Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 67 από 67

Θέμα: ΦΑΚΕΛΟΣ "ΥΑΛΟΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΕΣ"

  1. #61
    Εγγραφή
    04-02-14
    Μηνύματα
    1
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ΠΙΟΝ ΥΑΛΟΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΟΥΜΠΟΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΚΑΠΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΑΛΟΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΑ Η BMW Ε90 2008 ? ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΚΑΤΙ BOSH ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΕΜΠΕΝΕ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΚΑΠΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ. ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

  2. #62
    Εγγραφή
    20-09-17
    Μηνύματα
    6
    Thanked: 1
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα. Έχω ένα E46 compact το οποίο αποκτήθηκε πρόσφατα και είναι η ώρα για υαλοκαθαριστήρες. Απο ότι είδα φοράει bosch κλασσικούς και όχι flat blade. Λαστιχάκια να ψάξω για bosch ή μας κάνει το οτιδήποτε; Και αν είναι καλύτερα να βάλω bosch, που βρίσκω στην Αθήνα;

  3. #63
    Εγγραφή
    20-12-10
    Περιοχή
    ATHENS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    212
    Thanked
    178
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα και χρόνια πολλά.
    Για Ε46 θέλω να βάλω bosch aerotwin και έχω μπερδευτεί λιγάκι με τους κωδικούς.
    Σε ένα κατάλογο της είδα οτι δίνει κωδικό AR 607 S 600mm-475mm άλλα σε έρευνα είδα ότι προτείνουν και AR 728S 550mm-475mm.
    Κάνουν και οι δύο?

  4. #64
    Εγγραφή
    22-09-17
    Περιοχή
    Chisinau
    Μηνύματα
    57
    Thanked
    37
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα σας,
    Εγώ προσωπικά έχω βάλει μια επίστρωση νάνο κεραμική στο μπαρμπριζ και δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα ούτε με τον θόρυβο ούτε με τους λεκέδες ( ειδικά κουνούπια ) μην σας πω ότι τους γιαλοκαθαριστερες τους ενεργοποιώ μόνο σε άκριες περιπτώσεις καθώς το νερό πετάγετε αυτόματα και δεν ενοχλεί .

  5. The Following User Says Thank You to Thodor For This Useful Post:

    topmar (05-01-18)

  6. #65
    Εγγραφή
    06-11-14
    Περιοχή
    Μακεδονία
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.081
    Thanked
    1191
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thodor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας,
    Εγώ προσωπικά έχω βάλει μια επίστρωση νάνο κεραμική στο μπαρμπριζ και δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα ούτε με τον θόρυβο ούτε με τους λεκέδες ( ειδικά κουνούπια ) μην σας πω ότι τους γιαλοκαθαριστερες τους ενεργοποιώ μόνο σε άκριες περιπτώσεις καθώς το νερό πετάγετε αυτόματα και δεν ενοχλεί .
    Περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό;

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    VW Tiguan Allspace 2.0 BiTDi Stage 1 300HP DSG7 7seater

  7. #66
    Εγγραφή
    04-11-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.359
    Thanked
    1173
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ειναι πολυ απλο το πουλανε χρονια τωρα στα αξεσουαρ αυτοκινητων. Καθαριζεις πολυ καλα το παρμπριζ και το απλωνεις, θελει ανανεωση ανα τακτα χρονικα διαστηματα. Σε ψιχαλα αν πηγαινεις με 80-90χλμ οι σταγονες απομακρυνονται απο τον αερα και δεν χρειαζεται η χρηση υαλοκαθαριστηρων.
    quattro ist fur sissies

  8. The Following 2 Users Say Thank You to savvas bmwdakias For This Useful Post:

    BILL007 (06-01-18), topmar (05-01-18)

  9. #67
    Εγγραφή
    22-09-17
    Περιοχή
    Chisinau
    Μηνύματα
    57
    Thanked
    37
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο topmar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό;

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Με μεγάλη μου χαρά θα έδινα πλυροφορίες, το κακό είναι ότι ένας συνεργάτης μου εδώ στο εξιτηρικό μου έκανε την παλικάρια και την επιστωση , ξέρω ότι χρησιμοποίησε κεραμική επιστοστρωση αλλά περισότερες λεπτομέριες δεν γνωρίζω. Το παιδί έχει συνεργείο με κέρωμα οχημάτων και μου έκανε ένα δώρο. Θα ανεβάσω ένα βίντεο στο youtube όπου φενετε το αποτέλεσμα , σε βόλτα μέσα στην βροχή.
    Θα στείλω το λινκ ώστε να δεις το αποτέλεσμα.

  10. The Following User Says Thank You to Thodor For This Useful Post:

    topmar (08-01-18)

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP