Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 35

Θέμα: ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΜΙΣΟΣ!

  1. #1
    Εγγραφή
    11-01-10
    Περιοχή
    Egaleo
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    337
    Thanked
    175
    Rides
    1

    Προεπιλογή ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΜΙΣΟΣ!

    Κατα τις 6 το απογευμα ειχα την ατυχια να βρισκομαι στην εθν.οδο αθηνων-λαμιας στο υψος λιγο μετα το περιστερι προς κηφισια.βλεπω μπροστα μου μεγαλη κινηση κ περιπολικα.στην αρχη θεωρησα πως ειχε γινει καποιο τρακαρισμα.ελα ομως που συνεβαινε το αδιανοητο!γυρω στα 50-100 μηχανακια με διακριτηκα του ολυμπιακου να εχουν κλεισει κ τα 2 ρευματα κ να πλακωνονται με την αστυνομια.φωτοβολιδες,πετρ ες και τα σχετικα!οταν αποφασισανε οι ανεγκεφαλοι(χρησιμοποιω την πιο ευγενικη λεξη που μπορω να χρησιμοποιησω) να αποχωρησουν κατευθυνομενοι στο ρευμα προς πειραια,καποιοι θεωρησαν σωστο να αρχισουν να πετανε πετρες στα ακινητοποιημενα αμαξια στο αντιθετο ρευμα(το δικο μου).βλεπω μια μεγαλη κοτρονα να εκσφεντονιζεται προς εμενα κ ευτυχως ημουν τυχερος μεσα στην ατυχια μου κ προσγειωθηκε διπλα ακριβως απο την πορτα μου κ απλα πεταχτηκαν καποια πετραδακια στο καπο.δοξα το Θεο απο οσο μπορεσα να δω κανενα αμαξι δεν επαθε τιποτα σοβαρο απο τις ρυψεις.τι αλλο μπορω να νιωσω υστερα απο αυτο???μονο ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ! υ.γ. στο διπλανο μου ακριβως αυτοκινητο που προσεξα τυχαια ηταν μια γυναικα οδηγος κ στο πισω καθισμα ενα παιδακι γυρω στα 7 χρονων.σκεφτητε πως θα νιωθει αυτο το παιδακι απο αυτα που ειδε και σκεφτητε τι θα μπορουσε να ειχε συμβει αν καποια πετρα το πετυχαινε...

  2. The Following 14 Users Say Thank You to Lefteris116 For This Useful Post:

    georggge46 (31-10-10), halkida116mpack (01-11-10), Nick bmwlover (31-10-10), Nikos (31-10-10), nikos1400 (31-10-10), Ptboul (01-11-10), S8N (31-10-10), Samaro (31-10-10), sierra (31-10-10), Snoo (08-12-10), Stamatis (31-10-10), Thomelef (01-11-10), z3 2.2 (31-10-10), ΦΑΝΗΣ (07-11-10)

  3. #2
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο derrtytrick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατα τις 6 το απογευμα ειχα την ατυχια να βρισκομαι στην εθν.οδο αθηνων-λαμιας στο υψος λιγο μετα το περιστερι προς κηφισια.βλεπω μπροστα μου μεγαλη κινηση κ περιπολικα.στην αρχη θεωρησα πως ειχε γινει καποιο τρακαρισμα.ελα ομως που συνεβαινε το αδιανοητο!γυρω στα 50-100 μηχανακια με διακριτηκα του ολυμπιακου να εχουν κλεισει κ τα 2 ρευματα κ να πλακωνονται με την αστυνομια.φωτοβολιδες,πετρ ες και τα σχετικα!οταν αποφασισανε οι ανεγκεφαλοι(χρησιμοποιω την πιο ευγενικη λεξη που μπορω να χρησιμοποιησω) να αποχωρησουν κατευθυνομενοι στο ρευμα προς πειραια,καποιοι θεωρησαν σωστο να αρχισουν να πετανε πετρες στα ακινητοποιημενα αμαξια στο αντιθετο ρευμα(το δικο μου).βλεπω μια μεγαλη κοτρονα να εκσφεντονιζεται προς εμενα κ ευτυχως ημουν τυχερος μεσα στην ατυχια μου κ προσγειωθηκε διπλα ακριβως απο την πορτα μου κ απλα πεταχτηκαν καποια πετραδακια στο καπο.δοξα το Θεο απο οσο μπορεσα να δω κανενα αμαξι δεν επαθε τιποτα σοβαρο απο τις ρυψεις.τι αλλο μπορω να νιωσω υστερα απο αυτο???μονο ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ! υ.γ. στο διπλανο μου ακριβως αυτοκινητο που προσεξα τυχαια ηταν μια γυναικα οδηγος κ στο πισω καθισμα ενα παιδακι γυρω στα 7 χρονων.σκεφτητε πως θα νιωθει αυτο το παιδακι απο αυτα που ειδε και σκεφτητε τι θα μπορουσε να ειχε συμβει αν καποια πετρα το πετυχαινε...
    αφου δεν τους γα!@νε ολους τους "στρατιωτες" να τελειωνει το παραμυθι.....
    αυριο θα γινουν αλλα στη Ν.Σμυρνη,αλλα στη Θεσσαλονικη μεθαυριο αλλα στη Λαρισα παντου τα ιδια πολυχρωμα σκατα με την ανοχη της πολιτειας....
    απο τυχη και μονο δεν θρηνουμε θυματα ,ευτυχως..

    φυσικα αυτα δεν γραφονται στα πρωτοσελιδα κανενος οπαδικου η γενικα αθλητικου εντυπου...

    και δες εδω τον καραγκιοζη που υπηρετησε και στην ΕΛ.ΑΣ ,δινει το καλο παραδειγμα

    https://www.sentragoal.gr/article.as...pubid=81686667
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη katsaraios : 31-10-10 στις 02:38

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  4. The Following 6 Users Say Thank You to katsaraios For This Useful Post:

    joseph (31-10-10), Monsta (31-10-10), NickE60 (31-10-10), Nino (31-10-10), Ptboul (01-11-10), Snoo (08-12-10)

  5. #3
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Βολος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    855
    Thanked
    550
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Το οτι καποιος εχει υπηρετησει συην ΕΛ.ΑΣ. σημαινει κατι; Δε νομιζω;
    Οταν αυτοι δε φορανε ζωνη π.χ., επειδη "ειμαι συναδελφος, δε με γραφουν", ειναι ενδεικτικο πιστευω. Και το εχω ακουσει απο εν ενεργεια αστυνομικο, με τα ιδια μου τα αυτια.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to nfot For This Useful Post:

    5555 (31-10-10), Thomelef (01-11-10)

  7. #4
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    212
    Thanked
    142
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Mια ζωη προβατα,στρατος του εκαστοτε λαμογιου-προεδρου

  8. #5
    Εγγραφή
    07-01-10
    Περιοχή
    malmo ,sweden
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.280
    Thanked
    917
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    se xalepous kairous to podosfairo einai to opio ton antron kai ta sirial ton gynaikon. boithaei na min blepoume ta pragmatika provlimata mas.

    kai fysika episodia tha xanaginoun se oli tin ellada .mpainei fylaki kanenas? timoreitai me kapoio tropo kapoios pou dialyei xenes periousies? dystyxos kai to podosfairo mas einai kathreptis tis koinonias mas
    live free and drive hard

  9. The Following 3 Users Say Thank You to atha For This Useful Post:

    oldcarskickass (07-11-10), S8N (31-10-10), Samaro (31-10-10)

  10. #6
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Λόγω αυτών των θεμάτων έχω κόψει να πηγαίνω στο γήπεδο, πολύ σπάνια 1-2 φορές το χρόνο και μόνο σε ευρωπαϊκά παιχνίδια (αν υπάρχουν) ...έχει καταντήσει αηδία το φαινόμενο...

  11. The Following 2 Users Say Thank You to NickE60 For This Useful Post:

    Ptboul (01-11-10), Snoo (08-12-10)

  12. #7
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nfot Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το οτι καποιος εχει υπηρετησει συην ΕΛ.ΑΣ. σημαινει κατι; Δε νομιζω;
    Οταν αυτοι δε φορανε ζωνη π.χ., επειδη "ειμαι συναδελφος, δε με γραφουν", ειναι ενδεικτικο πιστευω. Και το εχω ακουσει απο εν ενεργεια αστυνομικο, με τα ιδια μου τα αυτια.
    Η αστυνομια ειναι το θεμα μας η οι απαραδεκτες συμπεριφορες αυτων των ανεγκεφαλων?!
    Ι donut understeer...

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Nick bmwlover For This Useful Post:

    Stathis (31-10-10), yannisv (06-12-10)

  14. #8
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Οχι αλλους "καμμενους" εγκεφαλους,οχι αλλη βλακεια στον εγκεφαλο που δεν εχει "καει" ακομη,οχι αλλο καρβουνο....
    Ξ υ π ν η σ τ ε ρεεε!!!
    Ο εκαστοτε "τσοπανης" θα σας "πηγαινει" οπου θελει?!
    Ι donut understeer...

  15. The Following 3 Users Say Thank You to Nick bmwlover For This Useful Post:

    dark knight (31-10-10), halkida116mpack (31-10-10), z3 2.2 (31-10-10)

  16. #9
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Βλεποντας κατι τετοια σκηνικα απογοητευεσαι τελειως. Πως να παει μπροστα αυτη η χωρα? Και γιατι να παει?
    Μας αξιζει να πηζουμε μεσα στα σκ@τ@.
    Με τετοια μ@λ@κι@ που μας δερνει.
    Δεν το συνηθιζω να ειμαι απαισιοδοξος αλλα με τετοια σκηνικα. Τι να πεις?
    Μαγκες οσοι εγκατασταθηκαν εδω και εκμεταλλευονται αυτο τον αξεστο λαο...
    Αρτον και θεαμα δωστου και μετα πατα τον στο λαιμο. Αστον νηστικο. Θα χει πιο σοβαρα πραγματα να ασχοληθει...
    Θα σφαζεται για μια μπαλα μου πηγαινοερχεται σε ενα γηπεδο και μπαινοβγαινει μεσα σε ενα τερμα.
    Θα δινει το δικαιωμα σε καποιους ανιδεους και αγραμματους "μαγκες" να πλουτιζουν. Σε παικτες να παιρνουν σε ενα χρονο λεφτα που ο ηλιθιος οπαδος δε θα τα δει σε μια ολοκληρη ζωη.
    Να μη μιλησω για τους ιδιοκτητες(προεδρους η οπως αλλιως τους λενε...) και το τι βγαζουν. Και ολα αυτα γιατι απλα ο κοσμος ειναι καθυστερημενος...
    Τελικα ισως δεν μας αξιζει τιποτα. Παω να βρω να δειρω κανεναν παναθηναικο.
    (Ετσι το πα αυτο. Δεν υποστηριζω καμια ομαδα και δεν βλεπω ποτε ποδοσφαιρο)

    Αρτον και θεαματα!!!!!!!

  17. The Following 3 Users Say Thank You to ghost-rider For This Useful Post:

    GiannisRob (31-10-10), PANOS-E60 (31-10-10), z3 2.2 (31-10-10)

  18. #10
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nfot Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το οτι καποιος εχει υπηρετησει συην ΕΛ.ΑΣ. σημαινει κατι; Δε νομιζω;
    Οταν αυτοι δε φορανε ζωνη π.χ., επειδη "ειμαι συναδελφος, δε με γραφουν", ειναι ενδεικτικο πιστευω. Και το εχω ακουσει απο εν ενεργεια αστυνομικο, με τα ιδια μου τα αυτια.
    Φωτη εχεις δικιο απλα βαραινει ακομα περισσοτερο σαν εικονα...

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP