Σελίδα 2 από 51 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 505

Θέμα: iPhone - Γενική συζήτηση Νο 3

  1. #11
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    αν το πενταρι "ερχεται" για να λυσει τα θεματακια απο το τεσσαρι ή και να ανταγωνιστει τα smart phones σε περιπου ιδια χρηστικοτητα,καλως να ορισει,αν και ειναι πολυ νωρις για "αντικατασταση(ουτε χρονος)
    Αν ομως νομιζουν οτι θα "παιζουν" με το κοινο τους και καθε τρεις θα βγαζουν τηλεφωνα(οπως παλαιοτερα μεγαλη εταιρια του βορρα) καποια στιγμη ο κοσμος θα τους τιμωρησει.
    Καλως ή κακως και φθηνοτερα και καλυτερα και το σημαντικοτερο πιο ευχρηστα (απο αποψη συνεργασιας με αλλες συσκευες),τηλεφωνα υπαρχουν.


    υγ. Στο επισημο τους καταστημα... screen protectors για 3gs, ακουστε ακουστε 20 γιουρια.
    Εικοσι γιουρια η ζελατινα!!!!!!!!!!!!!! ρε δεν παμε καλα,για αυτο χασαμε την μπαλα...

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Nino For This Useful Post:

    bimmer-corfu (08-01-11), Kostas_1 (09-01-11)

  3. #12
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    4.206
    Thanked
    7582
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...............................
    υγ. Στο επισημο τους καταστημα... screen protectors για 3gs, ακουστε ακουστε 20 γιουρια.
    Εικοσι γιουρια η ζελατινα!!!!!!!!!!!!!! ρε δεν παμε καλα,για αυτο χασαμε την μπαλα...
    https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_s...tor+iphone+3gs


  4. #13
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    Elefsina
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.652
    Thanked
    1629
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Και εγώ όταν πήρα το 3G απο Αγγλία δεν έιχε κλείσει χρόνο και βγάλανε το 3GS. Οπότε σίγουρα υπάρχει η περίπτωση να βγεί το 5άρι

  5. #14
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Πειραιας - Μηλος
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    6.972
    Thanked
    20091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αποκλείεται να βγει 5 τόσο γρήγορα όταν το 4 πουλάει σαν τρελό ακόμα και αν το έχουν ήδη κατασκευάσει θα ήταν ανόητοι.
    Αυτό που ίσως κάνουν είναι το 4 να το κάνουν 4κατι για να κάνει και βιντεοκλησεις .
    Απίστευτο τέτοια συσκευή να έχει μόνο FaceTime και όχι βιντεοκλησεις με οποιαδήποτε άλλη συσκευή.
    www.deepbluebeachbar.com

    Deep Blue, Paliochori, Milos HD 360º Virtual Tours:
    360º HD Εικονικές Περιηγήσεις:
    ************** Click on the link: ****************
    https://www.paliochori.com/vt/deepblue


    Instagram

  6. #15
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Στο κόσμο μου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.008
    Thanked
    5439
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Aπο τοτε που βγηκε το πρωτο και κανονικο iphone(2g) η εταιρια αλλαξε τα παντα στην αγορα.
    Λενε οτι κανει τα παντα....
    Λαθος.
    Κατα κυριο λογο εκανε και κανει πολυ λιγοτερα απο αλλες παρομοιες συσκευες.
    Αυτα τα λιγα ομως τα κανει πολυ καλυτερα-γρηγοροτερα-πιο ευχαριστα-ομορφοτερα απο καθε "αντιπαλο".

    Βαγγελη οπως εσυ λες για το facetime και γκρινιαζεις με το δικιο σου, ολοι εμεις οι υπολοιποι λεμε τα ιδια για το ραδιοφωνο, για το bluetooth, για μεχρι προτεινως τη μπαταρια και το φλας και για διαφορα αλλα που πεισματικα αρνειται η apple να προσθεσει στις συσκευες της.
    Αυτο προσφερει, αν δε σ αρεσει μη ψωνιζεις.....
    Οσο μενει πρωτη με διαφορα απεναντι σε εκατονταδες αλλα κινητα που προωθουν το αντροιντ και τωρα και τα wm7 δε προκειται να αλλαξει.
    Ισως οταν και αν ερθουν οι πρωτες σφαλιαρες μειωμενων πωλησεων να αλλαξουν λιγο τη πολιτικη.Μη ξεχναμε οτι πριν το iphone η apple ηταν μια εταιρια που ενδιαφεροταν μονο για τον επαγγελματια και τη δουλεια του και οχι για κοινο χρηστη...



  7. #16
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Συμφωνα με τις ερευνες της Νοκια η apple οφειλει την επιτυχια της κατα ενα μεγαλο μερος στις εφαρμογες που εχουν αναπτυχθει, στην πολυ καλη ποιοτητα του ηχου και στο σερφαρισμα στο νετ.
    Με αυτη τη σειρα απαντησαν 5.000 αγοραστες apple οταν τους εδωσαν να συγκρινουν ενα απο τα smartphones της Νοκια.
    Οι φωτογραφιες, το φλας, το ραδιοφωνο καθως και το bt δεν τους απασχολησαν καθολου.
    10/100 απο τους ερωτηθεντες ειπαν μαλιστα πως θα επαιρναν το iphone ακομα και αν δεν ειχε καν τη δυνατοτητα ληψης φωτογραφιων.
    30/100 απο αυτους θα επελεγαν ενα blackberry εναντι οποιουδηποτε Νοκια και ενα 20/100 (στη Σουηδια) εχει ακομα το 2g! Και το χρησιμοποιει αποκλειστικα για να ακουει τραγουδια!

  8. #17
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    Elefsina
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.652
    Thanked
    1629
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Το μηλόφωνο είναι ένα εναλλακτικό ipod που παίρνει και τηλέφωνο και χωρίς πολύ προσπάθεια μπορείς να περάσεις άπειρες εφαρμογές, είτε σπασμένες είτε αγορασμένες. Το φλάς δεν μου έλειψε ποτέ, η φωτογραφική ελάχιστα χρησιμοποιήθηκε αφού έχω την ψηφιακή, το ipod που έχει έπαιξε ατελείωτες ώρες, το μπλέ δόντι δεν χρησίμευσε ποτέ. Αρα και πάλι iphone την επόμενη φορά

  9. The Following 2 Users Say Thank You to stratos For This Useful Post:

    Vasilis (09-01-11), Χρίστος (09-01-11)

  10. #18
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Στο κόσμο μου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.008
    Thanked
    5439
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Λοιπον, εδω και καιρο δειλα δειλα προσπαθω ως ios developer.
    ποιο πολυ για customizing και λιγο σε δικα μου tweaks/θεματα.

    Σκεφτομαι να φτιαξω ενα(ή και περισσοτερα) θεματα ή tweaks με το BMWfans!!

    Αρχικα να ρωτησω αν υπαρχει προβλημα με το να χρησιμοποιησω τα logo και δευτερον θα ηθελα τη βοηθεια καποιου admin για να μου δωσει λιγο υλικο για να ξεκινησω.



  11. The Following User Says Thank You to Χρίστος For This Useful Post:

    bimmer-corfu (09-01-11)

  12. #19
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    ρε χρηστο να σε χρηματοδοτησω να μου φτιαξεις ενα αιφον μονος σου, και θα γραψουμε πισω i-chris και αντι για μηλο θα βαλουμε μια στρογγυλη φωτογραφια με το προσωπο σου...χαχαχααχαχχαχααχαχαχ ααχ
    θα παραγγειλουμε μπαταρια, καπακια, οθονη, ακουστικο, επεξεργαστη και θα μου τα φτιαξεις!

  13. The Following User Says Thank You to spar@ For This Useful Post:

    Χρίστος (09-01-11)

  14. #20
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

Σελίδα 2 από 51 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP