Σελίδα 13 από 91 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314152363 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 130 από 902

Θέμα: PS3..!

  1. #121
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ρε αλητες...κατι ρωτησα πιο πανω ...θα απαντησει κανεις...γιατι με αεριζετε(στο χωριο μου αλλιως το λενε)
    εχω ps3 αλλα ειμαι ψιλοασχετος ...επαιδη δεν παιζω πολυ ,δεν προλαβαινω
    ντί μπέστεν κουαλιτάτ (μα'ι' ας)

  2. #122
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    817
    Thanked
    420
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    έτοιμο το λόμπυ
    ρε συ πηγα να κανω join sto lounge σου και ελεγε κατι τρελα οτι δε μπορω και ετσι.............τι να κανω..........παντως αν ειναι να κανονησουμε κοντρα πρεπει να πουμε συγκεκριμενη ωρα και μερα και με τι αμαξια και τοτε μπαινουμε ολοι συγχρονισμενα...καπως ετσι λειτουργει το πραμα....

  3. The Following User Says Thank You to PATSIMINI For This Useful Post:

    Thomelef (30-01-11)

  4. #123
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PATSIMINI Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε συ πηγα να κανω join sto lounge σου και ελεγε κατι τρελα οτι δε μπορω και ετσι.............τι να κανω..........παντως αν ειναι να κανονησουμε κοντρα πρεπει να πουμε συγκεκριμενη ωρα και μερα και με τι αμαξια και τοτε μπαινουμε ολοι συγχρονισμενα...καπως ετσι λειτουργει το πραμα....
    ίσως λόγο τύπου σύνδεσης...καμμιά φορά τρώει κολλήματα...
    εγώ λέω για παρασκευές πάντως...κατά τις εννέα η ώρα.
    υγ. σήμερα θα σου στείλω και το άλλο αμάξι πίσω...να μου πείς
    και την γνώμη σου για το σεταπ που έχω κάνει
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  5. #124
    Εγγραφή
    14-03-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    441
    Thanked
    571
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμ...δεν ήξερα για...συγκεκριμένα, 2 ώρες πρίν ποστάρεις για το σπάσιμο το
    είχα κάνει...πολύ μανίκι για downgrade???
    Τοτε θα περιμενεις νεο custom firmware για την 5.56

  6. The Following User Says Thank You to optostyle For This Useful Post:

    Thomelef (30-01-11)

  7. #125
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ρεαπιδιά, μήπως τυχάνει να έχει κανείς κάνα radical, ή άλλο τέτοιου είδους κατασκεύασμα???
    ευχαριστώ...
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  8. #126
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο halkida116mpack Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια ακουσα οτι τσιπαρουν το ps3...ξερει κανεις που να το κανω τι τυποι υπαρχουν και κοστος?συγκεκριμενα μου ειπαν οτι το πας σου περναν ενα προγραμμα και μετα βαζεις παιχνιδια στον εξωτερικο δισκο...
    αυτο που γινετε ειναι οτι αγοραζεις ενα φλασακι μεσα στο οποιο υπαρχει ενα προγραμμα και το βαζεις σε μια θυρα usb, περνας στον σκληρο δισκο γνησια παιχνιδια και τα παιζει κανονικοτατα, τ αρνητικα ειναι οτι δεν μπορεις να παιζεις online η να κανεις update διοτι θα κλειδωθει

  9. #127
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    το playstation network εχει "πεσει" εδω και δυο εβδομαδες περιπου...
    μαλιστα ανακοινωθηκε και στα ΜΜΕ.
    εχθες μου εστειλαν αυτο με email....
    να πω τιποτα τωρα ή...
    Θαυμαστε !!!

    Αξιότιμε πελάτη του PlayStation Network/Qriocity:

    Όπως διαπιστώσαμε, μεταξύ 17ης και 19ης Απριλίου 2011 ορισμένες πληροφορίες λογαριασμών χρηστών στις υπηρεσίες PlayStation Network και Qriocity τέθηκαν σε κίνδυνο λόγω μιας παράνομης και μη εξουσιοδοτημένης εισβολής στο δίκτυό μας. Σε απάντηση στην εν λόγω εισβολή, προβήκαμε στις εξής ενέργειες:
    Απενεργοποιήσαμε προσωρινά τις υπηρεσίες PlayStation Network και Qriocity,
    Αναθέσαμε σε μια ανεξάρτητη, αναγνωρισμένη εταιρεία ασφάλειας να διεξαγάγει διεξοδική έρευνα, προκειμένου να διαπιστωθεί τι ακριβώς συνέβη, και
    Λάβαμε ταχύτατα μέτρα για την ενίσχυση της ασφάλειας και της υποδομής του δικτύου μας, ανακατασκευάζοντας το σύστημά μας, ώστε να διασφαλίσουμε ότι σας παρέχουμε τη μέγιστη δυνατή προστασία των προσωπικών σας πληροφοριών.
    Εκτιμούμε βαθύτατα την υπομονή και την κατανόησή σας ενώ εμείς προβαίνουμε σε κάθε απαραίτητη ενέργεια για την επίλυση των ζητημάτων αυτών όσο το δυνατό πιο σύντομα και πιο αποτελεσματικά.

    Παρότι οι λεπτομέρειες του περιστατικού ακόμη ερευνώνται, πιστεύουμε ότι ένα μη εξουσιοδοτημένο πρόσωπο απέκτησε παράνομα τις ακόλουθες πληροφορίες που μας έχετε παράσχει: όνομα, διεύθυνση (πόλη, νομός/δήμος, ταχυδρομικός κωδικός), χώρα, διεύθυνση email, ημερομηνία γέννησης, κωδικός πρόσβασης, όνομα χρήστη για σύνδεση στο PlayStation Network/Qriocity, και ψευδώνυμο/online ID (ηλεκτρονικό αναγνωριστικό) για το PSN. Σε κίνδυνο επίσης ενδέχεται να έχουν τεθεί τα δεδομένα του προφίλ σας, συμπεριλαμβανομένου του ιστορικού αγορών κ Για δική σας ασφάλεια, σας προτρέπουμε να είστε ιδιαίτερα προσεκτικοί με δόλιες επικοινωνίες μέσω email, τηλεφώνου και ταχυδρομείου που ενδέχεται να σας ζητήσουν προσωπικά ή ευαίσθητα δεδομένα. Η Sony δεν θα επικοινωνήσει με κανέναν τρόπο μαζί σας, ούτε μέσω email, για να ζητήσει τον αριθμό της πιστωτικής σας κάρτας, τον προσωπικό σας αριθμό κοινωνικής ασφάλισης, τον ΑΦΜ σας, παρεμφερή αριθμό ή άλλα προσωπικά σας στοιχεία. Εάν σας ζητηθούν τέτοιες πληροφορίες, σας διαβεβαιώνουμε ότι το πρόσωπο που σας τις ζητά δε� Προκειμένου να αποφευχθεί τυχόν κατάχρηση ταυτότητας ή άλλη οικονομική απώλεια, σας προτρέπουμε να παραμένετε σε επιφυλακή, παρακολουθώντας τακτικά τις καταστάσεις λογαριασμού/πιστωτικής κάρτας σας και τα λοιπά σχετικά έγγραφα.

    Σας ευχαριστούμε για την υπομονή σας μέχρι την ολοκλήρωση της διαδικασίας διερεύνησης του εν λόγω περιστατικού και σας ζητούμε συγγνώμη για την όποια αναστάτωση. Οι ομάδες μας δουλεύουν εντατικά πάνω στο θέμα και οι υπηρεσίες μας θα αποκατασταθούν το συντομότερο δυνατό. Η Sony αντιμετωπίζει πολύ σοβαρά το θέμα της προστασίας των πληροφοριών και θα συνεχίσουμε να εργαζόμαστε ώστε να διασφαλίσουμε τη λήψη πρόσθετων μέτρων για την προστασία των προσωπικών σας στοιχείων. Η παροχή ποιοτικών και ασφαλών υπηρε� Με εκτίμηση,
    Η ομάδα της Sony Network Entertainment και της Sony Computer Entertainment

  10. #128
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    salonica
    Μηνύματα
    13.324
    Thanked
    18605
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    εγώ γιατί πάντα έχω κατά νού πως όλα αυτά, παίζει να είναι δημιουργήματα των ίδιων των
    εταιρειών???για οποιοδήποτε λόγο φυσικά...
    πχ. βγαίνει η νόρτον, και σου λέει πως θα κάνουμε τους χρήστες να αγοράζουν τα προιόντα μας???
    βγάλτε πρώτα τους ιούς, και μετά θα βγούμε μπροστά να σώσουμε τον κόσμο απο τα ίδια μας
    τα κατασκευάσματα...
    sympether with chiefτης

    _________________________________________________

    /
    //Μ3 BORN ON THE RACETRACK TO LIVE IN THE STREETS

  11. #129
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ γιατί πάντα έχω κατά νού πως όλα αυτά, παίζει να είναι δημιουργήματα των ίδιων των
    εταιρειών???για οποιοδήποτε λόγο φυσικά...
    πχ. βγαίνει η νόρτον, και σου λέει πως θα κάνουμε τους χρήστες να αγοράζουν τα προιόντα μας???
    βγάλτε πρώτα τους ιούς, και μετά θα βγούμε μπροστά να σώσουμε τον κόσμο απο τα ίδια μας
    τα κατασκευάσματα...
    και αυτο παιζει!!!

  12. #130
    Εγγραφή
    09-01-10
    Περιοχή
    kallithea/athens
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    38
    Thanked
    8
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Το gran turismo το πηρα απλα γιατι το εχει ολος ο κοσμος..εχω παιξει συνολο 40 λεπτα 6 μηνες που το εχω στη κατοχη μου...
    Ο λογος ειναι οτι παιζω στο pc το Live for Speed που ειναι ο πιο ρεαλιστικος εξομοιωτης για drift και υστερα απο αυτον τα υπολοιπα παιχνιδια με χαλανε...
    Σκαλωμα πειτε το..
    Φοβερα γραφικα το GT5 αλλα δεν με ξετρελανε σαν ρεαλισμο/οδηγηση..

    Δεν θυμαμαι αν εχω κανει ξανα ποστ εδω για τον εξομοιωτη μου αλλα οπως και να χει δειτε το βιντεακι...

    Logitech G25 (συμπλεκτης + 6ταχυτο κυβωτιο με οπισθεν..)
    Χειροποιητο Handbrake..
    BMW Καντραν με ενδειξη στροφες,ταχυμετρο,μπαρομετ ρο,βενζινη,λαμπακια μοτερ warning,parking και χειροφρενο...

    https://www.youtube.com/user/djblade.../3/KkfJ5Cmq85g
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BladeGT : 14-06-11 στις 18:11

    asdasd

Σελίδα 13 από 91 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314152363 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP