Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 30

Θέμα: Μ3 Ε30 ΕvoII & E46Ci photo shooting

  1. #11
    Εγγραφή
    11-01-10
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    2.515
    Thanked
    2707
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ολα τα λεφτα οι φωτο και η εμπειρια οδηγησης ακη!η πυλος εναι πανεμορφη(πατρια εδαφη)!την εχω κανει και εγω αυτη την διαδρομη παρα πολλες φορες και δεν την χορταινω!

  2. #12
    Εγγραφή
    30-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    495
    Thanked
    115
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    δεν ειπατε τπτ να ερθω κ εγω καμια βολτααααα(εννοωντας γενικα να μαζευτουμε για καμια βολταααααααααααααα) φτου τα τουτου σας

  3. #13
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν το μπερδευω βρε αφου το εχω δει απο κοντα το αμαξι....σου απαντησα και με P.M....νομιζω τωρα καταλαβες!!!
    Για να το λέει, το ξέρει 100%!!!!

  4. #14
    Εγγραφή
    09-01-10
    Περιοχή
    All around
    Μηνύματα
    858
    Thanked
    1541
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να το λέει, το ξέρει 100%!!!!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων


    Άσχετο-σχετικό.Είναι η ιστορία με αυτό που δεν φαίνεται ο αριθμός πλαισίου,αλλά η καρότσα ήταν γνήσια,αν κατάλαβα καλά?
    Ακριβως αυτο Βασιλη. Η καροτσα ειναι γνησια Μ3 Ε30 απλα λογω τελωνειου εχει αριθμο απο απλο 30αρι...Αρα,μερικως εχει δικιο ο lunatic..

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 5555 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι το μ3 εχει αλλες ζαντες μπροστα /πισω
    Ειναι οι ιδιες φιλε μου απλα οι πισω ειναι πατουρατες και φοραει πιο μεγαλο προφιλ στα λαστιχα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dark knight Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολα τα λεφτα οι φωτο και η εμπειρια οδηγησης ακη!η πυλος εναι πανεμορφη(πατρια εδαφη)!την εχω κανει και εγω αυτη την διαδρομη παρα πολλες φορες και δεν την χορταινω!
    Απο εκει εισαι αδερφε??Δεν ειχα ξαναπαει εκει κατω..πραγματικα υπεροχα μερη..!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Z4///M Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειπατε τπτ να ερθω κ εγω καμια βολτααααα(εννοωντας γενικα να μαζευτουμε για καμια βολταααααααααααααα) φτου τα τουτου σας
    Τωρα που θα αρχισει να φτιαχνει ο καιρος θα ηταν οτι πρεπει να κανονιστει κυριακατικη εκδρομουλα! Να γινει μακελειο! EEEE?? αγαπητη ηγεσια του fans???

  5. The Following User Says Thank You to Akis 330Ci For This Useful Post:

    BILL007 (07-01-11)

  6. #15
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Akis Kl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβως αυτο Βασιλη. Η καροτσα ειναι γνησια Μ3 Ε30 απλα λογω τελωνειου εχει αριθμο απο απλο 30αρι...Αρα,μερικως εχει δικιο ο lunatic..
    Εγώ ξέρω ότι πλαίσιο και άδεια πρέπει να είναι ίδια για να είναι κάτι γνήσιο...

  7. #16
    Εγγραφή
    16-06-10
    Περιοχή
    Όλα μας τα λεφτά στους Quandt...!
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.967
    Thanked
    5352
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Akis Kl Εμφάνιση μηνυμάτων

    Πιστευω παντος πως δεν συγκρινεται με την καλυτερη οδηγικη συμπεριφορα και την σταθεροτητα του Ε46(εξαλλου λογικο αυτο λογω τεχνολογιας) .
    Αφού το 46άρι είναι 1,9 θα είναι και πιο ουδέτερο, αυτό δε σημαίνει όμως πως έχει καλύτερη οδική συμπεριφορά από το Μ3!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Akis Kl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειλικρινα θα ηθελα να δω το μακελειο που θα γινοταν αν ειχα τον (λατρεμενο,σουπερουαου,δοξ σιες,υμνολογιες κτλ κτλ) S54 . Tωρα ειδικα που το 30αρι ετοιμαζεται να υποδεχτει τον S52, ο πηχης θα ανεβει πολυ,οποτε πρεπει να απαντησω δυνατα..!
    Κρίμα είναι ο φίλος σου να αλλοιώσει ένα Μ3 Ε30 βάζοντάς του τον S52! Όχι μπασταρδέματα σε ένα τόσο "συμβολικό" όχημα!

    Μπράβο πάντως! Να χαίρεστε τα καμάρια σας!
    "There was s'thing of a sweet spot around the turn of the millennium, during which BMW produced two seminal masterpieces that have never quite bettered by their successors - the E46 ///M3 and the E39 ///M5" [BMW Car, 01/14]


  8. The Following User Says Thank You to EVERGET For This Useful Post:

    Akis 330Ci (07-01-11)

  9. #17
    Εγγραφή
    27-12-09
    Περιοχή
    Kαλαματα
    Μηνύματα
    1.003
    Thanked
    1101
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μπραβο παιδια πολυ καλη επιλογη για βολτα..

  10. #18
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ ξέρω ότι πλαίσιο και άδεια πρέπει να είναι ίδια για να είναι κάτι γνήσιο...
    Κακως τα βγαζετε στη φορα αυτα σε Forum.....Γενικα αδηλωτα,αλλα πλαισια κτλ,καλο ειναι να μενουν μεσω πμ.....
    Και φιλε Stef δεν ισχυει αυτο που λες.Η καροτσα και εν γενει τ'αμαξι ειναι οτι βγηκε απ'το εργοστασιο,οχι οτι λεει το επισημο χαρτι ενος ανεγκεφαλου κρατους που αποφασισε με τη μεθοδο του ''ετσι θελω'' να φορολογει αυτοκινητα με χαρατσι για να παρουν αδεια κυκλοφοριας.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stunt Mike : 07-01-11 στις 01:32

  11. The Following 7 Users Say Thank You to Stunt Mike For This Useful Post:

    Akis 330Ci (07-01-11), BILL007 (07-01-11), bomberman 3.28 (07-01-11), dark knight (07-01-11), gnx (07-01-11), stavr (31-01-11), Thomelef (07-01-11)

  12. #19
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    3.056
    Thanked
    8113
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    νάρεςμου και οι δύο!
    τούρμπο και πράσινα άλογα

  13. The Following User Says Thank You to Panos 316T For This Useful Post:

    Akis 330Ci (07-01-11)

  14. #20
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MikeT328E36 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κακως τα βγαζετε στη φορα αυτα σε Forum.....Γενικα αδηλωτα,αλλα πλαισια κτλ,καλο ειναι να μενουν μεσω πμ.....
    Δεν διαφωνώ
    Απλά η υπόθεση γνήσιο Ε30 Μ3 στην Ελλάδα είναι γνωστή σε όλους και τα αυτοκίνητα μετρημένα στα δάχτυλα.Δεν αποκαλύψαμε κανένα μυστικό του κράτους
    Έτσι και αλλιώς είναι ήδη γραμμένα σε άλλα αυτοκινητιστικά φόρουμ πολύ πιο πριν...

    Ωστόσο ας τελειώσει εδώ η κουβέντα αυτή περί γνησιότητας και ας επικεντρωθούμε στην πολύ ωραία παρουσίαση με φωτογραφικό υλικό που έκανε ο φίλος μας.
    Πάντα τέτοια και περιμένουμε και απο άλλους φίλους να ακολουθήσουν το παράδειγμα του και αν έχουν μια ανάλογη εμπειρία να μας την παρουσιάσουν
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 07-01-11 στις 11:41



  15. The Following 2 Users Say Thank You to BILL007 For This Useful Post:

    Akis 330Ci (07-01-11), PANOS-E60 (07-01-11)

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP