Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 60

Θέμα: cyprus time attack-σκεψεις...

  1. #51

    Προεπιλογή

    καποιοι φαινεται να περασαν πολυ ωραια!!! Μπραβο ρε παιδια!
    Παντα τετοια!

  2. #52
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chief Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρα τα πηγες για κουλαδι Α΄εθνικης που εισαι.

    Η καμερα πάντως ειναι πολυ καλη.

    Το ασχημο με τις κάμερες ειναι οτι στην ουσία δείχνουν μονο πολυ λιγα απ αυτα που γινονται την στιγμη που το αμαξι και ο οδηγός τα δίνουν ολα στην πιστα.

    Δεν μπορει καποιος που βλέπει ενα βίντεο να μπει στο κλιμα που υπάρχει μες το αμαξι.

    Λειπει βασίκα η αίσθηση της επιταχυνσης, των φρενων, οι μικροδιορθωσεις, τα λαθη, η συμπεριφορά του αυτοκινητου, κλπ.
    Με λιγα λογια ανδρεαλινη δεν υπαρχει και η καμερα δεν μπορει με τιποτα να το γραψει αυτο και να βαλει αυτον που βλέπει το βιντεο εστω και λιγο "μεσα" στο αμαξι.
    Εχεις δικιο Χριστοφορε,αλλα ισως η ποιοτητα της εικονας /ηχου δωσαν μια αλλη αισθηση ,καλυτερη απ'αυτη που ειχα δει στο βιντεο του Μανου πριν λιγο καιρο και ετσι πιστευω οτι φαινεται η υπερπροσπαθεια που φυσικα δεν συγκρινεται με τιποτα απο το να εισαι μεσα στην πραγματικοτητα!

    Παρ'ολα αυτα για δωστε νουμερα,ρεκορ πιστας, εαν υπαρχουν για του λογου το αληθες,δηλ.πηγε καλα?εστρωσε το οχημα απο ρυθμισεις?
    Οτι ομως αποτελεσμα εβγαλες απο την δικη σου οδηγηση,γιατι ο Μανος σε δεξιοτιμονο εχει ελαφρυντικα.....αν και δεν τον ειδα να πτοητε!!!

    ΥΣ.ετσι για πλακα βαλε και το χρονο της Δελτονα των 700 αλογων!!!

  3. #53
    Εγγραφή
    04-01-10
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.122
    Thanked
    7408
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ρεκορ αγωνιστικου πιστας εχει το impreza που ειναι στο βιντεο με 53.2
    Ο Μάικ και το Lancia στο βιντεο κανει 54.5

    Ρεκορ μη αγωνιστικου αυτοκινητου εχει ενα RX 7 (με φουλ πρειφεριακα φυσικα ) με 56.7
    Ρεκορ δικο μου (που ειμαι δευτερος μεχρι στιγμης ) 57.2.

    Το αυτοκινητο με το καμπερ που το δωσαμε δουλεψε πολυ καλα και ο χρονος κατεβαινει κι αλλο. Εδω να ευχαριστησω τον Μανο και τον NickM3 για τις συμβουλές, τα τηλέφωνα και τον χρονο τους. Μεχρι και με τον ευθυγραμμισά μου ηταν online.

    Ο Μανος τα πηγε εξερετικα για πρωτη φορα με δεξιοτιμονο και πρωτη φορά στην πιστα.
    Ειναι πιο εμπειρος και καλυτερος οδηγός απο μενα. Το εχω γραψει σε αλλο και σε ποστ.
    Ο κρητικός ειναι σουπερ οδηγός.




    Οσον αφορα τον χρονο του...Ξεκινηστε το βιντεο, παρτε χρονομετρα και δειτε πως του εχω κανει τον κ@λο ρεκτιφιέ
    Με παρακάλεσε να μην ανέβω στις Σερρες γιατι φοβατε μην του κόψω την καριέρα.
    M3 CSL

  4. The Following 3 Users Say Thank You to chief For This Useful Post:

    aristent (29-01-11), NickE60 (29-01-11), Nikos (31-01-11)

  5. #54
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    πωπω ρε μλκς...πολύ ωραία περάσατε παλιοκουφάλες...
    συμπέθερε, εκεί που είσαι με το καπό ανοιχτό, μου θυμίζεις την ταινεία
    fast and furious ρε...
    υγ. το βιντεάκι γιατί δεν μπορούμε να το δούμε και λέει πως είναι απόρρητο???
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  6. The Following User Says Thank You to Thomelef For This Useful Post:

    chief (30-01-11)

  7. #55
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    South
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.121
    Thanked
    3802
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Οδηγωντας το csl του Χριστοφορου ,εμεινα εκπληκτος απο τα φρενα. Καμια σχεση με τα εργοστασιακα ,τοσο σε αισθηση στο στοπερ -χαχαχαχαχα- οσο και σε αποδοση μετα απο πολλα και δυνατα φρεναρισματα. Πιστευω ειναι η καλυτερη βελτιωση που μπορει να γινει σε ενα Μ3...μονο αυτο του λειπει......!

    Επισης η οδηγηση απο τη δεξια μερια ειναι κατι πολυ περιεργο...στη πιστα το συνήθισα σε λιγα λεπτα...στο δρομο ομως νομιζα πως ερχονταν ολοι πανω μας!

    Τελος το csl ειναι απιστευτο οδηγικα ακομα και μεσα σε πιστα καρτ...Εχεις καταπληκτικο feedback και νιωθεις καθε εκατοστο προσφυσης που χανεται και διορθωνεις με μεγαλη ευκολια χαρις στο γρηγορο τιμονι...Τελικα τα κιλα ειναι μεγαλη υποθεση στην motorsport αυτοκινηση.
    Ειμαι πεπεισμενος πια πως το σασι δουλευει αψογα μονο με τα cup ελαστικα. Ολα τα αλλα ειναι μετριοτητες.
    Πουλάω το BMW ή το ανταλλάζω με saxo

  8. The Following 2 Users Say Thank You to manos///3 For This Useful Post:

    aristent (31-01-11), Thomelef (31-01-11)

  9. #56
    Εγγραφή
    10-01-11
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    48
    Thanked
    45
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μπράβο παιδες, πολύ ωραία βιντεάκια.

    Μάνο πολύ ωραίο και στρωτό οδήγημα, αν εμενες για ακόμα ενα Σαββατοκυριακο και πηγαινες ξανά, ανετα θα κατεβαινες στο 56,+.

  10. #57
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    South
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.121
    Thanked
    3802
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kornilia Tsopana Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο παιδες, πολύ ωραία βιντεάκια.

    Μάνο πολύ ωραίο και στρωτό οδήγημα, αν εμενες για ακόμα ενα Σαββατοκυριακο και πηγαινες ξανά, ανετα θα κατεβαινες στο 56,+.
    Eυχαριστω φιλε μου!

    Με το δικο μου ναι...θα κετεβαζα....με του Χριστοφορου μαλλον οχι...ειναι γνωστο σε ολους πως τα δεξιοτιμονα εχουν λιγοτερα αλογα...
    Πουλάω το BMW ή το ανταλλάζω με saxo

  11. #58
    Εγγραφή
    04-01-10
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.122
    Thanked
    7408
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kornilia Tsopana Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο παιδες, πολύ ωραία βιντεάκια.

    Μάνο πολύ ωραίο και στρωτό οδήγημα, αν εμενες για ακόμα ενα Σαββατοκυριακο και πηγαινες ξανά, ανετα θα κατεβαινες στο 56,+.

    Συνεχίστε τα ονειρα.
    Αμα καταφερει ο Mike Tyson της πιστας, ο πρωταθλητης, ο πιλότος,ο χεράς, ο νάμπερ ουάν να καμει 56+, ...θα ακολουθησουν και οι υπόλοιποι
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos///3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eυχαριστω φιλε μου!

    Με το δικο μου ναι...θα κετεβαζα....με του Χριστοφορου μαλλον οχι...ειναι γνωστο σε ολους πως τα δεξιοτιμονα εχουν λιγοτερα αλογα...
    προς το παρόν, κλαμα ο Κρητικός.......
    χιχιχιχιχι
    M3 CSL

  12. #59
    Εγγραφή
    10-01-11
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    48
    Thanked
    45
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chief Εμφάνιση μηνυμάτων

    Συνεχίστε τα ονειρα.
    Αμα καταφερει ο Mike Tyson της πιστας, ο πρωταθλητης, ο πιλότος,ο χεράς, ο νάμπερ ουάν να καμει 56+, ...θα ακολουθησουν και οι υπόλοιποι

    προς το παρόν, κλαμα ο Κρητικός.......
    χιχιχιχιχι
    Σάββατο θα πάμε (ελπίζω να μην βρέχει), ολα θα κριθούν το Σάββατο.

    Το θέμα chief μου ειναι οτι ''ΟΛΟΙ'' μαζί κάναμε 56,2 αμα σου ''στήσαμε'' το αμάξι και μετα!!

  13. #60
    Εγγραφή
    04-01-10
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.122
    Thanked
    7408
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    57.2 ειναι ο χρονος.
    Η αληθεια να λέγετε ειναι οτι ο καλός χρόνος που κανει το αμαξι ειναι αποτέλεσμα ΟΛΩΝ όσων βοηθησαν στο σετ απ.
    Απο μονος μου και με τις γνωσεις που ειχα δεν υπηρχε περιπτωση να κανει το αυτοκινητο αυτο τον χρόνο.
    M3 CSL

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP