Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 73

Θέμα: BMW mobile care εμπειρία

  1. #11
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    256
    Thanked
    140
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Και εγώ έχω τις καλύτερες εμπειρίες γιατί τους χρειάστηκα περίπου 5 φορές και σε αρκετά μακρινές περιοχές. Μπράβο τους

  2. #12
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    Elefsina
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.652
    Thanked
    1629
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PANOS-E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την πινακίδα την θέλουν γιά να δούν αν το αυτοκίνητο έχει ταξινομηθεί στην Ελλάδα ή δεν παίζει ρόλο αυτό ?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τέλος καλό, όλα καλά.

    Δηλαδή αυτό ισχύει για όλα τα bmw που κυκλοφορούν στην Ελλάδα ? Ή πρέπει να είναι 'ελληνικής' αντιπροσωπείας ?
    Δεν ξέρω και μου βάζετε δύσκολα. Οταν ήρθε με ρώτησε αν είναι για το 46άρι απο έξω που καθόταν αλλά τον έστειλα μέσα στο γκαράζ για το δικό μου. Αν πρόΚειται για μικροπροβλήματα όπως είναι της μπαταρίας τότε δεν νομίζω να το ψάξουν και πολύ. Αν είναι για κάτι πιο σοβαρό ίσως να τους ενδιαφέρει απο που είναι αγορασμένο.

    Η υπηρεσία Αυτή είναι διεθνής. Αρα και στην Γερμανία να αγόρασε κάποιος αυτοκίνητο σημαίνει οτι και ο Γερμανος την έχει για να τον εξυπηρετήσει. Αρα δεν πρέπει να παίζει ρόλο απο που και απο ποιον είναι το αυτοκίνητο.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stratos : 26-11-10 στις 13:55

  3. The Following 2 Users Say Thank You to stratos For This Useful Post:

    Monsta (26-11-10), PANOS-E60 (26-11-10)

  4. #13
    Εγγραφή
    02-04-10
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ + ΣΕΡΡΕΣ
    Μηνύματα
    778
    Thanked
    287
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    και για ποσο χρονικο διαστημα ισχυει απο την αγορα? αν εχει ληξει ποσο κοστιζει η εγγραφη?

  5. #14
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    798
    Thanked
    766
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο E46 POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    και για ποσο χρονικο διαστημα ισχυει απο την αγορα? αν εχει ληξει ποσο κοστιζει η εγγραφη?
    για 5 χρονια ισχυει φιλε μου απο την ημερομηνια αγορας. απο κει και περα κανεις επεκταση. θυμαμαι μου χαν στειλει επιστολη για επεκταση αλλα ποσα δεν θυμαμαι. παντως δεν θυμαμαι να ταν και λιγα

  6. The Following User Says Thank You to Moufas E46 For This Useful Post:

    Nino (26-11-10)

  7. #15
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Βολος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    855
    Thanked
    550
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Το τηλεφωνο υπαρχει αποθηκευμενο στο ηχοσυστημα του αυτοκινητου. Τουλαχιστον στο δικο μου που ειναι Professional.

    Κι εμενα, οταν εμεινε απο αντλια υψηλης πιεσης βενζινης, ηρθαν, το φορτωσαν και το πηγαν στο συνεργειο.

  8. #16
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ναι ναι ναι ...συγνωμη που θα σας την σπασω αλλα επειδη το δικο μου εχει βγαλει απειρες ζημιες επιτρεψτε μου να εχω αλλη εντυπωση απο το bmw care(my ass)...2 φορες τηλεφωνησα και το αυτοκινητο Ελληνικης αντιπροσωπειας και μεσα σε εγγυηση...την πρωτη ειχα τσεκ εντζιν σε ενα βουνο της ευβοιας σαββατο απογευμα...και η θεικη απαντηση ηταν οτι και να ερθουν τι να μου κανουν αφου το αμαξι μου ηταν καινουριο και δεν ειχαν τετοιο εγγεφαλο...αν θες λεει να σε παμε κατω στην πολη να νοικιασεις ενα αμαξι ...ουαου τι τιμη να οδηγεις bmw και να εχεις τετοια φροντιδα.. bmw care... και δευτερη φορα τσεκ εντζιν παλι(το χω συνηθισει πλεον το λαμπακι αυτο) στην Αθηνα και τους τηλεφωνο και η απαντηση της τηλεφωνητριας....καλα με αποστομωσε με εκανε κουρελι....δυστηχως οι τεχνικοι εχουν σχολασει....χαχαχαχα ρε ουστ απο δω κοπριτες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη halkida116mpack : 26-11-10 στις 16:19
    ντί μπέστεν κουαλιτάτ (μα'ι' ας)

  9. #17
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

  10. #18
    Εγγραφή
    02-04-10
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ + ΣΕΡΡΕΣ
    Μηνύματα
    778
    Thanked
    287
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    περιμενα οτι θα εσκαγε η βομβα...δεν μπορει στην Ελλαδα ειμαστε ολο και κατι στραβο θα γινοταν...μηπως στη βορεια ελλαδα το συστημα δουλευει καλυτερα και οι τεχνικοι βαρανε 24ωρα?? γιατι μαλλον εδω δεν θα μενουν τα αυτοκινητα οποτε τους διωχνουν τους τεχνικους...χχαχαχ

  11. #19
    Εγγραφή
    27-04-10
    Μηνύματα
    1.286
    Thanked
    1229
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Δηλαδη αν εγω εχω βλαβη και βρισκομαι καπου στην Τριπολη,αυτοι θα ερθουν μεχρι εκει?

  12. #20
    Εγγραφή
    02-04-10
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ + ΣΕΡΡΕΣ
    Μηνύματα
    778
    Thanked
    287
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    θα ερθει οχημα απο την Τριπολη μαλλον.

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP