνεργειο bmw..αλλα απο την στιγμη που εχει αυτη την καλη φημη γιατι οταν μπαινει σε αγωνα την χαλαει????????????αυτο ειναι το σημειο που αναφερομαι!!!!
    Για να βαζουμε τα πραγματα σε μια σειρα παιδια,καταρχας αγωνας σε πιστα δε σημαινει βολτουλα στο δρομο...Το οτι δε δουλεψε ποτε καποιο απο τα αυτοκινητα αυτα στην πιστα ειναι μυθος..Και πολλοι ερμηνευουν, απο το εφυγε ενα σωληνακι υποπιεσης μεχρι εσπασε το βολαν,σε ''δε δουλεψε''..Μην μπερδευομαστε,τα αυτοκινητα που εμπαινε παντα ο Μακης στους αγωνες, ηταν πολιτικα αυτοκινητα βολτα,οχι αμιγως αγωνιστικα...Με εξαιρεση το κοκκινο που οσο προλαβε να δουλεψει πριν το ''σπασει'' ενας προγραμματιστης ''φοβερος μαστορας!!!'',εραβε στην κυριολεξια,τα αλλα δεν ειχαν τις τροποποιησεις που χρειαζεται ενα αυτοκινητο προκειμενου να ανταπεξελθει σε εναν αγωνα...Ατυχιες συμβαινουν παντα σε ολους,αλλα οσοι παρακολουθουσατε τους τοτε αγωνες drift ειδατε πολυ καλα τι μπορει να κανει ενα Ε30 με Μ5 κινητηρα...Δεν ειναι τυχαιο που επιλεγεται αυτος ο κινητηρας,με μεταδοση απο Ε30 Μ3,καθως αποτελει αλεξισφαιρο συνδυασμο...Δε νομιζω να ακουσατε ποτε οτι εσπασε καποιο απο αυτα,η εβγαλε σοβαρη ζημια...

  3. The Following User Says Thank You to M3E30 For This Useful Post:

    TSAF (14-04-11)

  4. #23
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.296
    Thanked
    7247
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο M3E30 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να βαζουμε τα πραγματα σε μια σειρα παιδια,καταρχας αγωνας σε πιστα δε σημαινει βολτουλα στο δρομο...Το οτι δε δουλεψε ποτε καποιο απο τα αυτοκινητα αυτα στην πιστα ειναι μυθος..Και πολλοι ερμηνευουν, απο το εφυγε ενα σωληνακι υποπιεσης μεχρι εσπασε το βολαν,σε ''δε δουλεψε''..Μην μπερδευομαστε,τα αυτοκινητα που εμπαινε παντα ο Μακης στους αγωνες, ηταν πολιτικα αυτοκινητα βολτα,οχι αμιγως αγωνιστικα...Με εξαιρεση το κοκκινο που οσο προλαβε να δουλεψει πριν το ''σπασει'' ενας προγραμματιστης ''φοβερος μαστορας!!!'',εραβε στην κυριολεξια,τα αλλα δεν ειχαν τις τροποποιησεις που χρειαζεται ενα αυτοκινητο προκειμενου να ανταπεξελθει σε εναν αγωνα...Ατυχιες συμβαινουν παντα σε ολους,αλλα οσοι παρακολουθουσατε τους τοτε αγωνες drift ειδατε πολυ καλα τι μπορει να κανει ενα Ε30 με Μ5 κινητηρα...Δεν ειναι τυχαιο που επιλεγεται αυτος ο κινητηρας,με μεταδοση απο Ε30 Μ3,καθως αποτελει αλεξισφαιρο συνδυασμο...Δε νομιζω να ακουσατε ποτε οτι εσπασε καποιο απο αυτα,η εβγαλε σοβαρη ζημια...
    φιλε ειμαι στα drift και παρακολουθω απο κοντα εδω και καμποσα χρονια..ξερεις ποια bmw δουλευαν παντα η σχεδον παντα????του καποτη και του σαραφη με τον v8 απο ε39 και εχει κοστισει μια περιουσια το τελευταιο!!!..λαφογιαννης-βουδουρης μια ζωη μαπα (και στα λεω σαν θεατης καθαρα) και του πλουμιστου οσα δεν χαλαγαν απεδιδαν...

    αρα να βγαλω πορισμα απο αυτα??????με βλεπεις δεν πεφτω στην λουμπα και το ψαχνω παραπανω και γιαυτο παραπονιεμαι για τον βουδουρη..για το λαφογιαννη αστο..δεν εχει σωτηρια..πριν λιγο καιρο εμαθα οτι επιτελους θα βαλεις σωστες τουρμπινες (φορτηγισιες) αλλα τουλαχιστον καινουργιες...με τα ψεμματα προκοπη δεν γινεται

    παντα φιλικα νικολας...

  5. #24
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.296
    Thanked
    7247
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    και με βλεπεις ετσι και φωναζω γιατι εμπαινα και εγω (εστω για προπονησεις) με καροτσα του 78..μοτερια που ηταν απειρως σκισμενα με 1εκ. χιλ και που παλι αποδιδανε..και με μια αναρτηση απλα ψιλοσωστη...ηλεκτρολογικα κουκουρουκου και λαστιχα απο τα σκουπιδια και με budget μηδαμινο...και το αμαξι για αυτα που ειχε πεταγε..οπως και πολλων φιλων και γνωστων με αμαξια ρημαδια....και ολοκληρα συνεργεια δεν μπορουν να κανουν ενα αυτοκινητο να δουλεψει σωστα?????????????ρε παιδια κοροιδευομαστε????????????

  6. #25
    Εγγραφή
    21-01-11
    Περιοχή
    athens
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    465
    Thanked
    332
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    δεν μπορω να καταλαβω βασικα γιατι μπερδευεται τους αγωνες με τα αμαξια τα δικα μας!!!ολα τα αγωνιστικα εχουν παθει πολλες ζημιες που ουτε ξερουμε ουτε θα μαθουμε ποτε!!το θεμα ειναι ποιος κανει καλα τη δουλεια του και ποιος σεβεται τα λεφτα που θα του δωσεις εχω δει πολλους καλους τον κορονεο(που εκανα εγω την μετατροπη) τον βουδουρη (που ενα φιλαρακι φτιαχνει εκει το Μ3 Ε46 απο τοτε που το πηρε) και πολλοι αλλοι...ενα αγωνιστικο μπορει να μην δουλεψει λογικο ειναι τα εχουν παντα στο οριο και τα σκιζουν καθε μερα οποτε ζημιες ειναι το μονο σιγουρο οτι θα βγαλουν και γιαυτο θεωρω λαθος να κρινεις καποιων απο τους αγωνες και οχι απο της δουλειες που κανει και με το αν σεβεται η οχι τον πελατη του που του δινει τα λεφτα και οχι σαν μερικους μερικους που και καλα ειναι γνωστες και φτιαχνουν μονο bmw....χωρις παρεξηγηση για κανενα παντα!!

  7. The Following 2 Users Say Thank You to steliose36 For This Useful Post:

    TSAF (14-04-11), z3 2.2 (14-04-11)

  8. #26
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Melissia / N. Penteli
    Μηνύματα
    1.849
    Thanked
    2461
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο steliose36 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν μπορω να καταλαβω βασικα γιατι μπερδευεται τους αγωνες με τα αμαξια τα δικα μας!!!ολα τα αγωνιστικα εχουν παθει πολλες ζημιες που ουτε ξερουμε ουτε θα μαθουμε ποτε!!το θεμα ειναι ποιος κανει καλα τη δουλεια του και ποιος σεβεται τα λεφτα που θα του δωσεις εχω δει πολλους καλους τον κορονεο(που εκανα εγω την μετατροπη) τον βουδουρη (που ενα φιλαρακι φτιαχνει εκει το Μ3 Ε46 απο τοτε που το πηρε) και πολλοι αλλοι...ενα αγωνιστικο μπορει να μην δουλεψει λογικο ειναι τα εχουν παντα στο οριο και τα σκιζουν καθε μερα οποτε ζημιες ειναι το μονο σιγουρο οτι θα βγαλουν και γιαυτο θεωρω λαθος να κρινεις καποιων απο τους αγωνες και οχι απο της δουλειες που κανει και με το αν σεβεται η οχι τον πελατη του που του δινει τα λεφτα και οχι σαν μερικους μερικους που και καλα ειναι γνωστες και φτιαχνουν μονο bmw....χωρις παρεξηγηση για κανενα παντα!!
    well said!!!
    WRC is for boys
    GROUP B was for men

  9. #27
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Melissia / N. Penteli
    Μηνύματα
    1.849
    Thanked
    2461
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Τοτε αφου οι αγωνες (ο Θεος να τους κανει αγωνες τους drift αλλα τελος παντων) ειναι για σενα αυτο που σου λεει κατι, δες ολους τους αγωνες αναβασεων / circuit που ετρεχε ο Τζαβιδας με την DTM E30 M3 αλλα και με το Ε36 Μ3 , τα οποια και τα 2 τα ετοιμαζε ο Βουδουρης. Οσον αφορα το 36αρι του καντηνιερη δεν το εφτιαξε ο Βουδουρης, αλλα ο Καρρας. Και εφοσον θες να μιλησουμε για αγωνες σου ξαναλεω οτι ολα τα 6 κυλινδρα Ε30 η Ε36+κομπρεσορ η Ε46+ κομπρεσορ που κατεβασε δουλεψαν και δουλευουν ακομα. Αμα εσυ βγαζεις την ετυμηγορια σου οχι μονο για τον Βουδουρη αλλα για οποιονδηποτε αλλο συνεργειο απο ενα και μονο αποτελεσμα (το V8) ,oπου παραπανω σου λεω γιατι δεν δουλεψε, τοτε νομιζω οτι το ολο θεμα το κοιτας πολυ λανθασμενα.

    Τελος παντων εχεις την αποψη σου και εγω την δικη μου, με την διαφορα ομως οτι εγω τεκμηριωνω τα παντα και εχω και ο ιδιος αποψη ,γιατι εχω κανει αναλογη δουλεια στο πρωην αυτοκινητο μου.
    WRC is for boys
    GROUP B was for men

  10. #28
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.701
    Thanked
    3257
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο steliose36 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν μπορω να καταλαβω βασικα γιατι μπερδευεται τους αγωνες με τα αμαξια τα δικα μας!!!ολα τα αγωνιστικα εχουν παθει πολλες ζημιες που ουτε ξερουμε ουτε θα μαθουμε ποτε!!το θεμα ειναι ποιος κανει καλα τη δουλεια του και ποιος σεβεται τα λεφτα που θα του δωσεις εχω δει πολλους καλους τον κορονεο(που εκανα εγω την μετατροπη) τον βουδουρη (που ενα φιλαρακι φτιαχνει εκει το Μ3 Ε46 απο τοτε που το πηρε) και πολλοι αλλοι...ενα αγωνιστικο μπορει να μην δουλεψει λογικο ειναι τα εχουν παντα στο οριο και τα σκιζουν καθε μερα οποτε ζημιες ειναι το μονο σιγουρο οτι θα βγαλουν και γιαυτο θεωρω λαθος να κρινεις καποιων απο τους αγωνες και οχι απο της δουλειες που κανει και με το αν σεβεται η οχι τον πελατη του που του δινει τα λεφτα και οχι σαν μερικους μερικους που και καλα ειναι γνωστες και φτιαχνουν μονο bmw....χωρις παρεξηγηση για κανενα παντα!!
    Πολυ σωστες κουβεντες
    Μπραβο σου
    "ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΑΡΗ" (Τζιμακος)

  11. The Following User Says Thank You to z3 2.2 For This Useful Post:

    TSAF (14-04-11)

  12. #29
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.701
    Thanked
    3257
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Η καλυτερη διαφημιση δεν ειναι οι αγωνες.
    Στους αγωνες οπως ειπαν και αλλοι πριν απο μενα,υπαρχουν κατασκευες οριακα πιεσμενες και πολλες φορες υπο δοκιμη (πειραματισμοι)
    Αλλες φορες αποδιδουν και αλλες οχι.
    Τα λεφτα και οι ωρες που πεφτουν σε αυτες τις κατασκευες ειναι παρα πολλα\ες.
    Μην ξεχνατε οτι ενα αγωνιστικο αυτοκινητο για ντριφτ ειναι ισως το πιο πιεσμενο απο ολα μιας και δουλευει την περισσοτερη ωρα wot.
    Τα λεπτα εκεινα που διαρκει ενας αγωνας ειναι παρα πολυ δυσκολα για το αμοιρο μοτερ,το οποιο και το εχουν φτασει και στα ακρα.

    Ας κρινουμε λοιπον τους επαγγελματιες με τον πιο απλο και σιγουρο τροπο.
    Και αυτος δεν ειναι αλλος απο τους ευχαριστημενους πελατες.
    Ειναι τοσο απλο.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη z3 2.2 : 14-04-11 στις 14:30
    "ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΑΡΗ" (Τζιμακος)

  13. The Following 2 Users Say Thank You to z3 2.2 For This Useful Post:

    BILL007 (14-04-11), steliose36 (14-04-11)

  14. #30
    Εγγραφή
    13-04-11
    Περιοχή
    athens
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    80
    Thanked
    53
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνοι..μαζι σε ολα..αλλα γιατι το αμαξι του γιου στα drift ποτε δεν απεδιδε σωστα????μονο στην αρχη λιγο απεδωσε σωστα..οχι φυσικα για τα αλογα που ελεγαν....και μετα μια ζωη προβληματα!!!αρα σαν πελατης εγω..θα παω σε αυτον???δεν εχω τιποτα με το βουδουρη και τον καθε βουδουρη..απλως βλεπω την δουλεια που εκανε..και τιποτε αλλο..

    αν αυτα τα αμαξια που κατεβαζουν σε αγωνες δεν ειναι σωστα που ειναι και δικα τους και διαφημιση τους και βιτρινα τους...το δικο μου θα κοιταξουν να βγει σωστο???
    https://www.youtube.com/watch?v=kN4G...&feature=share

    Για αυτο εδω λες οτι δεν απεδιδε σωστα η καποιο αλλο?γιατι αυτο πριν γινει κομπρεσσορατο και το σπασει ο προγραμματιστης ''τζιμανι'',εραβε....

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP