Σελίδα 13 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 31112131415 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 130 από 212

Θέμα: BMW X3 2.0 - Αξιοπιστία & προβλήματα

  1. #121
    Εγγραφή
    29-10-10
    Περιοχή
    BMW 6 cylinder
    Μηνύματα
    7.518
    Thanked
    5633
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παιδιά μην κάνετε έτσι!
    Δεν σας φταίει σε όλα η BMW. Eφόσον είναι βουλωμένη η υδροροή λογικό να γίνει ότι έγινε
    Detailing Madness

  2. #122
    Εγγραφή
    01-08-10
    Περιοχή
    αθηνα μενίδι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    116
    Thanked
    80
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αν βοηθάει καθόλου το ίδιο πρόβλημα είχα στο ε46 και λύθηκε με μια στεγανοποιηση που έκανε ο φαρνατζής κάπου στο εσωτερικό του νεροχύτη της πορτας γιατί έγλυφε με τη βροχή.Οσο αφορά το κόστος δεν μου πήρε λεφτα μάλον πολύ μικρό

  3. The Following User Says Thank You to Βαγγελης For This Useful Post:

    spyrosK (19-02-13)

  4. #123
    Εγγραφή
    21-03-14
    Μηνύματα
    3
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Kαλησπέρα στην παρέα, με λένε Γιάννη και είμαι ένας επίδοξος αγοραστής μιας μετ/σμένης Χ3 2.0i.

    Βρήκα το πολύ διαφωτιστικό σας φόρουμ κατα την αναζήτηση πληροφοριών για το εν λόγο μοντέλο και εντυπωσιάστηκα απο την πληθώρα στοιχείων που βρήκα. Μιας και δεν είχα ξανά επαφή με την BMW θα ήθελα την συμβουλή σας για το τί πρέπει να προσέξω στην αγορά μεταχειρισμένης f/l, πέραν των κλασσικών (μηχανικά, φανοποιια κλπ).

    Διάβασα σε ένα θέμα για προβλήματα σχετικά με τα διαφορικά, τον κλιματισμό και την οροφή. Πέρα απο αυτά έχετε να μου επιστήσετε την προσοχή και κάπου αλλού;

    Επίσης όποιος έχει να προτείνει εδώ η με pm κάποιον έμπιστο τεχνικό κοντά στα Πατήσια θα το εκτιμούσα δεόντος!

    Ευχαριστώ προκαταβολικά για όποιες απαντήσεις!

  5. #124
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    798
    Thanked
    766
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    για να μην ανοιγω νεο thread το συγκεκριμενο x3 ποσα αλογα βγαζει? 07/2007 E83N X3 2.5si SAV N52N Ευρώπη Αριστεροτίμονο N. και αν ξερει καποιος να μου γραψει το link για να δω εξοπλισμο γιατι μπηκα real oem kai bmw fans και δε το βρηκα

  6. #125
    Εγγραφή
    25-11-11
    Περιοχή
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.939
    Thanked
    8023
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Moufas E46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    για να μην ανοιγω νεο thread το συγκεκριμενο x3 ποσα αλογα βγαζει? 07/2007 E83N X3 2.5si SAV N52N Ευρώπη Αριστεροτίμονο N.
    και αν ξερει καποιος να μου γραψει το link για να δω εξοπλισμο γιατι μπηκα real oem kai bmw fans και δε το βρηκα
    Άν έχεις πλαίσιο, μπορείς να το δεις από εδώ.

    Για το μοτέρ μπορείς να δεις εδώ

  7. The Following 2 Users Say Thank You to wheelman For This Useful Post:

    andreas_R (17-07-14), Moufas E46 (17-07-14)

  8. #126
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    798
    Thanked
    766
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ναι εχω vin το οποιο ειναι WB75609. απο οτι ειδα ειναι με 218 αλογα αλλα στον εξοπλισμο δε αναφερει δερματινο σαλονι. συνηθως το γραφει η μηπως το βαλε μετα?

  9. #127
    Εγγραφή
    11-01-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    220
    Thanked
    122
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    γραφει τα παντα οταν βαζεις το πλαισιο οπως βγαινει απο το εργοστασιο. Αν μετα βαλει κατι η εκθεση η ο πρωην ιδιοκτητης αυτο δν αναφερεται πουθενα. Το συγκεκριμενο βγαζει 218

  10. The Following User Says Thank You to Chris For This Useful Post:

    Moufas E46 (17-07-14)

  11. #128
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Moufas E46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι εχω vin το οποιο ειναι WB75609. απο οτι ειδα ειναι με 218 αλογα αλλα στον εξοπλισμο δε αναφερει δερματινο σαλονι. συνηθως το γραφει η μηπως το βαλε μετα?
    Αν δεν το γραφει, μπηκε μετα.

  12. The Following User Says Thank You to fanisk For This Useful Post:

    Moufas E46 (17-07-14)

  13. #129
    Εγγραφή
    03-02-11
    Περιοχή
    ATHENS-LAMIA
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    225
    Thanked
    133
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    νεο δείγμα της ποιότητας κατασκευής και των υλικών που χρησιμοποιούνται από τη BMW. Στο Χ3 μου και μετά 5,5 χρόνια μόυ έμεινε στο χέρι το μικρό πλαστικό που βρίκεται στον κεντρικό αεραγωγό και μετακινεί τις γρυλιες του αερα αναλογα που θες τον αερα. Εσπασε, πραγματικά φαίνεται τελείως ψευτικο και από ότι είδα ετοιμάζονται και τα αλλα... και μην πει κανεις οτι το κακομεταχειριζόμουνα, δεν παιζει...
    και το χειρότερο δεν επισκευαζεται αλλά πρέπει να αλλαχθεί όλος ο αεραγωγος με κοστος 95 €. δεν προκειτε...

  14. #130
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    νεο δείγμα της ποιότητας κατασκευής και των υλικών που χρησιμοποιούνται από τη BMW. Στο Χ3 μου και μετά 5,5 χρόνια μόυ έμεινε στο χέρι το μικρό πλαστικό που βρίκεται στον κεντρικό αεραγωγό και μετακινεί τις γρυλιες του αερα αναλογα που θες τον αερα. Εσπασε, πραγματικά φαίνεται τελείως ψευτικο και από ότι είδα ετοιμάζονται και τα αλλα... και μην πει κανεις οτι το κακομεταχειριζόμουνα, δεν παιζει...
    και το χειρότερο δεν επισκευαζεται αλλά πρέπει να αλλαχθεί όλος ο αεραγωγος με κοστος 95 ¤. δεν προκειτε...
    Ψαξε για κανα σπασμενο μεταχ. να παρεις το πλαστικο.

  15. The Following User Says Thank You to fanisk For This Useful Post:

    spyrosK (29-08-14)

Σελίδα 13 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 31112131415 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP