Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 72

Θέμα: Z3 Last Ride

  1. #11
    Εγγραφή
    31-05-10
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    6.372
    Thanked
    7555
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    τι να πεις...
    υπομονη
    _____________________ _____________________ _____________________ _____________________ _____________________

    RTFM


  2. The Following User Says Thank You to nikos1400 For This Useful Post:

    z3 2.2 (29-12-10)

  3. #12
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    τουλαχιστον βρισκεται στο γκαραζ σου....πες οτι αρρωστησε λιγο και τωρα την κουραρεις...
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

  4. The Following User Says Thank You to GEORGE316 For This Useful Post:

    z3 2.2 (29-12-10)

  5. #13
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ευκαιρια για μουρλο detailing.

  6. The Following 7 Users Say Thank You to Stamatis For This Useful Post:

    bomberman 3.28 (29-12-10), gnx (29-12-10), panos90 (29-12-10), Ptboul (29-12-10), Thomelef (29-12-10), Vasilis (29-12-10), z3 2.2 (29-12-10)

  7. #14
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.201
    Thanked
    4060
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Δημητρη, το καλό είναι οτι δεν πουληθηκε, με τετοια υποτιμητικη κερδοσκοπία που υπαρχει στην αγορά. Θα ξαναρθει η ωρα του.

  8. The Following 3 Users Say Thank You to gnx For This Useful Post:

    Thomelef (29-12-10), z3 2.2 (29-12-10), zizu (29-12-10)

  9. #15
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    μας εσκισες ρε μπαγασα...


    αει στο καλο σου....


    πα να την βγαλω κ ας μη φοραει κ πινακιδες.....καληνυχτα!


    k επανερχομαι δρυμιτερος κ πιο προσγειωμενος!


    χθες Δημητρακη μας εκανες να χοροπηδαμε!

    με βλεπει η γυναικα στα αγρια μεσανυχτα

    να φοραω παπουτσια , να τσιμπαω τα κλειδια κ να τρεχω φουριοζος προς την πορτα!!

    η αληθεια ειναι οτι επιασα τον εαυτο μου λιγο βουρκωμενο, αλλα δεν το εδειξα στην Γωγω μου μιας κ ειναι χιλιοειπωμενοι οι λογοι της στεναχωριας μου...παρα μονο της ψελισα οτι πετιεμαι να κανω μια βολτα με τη κουκλα!

    Απαντηση δεν πηρα μιας κ γνωριζε οτι σημερα πρωι πρωι θα πηγαινα τις πινακιδες για παραδοση...

    Ετσι κ εγινε...

    Βγηκα κ πορωμενος οπως ημουν , το μονο που καταφερα ηταν να την βαλω λιγο μπροστα να ακουσω τα μεταλλα της να γουργουριζουν....(αχ ρε Δημητρακη-οχι αχ ρε Κουλα)

    Κατι με κρατησε στο εσωτερικο της να την ακουω να γρυλλιζει ετοιμη να βγει στο δρομο να ξελυσσαξει...

    Αυτο το κατι Δημητρακη μου ηταν οτι συνειδητοποιησα μεν οτι ΔΕΝ θα χει πινακιδες κυκλοφοριας ,

    αλλα ΔΕΝ μου την παιρνουν...ΔΕΝ την ξεπουλαω...θα μπορω να την βλεπω οποτε θελω...θα μπορω να την πηγαινω βολτα παλι...κ ΔΕΝ θα καταληξει σε καποιον μαντρα να σαπιζει μεχρι να πουληθει...κ ενας Θεος ξερει αν κ σε ποιον θα πηγαινε...αν την προσεχε οπως εγω κ αν την νοιαζοταν οπως εγω!

    Σαφως κ δεν εχουν ψυχη για πολλους τα σιδερα...για μενα εχει...μπορουμε κ μιλαμε κ αμετρητες φορες κανουμε τα χατηρια ο ενας στον αλλον!!!

    Ετσι λοιπον αφου πηρα την δοση μου απ αυτην για κανα δεκαλεπτο μαζι της (εστω κ αν δεν βγηκαμε λογω κουρασης)...την καληνυχτισα υποσχομενος οτι τα καλυτερα ερχονται...!!!!

    Σημερα το πρωι λοιπον πηρα παραμασχαλα τις πινακιδουλες της (αχρησιμοποιητη η μπροστινη μιας κ ποτε δεν φορεθηκε) κ μαζι με το αδερφακι μου πηγαμε στην ΔΟΥ οπου ανηκουμε απο τις 7,30 για να πιασουμε σειρα...

    Η υποθεση σειρα...τζιφος!

    Μονοι μας ειμασταν εως κ τις 8,20 που τελειωσαμε μιας κ στις 8,00 ανοιγαν τα γραφεια της ΔΟΥ με εναν μπαρμπα πριν απο μας που κατεθεσε πινακιδες με αρ.κυκλ. ΕΝ XXXX (ποσο παλιο να ταν αραγε?)!

    Η ολη υποθεση απλουστατη οπως περιεγραψαν οι φιλοι πιο πανω...

    Δεν μου ζητηθηκε ουτε σημα, ουτε σακκουλακι για τις πινακιδες ,

    παρα μονο ταυτοτητα, δυο υπευθυνες δηλωσεις κ ενα χαμογελο συμπαραστασης απο την υπαλληλο (πουρό 150 χρονων-μου ρθε να την ρωτηξω γιατι δεν βγαινει στην συνταξη κ καλυπτει μια θεση)

    Καλα κανετε...μας ψελισε!

    Ολοι αυτο επρεπε να κανουμε...κ γω ετοιμη για καταθεση πινακιδων ειμαι...

    κ συνεχισε την διαδικασια αλαφρωνοντας τον πονο μας!

    Τυλιξε τις πινακιδες μου με ενα σελοτειπ...κ τις ΠΕΤΑΞΕ κυριολεκτικα σε μια κουτα με τις πινακιδες του μπαρμπα....εκατονταετιας κ βαλε...!

    Κοιτα να δεις λεω τι ηταν γραφτο...να κανουν παρεα με τις πινακιδες της γριας...

    Εκει σκιστηκε λιγο η καρδια μου...βλεποντας το αδερφακι μου ομως το οποιο ειναι κ πιο ευαισθητο να τα παιρνει, ορθωσα αναστημα σκεπτομενος το οτι , οτι ωρα θελω τις ξαναπαιρνω...αστο τωρα κ βλεπουμε!!!



    Πριν απο 5 λεπτα κ γραφοντας το ποστ μου αυτο, ελαβα στο κινητο μου το παρακατω μηνυμα (sms)...

    ess αλλα χωρις πινακιδess
    σου στελνω ευχess
    πολλess
    για χρονιess καλυτερess!

    AAAAAAAAXXXXX......



    Αποστολεας VanVic!




    Ρε συμπε...

    σκεφτομαι..

    μεχρι κ αυτο παρειτσα το καναμε κ χωρις να το χουμε κ κανονισμενο...

    Ευθυς του τηλεφωνησα...ειπαμε τον πονο μας κ μου πε να σας μεταβιβασω κ τις Καλυτερess Ευχess του για Υγεια κ Ευτυχια!


    Κλεινω λοιπον Δημητρακη μου λεγοντας

    οτι τιποτα δεν τελειωσε...!

    Προτιστως η οικογενεια κ μετα ολα τα αλλα!

    Με το καλο να δεχθεις το κουκλακι σου...κ να σκεφτεσαι οτι στα ''κλεφτα'' κ με μεγαλη προσοχη θα μπορουμε να ικανοποιουμε κ τις ορεξεις μας....!

    ...κ που ξερεις...κανα λοττο παιζεις?


    Αχχχ Δημητρακη....!
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  10. The Following 16 Users Say Thank You to Vasilis For This Useful Post:

    aristent (29-12-10), bill_m3 (29-12-10), bomberman 3.28 (29-12-10), deepBLUE (29-12-10), GiannisRob (29-12-10), kostas 325 (29-12-10), Monsta (29-12-10), Nick bmwlover (30-12-10), Panos 316T (29-12-10), PANOS-E60 (29-12-10), Ptboul (29-12-10), Samaro (29-12-10), Snoo (17-03-11), stratos (30-12-10), z3 2.2 (29-12-10), Z4 DCT (29-12-10)

  11. #16
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    παλιο ηρακλειο
    Μηνύματα
    1.226
    Thanked
    1483
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    α ρε μητσακο
    και γω τα ιδια καταθετω σημερα απο την ασπρουλα και θα μεινει πλεον για τα καλα στην αποθηκη μεχρι τα πραγματα να γινουν καλυτερα
    ας ειναι να εχουμε την υγεια μας και ισως τα καταφερουμε

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ CHE ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ

  12. The Following 2 Users Say Thank You to tamtamcafe For This Useful Post:

    Vasilis (29-12-10), z3 2.2 (29-12-10)

  13. #17
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    μη μασάτε μάγκες...τα αμάξια δικά σας είναι ρε...δυο κωλολαμαρίνες είναι και τπτ άλλο...
    το σημαντικό είναι πως τα αμάξια σας είναι ακόμα αμάξια σας και όχι κάποιου άλλου. και του
    χρόνου γεροί να'μαστε με υγεία και όλα θα λυθούν...η ζωή συνεχίζεται. θα την βρείτε την
    άκρη για να τα ξαναευχαριστηθείτε τα αμάξια σας...προς το παρόν, όπως είπε και ο σταμάτης,
    έχει να πέσει τρελό detailing!!!!!!!!!!θα φάτε μέχρι και τον κώστα...χιχιχι !!!
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  14. The Following 3 Users Say Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    gnx (29-12-10), Monsta (29-12-10), Vasilis (29-12-10)

  15. #18
    Εγγραφή
    13-02-10
    Περιοχή
    Αρτέμιδα [Λούτσα]
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    164
    Thanked
    54
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καλημερα και χρονια πολλα...
    Νομιζω πως αυτος ειναι και ο μοναδικος δρομος για τους περισσοτερους απο 'μας... Φετος ή την επομενη που θα ερθει το σημα, αυτο θα γινει... αναποφευκτα... Οπως ομως ειπαν και οι προλλαλησαντες, πρωτα η οικογενεια και μετα ολα τα υπολοιπα...
    Τουλαχιστον, τα μωρα σας υπαρχουν και ''υφιστανται'' μεσα στα γκαραζ σας, ζωντανα και περιμενοντας την δικη σας ετοιμοτητα και μαχητικοτητα...
    Μια ιδεα [αν ειναι ''ακυρη'' ας μην σχολιαστει, καν...] θα ηταν μια αγορα ενος τρε'ι'λερ, οπου θα συμμετειχαν ολοι οσοι εχουν καταθεσει πινακιδες [στην αγορα του] και θα μπορουσαν [κατοπιν συνεννοήσεως...] εναλλακτικά να βγαζουν λιγα απ' τα αποθυμενα τους σε μια κοντινη πιστα [βλ. Αφίδνες...]
    Ευχομαι να μπορεσετε ολοι, συντομα, να ξαναεκφραστειτε μεσω του αυτοκινητου που τοσο αγαπατε, με αγωνιστικη ή απλα με απολαυστικη και ΝΟΜΙΜΗ οδηγηση.....
    προσεχε οταν περνω απο 'κει και μαζευε τις κοτες
    γιατι συνηθως βιαζομαι και μπαινω με τις πορτες...

  16. The Following 6 Users Say Thank You to bomberman 3.28 For This Useful Post:

    bill_m3 (29-12-10), deepBLUE (29-12-10), NickE60 (29-12-10), Panos 316T (29-12-10), Vasilis (29-12-10), z3 2.2 (29-12-10)

  17. #19
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Να κανουμε ενα ταμειο αρωγης και να καταθεσουμε ολοι απο κατι.
    Στο τελος οτι μαζευτει να το κληρωσουμε και να πληρωσουμε σημα και ασφαλεια για τον υπερτυχερο!

    Ρε που φτασαμε
    Ρε που φτασαμε

  18. The Following 2 Users Say Thank You to Stamatis For This Useful Post:

    Panos 316T (29-12-10), Vasilis (29-12-10)

  19. #20
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    338
    Thanked
    656
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Α ρε Μητσακο ΚΡΙΜΑ ρε γμτ!!
    Μην στενοχωριεσαι φιλαρακι ομως παλι καλα που δεν το αποχωριστηκες να λες και το χεις εκει να το χαζευεις εστω και χωρις πινακιδες και να σκεφτεσαι πως καποια στιγμη θα μπορεις να το ξαναδεις να χαμογελαει τα κρυα βραδια στις ορεινες διαδρομες!!και ευχομαι ολοψυχα να μην αργησει αυτη η στιγμη..

  20. The Following User Says Thank You to Nickolas_s2k For This Useful Post:

    z3 2.2 (29-12-10)

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP