Σελίδα 12 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 111 έως 120 από 156

Θέμα: Συνάντηση Θεσσαλίας 28/11/2010

  1. #111
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nfot Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα, το καρφι δεν ειχε αρνητικα αποτελεσματα στην πιεση του αερα, οποτε ξεκινησα.
    Οταν εφτασα, οι περισσοτεροι ηταν ηδη εκει. Ηπιαμε εναν ωραιο καφε, εγιναν και οι σχετικες γνωριμιες. Το καλυτερα ηρθαν αργοτερα στη φωτογραφιση, οπου ο κομμαντο - φωτογραφος εβγαλε αρκετες φωτο. Υπομονη τωρα μεχρι να τις επεξεργαστει και να τις ανεβασει εδω.
    Ευτυχως ηρθε και ο Nick bmwlover και υπηρχε ακομη ενας ασσος !

    Ενα ευχαριστω και απο μενα στον Aristent για το κερασμα των καφεδων.

    Χαρηκα πολυ παιδια και εκεινη η συναντηση προς Σαλονικα, ακουγεται πολυ ενδιαφερουσα.
    Ημασταν "ο μικρος κ ο μεγαλος αδερφος"!!!
    Ι donut understeer...

  2. #112
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.094
    Thanked
    804
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Το πρωί της κυριακής ήταν Υπέροχο!!!

    Όλα τα παιδιά ήρθαν με χαμόγελο και έντονη την διάθεση για πειράγματα μεταξύ μας!!!
    Επιτέλους γνωρίσαμε και μέλη με τα οποία μπορεί να μιλάμε καθημερινά αλλά δεν ξέρουμε ποιοί και πώς είναι!

    Χάρηκα πολύ που γνώρισα τα παιδιά-μέλη από την Λάρισα-Βόλο (Γιάννη, φοβερό το ασημένιο κάρο σου), τα παιδιά από την Καρδίτσα με τα δυνατά μοτέρ, τα παιδιά από τα Τρίκαλα που ήρθαν μαζί με τον Μοδ. Καφετζή, τον Νίκο με τον λευκό Άσσο που έκανε καμιά 10αριά χλμ επιπλέον μέχρι να μας βρει , τον Κωνσταντίνο+την γυναίκα του από την Σαλόνικα που μας έλεγε ιστορίες για τον φίλο Γιώργο (Yoda) και το αργό του αυτοκίνητο!!

    Ξέχασα κάποιον...?? Είχαμε και τηλεφωνική επικοινωνία με τον ΓΙΑΝΝΗ, που του στείλαμε χαιρετίσματα....τα πήρες??
    Φυσικά για το Τέλος να πω πως χάρηκα ιδιαίτερα για τα φιλαράκια μου Άρη-Βασίλη-Θάνο (ανά ηλικία σας έργαψα)!!! Ο Θάνος βέβαια μας στενοχώρησε λίγο εμένα+τον Άρη γιατί το πατάκι του οδηγού το είχε αρκετά λερωμένο...
    Τελικά ο 'Αρης δεν κρατήθηκε και το τίναξε ο ίδιος!!
    Βασίλη πολύ ωραία τα καινούρια σου "παπούτσια"...

    Εκπληκτικός είναι και ο φωτογράφος μας και νέο μέλος, ο Γιώργος (Λαρισαίος και γ@μώ τα παιδιά/τον ξέρω χρόνια) που έκανε μέχρι και ακροβατικά ώστε να φωτογραφίσει όλα τα εργαλεία μαζί...
    Τέτοιες συναντήσεις λοιπόν να συμβαίνουν συχνά, να έχουμε να λέμε και να γελάμε!!!

    υ.γ. Να πω και εγώ με την σειρά μου ένα ευχαριστώ στον Άρη για το κέρασμα των καφέδων.............


    Uploaded with ImageShack.us

  3. The Following 6 Users Say Thank You to Gregory_///M For This Useful Post:

    aristent (28-11-10), bill_m3 (28-11-10), GEO316 (09-12-10), gianstef (29-11-10), Konstantinos E60 (28-11-10), Nick bmwlover (28-11-10)

  4. #113
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gregory_///M Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρωί της κυριακής ήταν Υπέροχο!!!

    Όλα τα παιδιά ήρθαν με χαμόγελο και έντονη την διάθεση για πειράγματα μεταξύ μας!!!
    Επιτέλους γνωρίσαμε και μέλη με τα οποία μπορεί να μιλάμε καθημερινά αλλά δεν ξέρουμε ποιοί και πώς είναι!

    Χάρηκα πολύ που γνώρισα τα παιδιά-μέλη από την Λάρισα-Βόλο (Γιάννη, φοβερό το ασημένιο κάρο σου), τα παιδιά από την Καρδίτσα με τα δυνατά μοτέρ, τα παιδιά από τα Τρίκαλα που ήρθαν μαζί με τον Μοδ. Καφετζή, τον Νίκο με τον λευκό Άσσο που έκανε καμιά 10αριά χλμ επιπλέον μέχρι να μας βρει , τον Κωνσταντίνο+την γυναίκα του από την Σαλόνικα που μας έλεγε ιστορίες για τον φίλο Γιώργο (Yoda) και το αργό του αυτοκίνητο!!

    Ξέχασα κάποιον...?? Είχαμε και τηλεφωνική επικοινωνία με τον ΓΙΑΝΝΗ, που του στείλαμε χαιρετίσματα....τα πήρες??
    Φυσικά για το Τέλος να πω πως χάρηκα ιδιαίτερα για τα φιλαράκια μου Άρη-Βασίλη-Θάνο (ανά ηλικία σας έργαψα)!!! Ο Θάνος βέβαια μας στενοχώρησε λίγο εμένα+τον Άρη γιατί το πατάκι του οδηγού το είχε αρκετά λερωμένο...
    Τελικά ο 'Αρης δεν κρατήθηκε και το τίναξε ο ίδιος!!
    Βασίλη πολύ ωραία τα καινούρια σου "παπούτσια"...

    Εκπληκτικός είναι και ο φωτογράφος μας και νέο μέλος, ο Γιώργος (Λαρισαίος και γ@μώ τα παιδιά/τον ξέρω χρόνια) που έκανε μέχρι και ακροβατικά ώστε να φωτογραφίσει όλα τα εργαλεία μαζί...
    Τέτοιες συναντήσεις λοιπόν να συμβαίνουν συχνά, να έχουμε να λέμε και να γελάμε!!!

    υ.γ. Να πω και εγώ με την σειρά μου ένα ευχαριστώ στον Άρη για το κέρασμα των καφέδων.............


    Uploaded with ImageShack.us
    Εβλεπα πολλα αμαξια μαζεμενα σε μια αλανα,δεν φαινοταν κ καλα και παραπλανηθηκα,νομιζα ηταν καμια μαντρα,βουλκανιζατερ,κατι τετοιο,ειχα κ το gps,με ειχε τρελανει λεμε
    Ι donut understeer...

  5. #114
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    4.894
    Thanked
    6363
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Όπως πάντα στις συναντήσεις μας, περάσαμε ΥΠΕΡΟΧΑ!!!

    Χάρηκα που γνώρισα νέα μέλη και που βρήκα πάλι τα φιλαράκια!

    Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου τον Άρη για το κέρασμα των καφέδων, την επόμενη στο δικό μου μαγαζί! Κερασμένα όλα!!!!!

    Αυτό το σαραβαλάκι m3 e92 με την παλιό akrapovic πως ακούγεται έτσι ρε παιδί μου???

  6. The Following 4 Users Say Thank You to bill_m3 For This Useful Post:

    aristent (28-11-10), asot (29-11-10), Konstantinos E60 (28-11-10), scania124 (28-11-10)

  7. #115
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    256
    Thanked
    140
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο scania124 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι σε στολισε λιακο?????
    Διότι βρήκε ότι η ταχύτητα μου ήταν "λίγο" πάνω από το όριο. Φιλικότατος ο κύριος μου έκανε και λίγο σκόντο γιατί άμα πήγαινε ακριβώς με το γράμμα του νόμου θα μπορούσε να μου πάρει το δίπλωμα για δύο μήνες. Βέβαια την ίδια τύχη δεν είχε μια κοπέλα η οποία πηγαίνε πατημένη με το C3 δεν "είδε" και το σινιάλο του αστυνομικού να σταματήσει και αρχίσανε να την κυνηγάνε. Την πιάσανε στα διόδια όπου και θα πρέπει να έκανε συλλογή από παραβάσεις γιατί την είδα καθώς περνούσα και μόνο ευχαριστημένη δεν ήταν.

    Πάντως παιδιά αυτό που κάνουνε οι ατυνομικοί είναι αρκετά επικίνδυνο. Αφού χτυπούσαν και επιβεβαίωναν την ταχύτητα τρέχανε στην αριστερή λωρίδα για να σταματήσουν το αυτοκίνητο. Καθώς μου έγραφε την κλήση τους είδα να το κάνουν και πρέπει να πω ότι σε δύο φορές φάνηκε ότι η όλη κατάσταση ήταν στο όριο της ασφάλειας. Αφού ο αστυνομικός που μου έγραφε την κλήση τους φώναζε " Πρόσεχε Γιώργοοοο μη σε κόψει κανείς στη μέση"

  8. #116
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Βρε νταλικαμαν ,η πρωτη φωτο της συναντησης ειναι το δικο σου πατακι!!!!

    Αντε να δουμε τις αλλες φωτο.....φωτογραφε!!!!!

  9. #117
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κατερινη-Νεοι Πόροι
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.452
    Thanked
    3569
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristent Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε νταλικαμαν ,η πρωτη φωτο της συναντησης ειναι το δικο σου πατακι!!!!

    Αντε να δουμε τις αλλες φωτο.....φωτογραφε!!!!!
    πωπω το πανελλήνιο ειδε το λερωμένο μου πατακι......ντροπη μου!!!!!!!!!

    αλλα το πατακι μου εγινε και πρωτη φιρμα λεμε!!!!!!!!

  10. #118
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ενα μεγάλο ευχαριστώ στους Λαρισαίους φίλους για την φιλοξενία !! Αρη ευχαριστουμε για το κέρασμα και επιφυλλασόμεθα για μια συνάντηση στην Θεσ/νίκη.
    Απίστευτη παρέα αν και με αρκετούς συναντηθήκαμε για πρώτη φορά.
    Βασίλη (modfrape) να γίνει και στο δικό σου στεκι μια συνάντηση
    Γρηγόρης με το "φίδι" του,nfot με τον κεραμυδί πύραυλο,τα παιδιά απο την Καρδίτσα (αν δεν κάνω λάθος) με τα m3,τον Γιαννη με το ασημί 46άρι και
    αλλοι τους οποίους ξεχνάω και ας με συγχωρεσουν
    Αξέχαστος ο φωτογράφος "κομάντο" που τράβηξε καμιά εκατοστή φωτόγραφίες και το παλικάρι με το ντιζελ που μας ειπε την καταναλωση σε ταξίδι (4+ κάτι λίτρα) και μας έστειλε
    Φυσικα ενα thanks και στον φίλο Θάνο (scania) για την παρέα στην διαδρομή
    προς την Λάρισα !!

  11. The Following 4 Users Say Thank You to Konstantinos E60 For This Useful Post:

    aristent (29-11-10), bill_m3 (29-11-10), GEO316 (09-12-10), scania124 (29-11-10)

  12. #119
    Εγγραφή
    14-09-10
    Περιοχή
    THESSALIA
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    298
    Thanked
    348
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Σε μια ηλιόλουστη μέρα έγινε η συνάντηση για καφεδάκι.
    Εγώ έφτασα ένα τεταρτακι αργοπορημένος και σχεδόν όλα τα παιδιά ήταν ήδη εκεί.
    Αφού ήπιαμε το καφεδάκι μας μετά από 2 ώρες πήγαμε στο parking του pantheon plaza για φωτογράφηση.
    Εκεί ο Γιώργος (geo316) ο φωτογράφος μας ανέλαβε τα καθήκοντα του!
    Εκεί βρήκα την ευκαιρία να τραβήξω τα βίντεο από τα καμάρια μας.

    Προσωπικά μου άρεσε πολύ
    Η ασπρουλα του aristent
    Το χρυσαφί του Gregory//m
    η Ε90 του scania124
    και το 330 του gianstef

    Πιστεύω σύντομα να γίνει μια συνάντηση στη Θεσσαλονίκη να γνωρίσουμε και τα μέλη από το βορρά.

    ΥΓ. η ανάλυση των video είναι μέτρια γιατί η λήψη είναι από κινητό.


  13. The Following 13 Users Say Thank You to m3e36 For This Useful Post:

    aristent (29-11-10), asot (29-11-10), bill_m3 (29-11-10), GEO316 (09-12-10), gianstef (29-11-10), Gregory_///M (29-11-10), Konstantinos E60 (29-11-10), liakos (29-11-10), Nick bmwlover (29-11-10), scania124 (29-11-10), Thomelef (11-01-11), Tsakirakos (29-11-10), z3 2.2 (29-11-10)

  14. #120
    Εγγραφή
    27-12-09
    Περιοχή
    Kαλαματα
    Μηνύματα
    1.003
    Thanked
    1101
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αυτα ειναι.... μπραβο παιδια!!! βαλτε φωτο!!!!!!!!!!!!

  15. The Following User Says Thank You to joseph For This Useful Post:

    scania124 (29-11-10)

Σελίδα 12 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP