Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 16 από 16

Θέμα: Παν. Πρ. Αναβάσεων: 7ος γύρος, Πλατάνι

  1. #11
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ναι τρεχει ακομα...και προκειτε για εναν παρα μα παρα πολυ καλο οδηγο....που ξερει και πως φρεναρει το αμαξι...τον να τον κρινουμε πισω απο το pc μας ειναι πολυ ευκολο...το δυσκολο ειναι ολοι (επειδη ακολουθω το πρωταθλημα αναβασεων βαζω και τον εαυτο μου μεσα) οι θεατες να καθοντε σε σωστα μερη...ολοι οι κριτες να ξερουν τι κανουν εκεινη την στιγμη και τι ευθηνη εχουν και οι οργανωτες στο βωμο του χρηματος να μην θετουν σε κινδυνο ανθρωπινες ζωες....αααα και κατι τελευταιο...μετα απο αναβασεις στα πανεμορφα Ελληνικα βουνα μας δεν ειναι αναγκη να πεταμε τα σκουπιδια μας κατω...
    ντί μπέστεν κουαλιτάτ (μα'ι' ας)

  2. #12
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    φιλε μου δεν καταλαβες καλα δεν κρινω τον δεγλερη σαν οδηγο... ισως και να ναι απ τους καλυτερους στην ελλαδα με σαξοραλλο... αλλα σαν επαγγελματια και σαν εταιρια που υπογραφει...δεν εχει καμια σχεση με το θεμα αλλα το προηγουμενο μαγαζι εκλεισε νυχτα και τον ψαχνουν πολυ γνωστοι μου ακομα για διαφορα θεματα!

  3. #13
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    κι εγω δεν σχολιασα το μαγαζι...το ταλεντο του ιδιου σχολιασα...δεν ηταν το θεμα μας το μαγαζι....ααα και δεν σου επιτεθηκα σε κατι....απλα σου απαντησα και ειπα την γνωμη μου...
    ντί μπέστεν κουαλιτάτ (μα'ι' ας)

  4. #14
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    γιατι εγω που σου επιτεθηκα??
    γιατι εγω που δεν ειπα οτι εχει ταλεντο?
    γιατι εγω δεν ειπα οτι δεν ειχε καμια σχεση με το θεμα αλλα μου εκανε εντυπωση οτι τρεχει σε αγωνες και υπογραφη με εταιρια??
    υ.γ δεν νομιζω οτι βρισκομαστε σε αντιπαραθεση σου εξηγησα τι εννοουσα απ το 1ο ποστ μου γιατι νομιζες οτι τον εκρινα σαν οδηγο!

  5. #15
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    η απαντηση για εσενα ηταν το ναι τρεχει ακομα τα υπολοιπα ηταν γενικα ...γιατι το πηρες οτι το ειπα για σενα?(τον εκρινες εσυ???)
    ντί μπέστεν κουαλιτάτ (μα'ι' ας)

  6. #16
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Αθηνα-Λαρισα
    Μηνύματα
    6.766
    Thanked
    8291
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    giati nomiza oti katalaves oti "to trexei akoma?'' pou eipa, ennoousa oti den einai kalos,kai epeidi dn egrapse allos kati, apla kamia sxesi.. pantws oute epitethika oute tpt, den exw kamia antiparathesi mazi sou kai dn nomizw kai sy mazi m, apla dieykrinisi ekana!

  7. The Following User Says Thank You to spar@ For This Useful Post:

    halkida116mpack (16-11-10)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP