Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 23 από 23

Θέμα: E34 525 Insane Drift!!!

  1. #21
    Εγγραφή
    19-05-10
    Περιοχή
    ATHENS-GREECE
    Μηνύματα
    1.855
    Thanked
    3074
    Rides
    1

    Cool

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitrios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου λόγω διπλής καταγωγής βρίσκομαι βουλγαρία 1 μήνα το χρόνο και αυτές οι πινακίδες δεν είναι βουλγάρικες 100% και ούτε το βίντεο είναι σε βουλγάρικη πόλη!! οι κλοπές ισχύουν ως ένα βαθμό αλλά πλέον όχι τόσο διότι τα τελευταία 3 χρόνια λόγω ΕΕ τα σύνορα έπεσαν και η εισαγωγή αυτοκινήτου από Γερμανία είναι ελεύθερη και η φορολόγηση αυξάνεται σταδιακά από 150 ίππους και πάνω!! Μιλώντας για τους ανθρώπους είναι πολύ φιλικοί και αντιμετωπίζουν τη χώρα μας με πολύ καλό μάτι μπορώ να πω. Οι μαφιόζοι είναι πρόβλημα αλλά σαν απλός πολίτης δεν πρόκειται να αντιμετωπίσεις ποτέ πρόβλημα. Προσοχή μόνο στα συχνά μπλόκα της αστυνομίας διότι γράφουν για ταχύτητα αυθαίρετα!! Μπορείς να περάσεις πολύ όμορφα αλλά μην πας οδικώς κυρίως για τις οδικές συνθηκες καθώς τα τζιπ και οι καλές μάρκες έχουν κατακλύσει τουλάχιστον τις κεντρικές πόλεις και όλοι οδηγούν δίχως αύριο. Οσον αφορά την κοινότητα μπεμβέ και τα κλαμπ τους είναι πολύ καμμένοι- το έχω ζήσει από κοντά!!! Αν δείτε διαφορά στη χώρα στην αναλογία πλούσιου φτωχού, είναι επειδή λόγω της απότομης αλλαγής καθεστώτος από σοσιαλιτική οικονομία σε ανοικτή αγορά ακόμα και σήμερα δεν έχει δημιουργηθεί εντελώς μια μεσαία τάξη, εξ ού και το χάσμα εχόντων και μη εχόντων!!
    Προσεξε αν θες καλυτερα το βιντεο και θα δεις οτι ειναι Βουλγαρικα τα νουμερα σε καποιο σημειο...με τους ανθρωπους δεν εχω προβλημα προφανως (η κοπελια μου απο εκει ειναι)...τωρα για το θεμα της μεσαιας ταξης ειναι ετσι ακριβως οως τα λες,παντως οσες φορες πηγαμε κομβοι αυτοκινητα απο Aθηνα για τα χιονοδρομικα τους (φοβερα!!!) αμεσως οπου παρκαραμε ερχοταν Αστυνομικος με γερανο (ιδιωτικο=μαφιοζος) και ζηταγανε λεφτα....οχι ο Αστυνομικος για καμια κληση απλα στεκοτανε εκει...το λαμογιο ο μαφιοζος!!!
    insane in the ///Midbrain

  2. The Following User Says Thank You to m_power_lunatic For This Useful Post:

    Dimitrios (08-11-10)

  3. #22
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Patra west coast
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    401
    Thanked
    230
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΩΠΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΡΕ...
    για πολές μπάτσες μιλάμε!!!
    “Λόγω οικονομικού εγκεφαλικού πέρα δώθε δεν θυμάμαι αν έρχονται Αποκριές,Χριστούγεννα,Πάσχ α ή πρωτοχρονιά γι'αυτό δεν ξέρω αν σουβλίσατε δέντρο η αν στολίσατε αρνί!! Πάντως σας εύχομαι το φλουρί να πέσει στο δικό σας αυγό. Καλό Δεκαπενταύγουστο..”

  4. #23
    Εγγραφή
    09-01-10
    Περιοχή
    All around
    Μηνύματα
    858
    Thanked
    1541
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΩΠΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΡΕ...
    για πολές μπάτσες μιλάμε!!!
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Καρφωνει την δευτερα και οποιον παρει ο χαρος...!!! χαχαχαχαχαχα

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP