Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 35

Θέμα: ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΜΙΣΟΣ!

  1. #21
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    οχι,δεν παιζω το ρολο του δικηγορου του διαβολου.
    οταν βριζουμε την αστυνομια,συνηθως εννοουμε ολους εκεινους τους μπατσους που βρισκουμε απεναντι μας στα γηπαδα,στους δρομους κλπ κλπ...
    εχετε σκεφτει ποτε σας οτι αυτοι ειναι απλα οργανα?απλα εκτελεστικες μηχανες?
    πρεπει να παρουν εντολη απο πανω για να πραξουν το οτιδηποτε.αλλιως εχουν συνεπειες..
    προσωπικα γνωριζω πολλους μπατσους και κανενας δεν ειανι ουτε ανικανος,ουτε δολοφονος,γουρουνι.
    σε αυτο το σημειο εχω να τονισω...μηπως οι οπαδοι (βλεπε χουλιγκανς-κουκουλοφοροι και οτι αλλο)εχουν τις ευλογιες ανωτατων(βλεπε αρχηγους αστυνομιας),που μεσω των συνδεσμων(ξαναβλεπε πατερας-μακαρος-βαρδινογιαννηδες-σωκρατηδες)οι οποιοι τα εχνουν καλα με τους αρχηγους αστυνομιας(γιατι αν δεν τα ειχαν δε θα γινοντουσαν ποτε αρχηγοι)και ετσι τα ανεγκεφαλα παιδακια κανουν οτι θελουν παντα σε βαρος πολιτων??
    καποτε πρεπει σε αυτη τη χωρα να σταματησουμε να κοιταμε το δεντρο και να δουμε το δασος.....
    ας κραξουμε την ηγεσια,ωστε να δωθει η εντολη να σπασουν τα παιδια των μ@λ@κισμενων,να δουν και αυτα οτι πλεον δεν παιζουμε...
    και μετα ας ξυπνησουμε και να μην πηγαινουμε στο γηπεδο ωστε ο πατερας να μην κανει οργια σε κοτερα με λεφτα πυο δινετε εσεις...να μην αγοραζει παλατια παλι με λεφτα που δινετε εσεις....και παει λεγοντας...επιτελους!!ολα αυτα ειναι μερος του παιχνιδιου που παιζουν οι λιγοι στις πλατες μας!!!
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

  2. The Following User Says Thank You to GEORGE316 For This Useful Post:

    oldcarskickass (07-11-10)

  3. #22
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αφου δεν τα πιανουν ενα ενα τα κωλοπαιδα να τα βαλουν στα τεσσερα και να τα διακορευσουν κανονικοτατα.......ειμαστε αξιοι της μοιρας μας...
    Οσο για την καραμελα οτι φταιει η οικονομικη κριση η πουτ@να ξ κωλοκατασταση, η ο κακος τους ο καιρος........ενα εχω να πω για αυτα τα μαλακιστηρια απο οπου και αν προερχονται....


    ΤΗΣ ΚΟΝΤΗΣ ΤΗΣ ΨΩΛ$Σ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!!!!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  4. The Following 3 Users Say Thank You to Z4 DCT For This Useful Post:

    katsaraios (01-11-10), oldcarskickass (07-11-10), Stathis (01-11-10)

  5. #23
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφου δεν τα πιανουν ενα ενα τα κωλοπαιδα να τα βαλουν στα τεσσερα και να τα διακορευσουν κανονικοτατα......
    εσενα παλι εκει το μυαλο σου...

  6. #24
    850 CSI Guest

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο derrtytrick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατα τις 6 το απογευμα ειχα την ατυχια να βρισκομαι στην εθν.οδο αθηνων-λαμιας στο υψος λιγο μετα το περιστερι προς κηφισια.βλεπω μπροστα μου μεγαλη κινηση κ περιπολικα.στην αρχη θεωρησα πως ειχε γινει καποιο τρακαρισμα.ελα ομως που συνεβαινε το αδιανοητο!γυρω στα 50-100 μηχανακια με διακριτηκα του ολυμπιακου να εχουν κλεισει κ τα 2 ρευματα κ να πλακωνονται με την αστυνομια.φωτοβολιδες,πετρ ες και τα σχετικα!οταν αποφασισανε οι ανεγκεφαλοι(χρησιμοποιω την πιο ευγενικη λεξη που μπορω να χρησιμοποιησω) να αποχωρησουν κατευθυνομενοι στο ρευμα προς πειραια,καποιοι θεωρησαν σωστο να αρχισουν να πετανε πετρες στα ακινητοποιημενα αμαξια στο αντιθετο ρευμα(το δικο μου).βλεπω μια μεγαλη κοτρονα να εκσφεντονιζεται προς εμενα κ ευτυχως ημουν τυχερος μεσα στην ατυχια μου κ προσγειωθηκε διπλα ακριβως απο την πορτα μου κ απλα πεταχτηκαν καποια πετραδακια στο καπο.δοξα το Θεο απο οσο μπορεσα να δω κανενα αμαξι δεν επαθε τιποτα σοβαρο απο τις ρυψεις.τι αλλο μπορω να νιωσω υστερα απο αυτο???μονο ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ! υ.γ. στο διπλανο μου ακριβως αυτοκινητο που προσεξα τυχαια ηταν μια γυναικα οδηγος κ στο πισω καθισμα ενα παιδακι γυρω στα 7 χρονων.σκεφτητε πως θα νιωθει αυτο το παιδακι απο αυτα που ειδε και σκεφτητε τι θα μπορουσε να ειχε συμβει αν καποια πετρα το πετυχαινε...
    ΘΡΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΛΑΡΑ OOOOOOOOOOOLEE γερα ΓΙΑ ΤΟ πρωταθλημα ενταξει αλλα δεν το περιμενα ρε απ'τους ολλυμπιακους το ΛΕΕΙ η καρδια τους. Κριμα που ειμαι μακρια θα ηθελα να τους συμπαρασταθω....(αλλα μπορω με το σκουτερακι?????????πως θα ξεφευγα απ τους μ-ατσους?????)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 850 CSI : 01-11-10 στις 12:22

  7. #25
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Δωσε πονο Γιωργαρα

  8. #26
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 850 CSI Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΘΡΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΛΑΡΑ OOOOOOOOOOOLEE γερα ΓΙΑ ΤΟ πρωταθλημα ενταξει αλλα δεν το περιμενα ρε απ'τους ολλυμπιακους το ΛΕΕΙ η καρδια τους. Κριμα που ειμαι μακρια θα ηθελα να τους συμπαρασταθω....(αλλα μπορω με το σκουτερακι?????????πως θα ξεφευγα απ τους μ-ατσους?????)

    Δεν μπορω να πω κατι αλλο...(εδω)
    Ι donut understeer...

  9. #27
    Εγγραφή
    05-01-10
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    153
    Thanked
    92
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    εγω προσωπικα μισω τον ολυμπιακο αλλα θα παρω το μερος των φιλαθλων του ολυμπιακου

    ολοι εχουν κατι να πουνε, αλλος το λεει με καλο αλλος με κακο τροπο (πχ ο αλλος μπορει να εδερνε τους αστυνομικους και να ειχε στο μυαλο του το χαμο του ατιχου παιδιου στα εξαρχια)

    μια συμπεριφορα δε στιγματιζει μια ζωη

    και κατ εμε καλα καναν και διναν το παρον (με τον τροπο τους)

    (δεν ειμαι εγω,ουτε εσυ κι ουτε κανεις που θα κρινει συμπεριφορες)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stathis : 07-11-10 στις 19:26 Αιτία: ...

  10. #28
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    97
    Μηνύματα
    1.575
    Thanked
    2228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παίζονται ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ (άρη) για να αλλάξουν τα πράγματα...

    Εδώ ο Ντέμης πήγε να τα βάλει με τους γνήσιους και έφυγε (και για άλλους λόγους)

    Τα ίδια και με Ντούσαν.

    Είναι ΠΟΛΛΑ τα ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΑ ΛΕΦΤΑ που κάνουν γύρα (όπως και το χασισάκι σχεδόν σε κάθε ματς μεγάλης ομάδας) (άρη), για να αλλάξουν τα πράγματα.

  11. #29
    Εγγραφή
    11-01-10
    Περιοχή
    Egaleo
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    337
    Thanked
    175
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xxxvagos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω προσωπικα μισω τον ολυμπιακο αλλα θα παρω το μερος των φιλαθλων του ολυμπιακου

    ολοι εχουν κατι να πουνε, αλλος το λεει με καλο αλλος με κακο τροπο (πχ ο αλλος μπορει να εδερνε τους αστυνομικους και να ειχε στο μυαλο του το χαμο του ατιχου παιδιου στα εξαρχια)

    μια συμπεριφορα δε στιγματιζει μια ζωη

    και κατ εμε καλα καναν και διναν το παρον (με τον τροπο τους)

    (δεν ειμαι εγω,ουτε εσυ κι ουτε κανεις που θα κρινει συμπεριφορες)
    Καλα ας ησουν στη θεση μου με το αμαξι σου κ μετα ελα πες μου αν μια συμπεριφορα δεν στιγματιζει μια ζωη.και δηλαδη επειδη εγινε το περιστατικο στα εξαρχεια σημαινει πως πρεπει να πας να βαρας τους υπολοιπους αστυνομικους?δηλαδη εγω με την ιδια λογικη μολις ακουω απο καποιον οτι ειναι γαυρος θα πρεπει να παω να τον βαραω στο ξυλο.με τετοια λογικη δεν παμε μπροστα φιλε μου.

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Lefteris116 For This Useful Post:

    Logistakos (07-11-10), ZWMZ (08-11-10)

  13. #30
    Εγγραφή
    01-01-10
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    378
    Thanked
    359
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Η βία στο ποδόσφαιρο είναι απαράδεκτη απ΄ όποιον και αν προέρχεται. Το ποδόσφαιρο είναι παιχνίδι και χαβαλές και ως τέτοιο πρέπει να αντιμετωπίζεται. Τέλος
    Οι αστυνομικοί καλά κάνουν και τους βαράνε, και αν συνελάμβαναν και μερικούς κάθε φορά ίως αυτό να λειτουργούσε αποτρεπτικά. Υπάρχουν όμως οι γνωστές οδηγίες για τους γνωστούς λόγους...

  14. The Following User Says Thank You to 330Ci For This Useful Post:

    ghost-rider (08-12-10)

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP