Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 19 από 19

Θέμα: Απειλείται με απόλυση ο Schumacher !

  1. #11
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    316
    Thanked
    114
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Βρε παιδια μην τα μηδενιζουμε ολα ετσι.Δεν κερδιζονται 7 πρωταθληματα απο τυχη και απο ενα καλο μονοθεσιο το οποιο στη τελικη αυτος το εξελιξε.Και εγω δεν τον ειχα αδυναμια ποτε στη φορμουλα αλλα αφησε ιστορια οσο οδηγουσε.

  2. The Following 3 Users Say Thank You to apovas For This Useful Post:

    BILL007 (08-10-10), manos///3 (08-10-10), Nino (09-10-10)

  3. #12
    Εγγραφή
    26-05-10
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    370
    Thanked
    280
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο apovas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε παιδια μην τα μηδενιζουμε ολα ετσι.Δεν κερδιζονται 7 πρωταθληματα απο τυχη και απο ενα καλο μονοθεσιο το οποιο στη τελικη αυτος το εξελιξε.Και εγω δεν τον ειχα αδυναμια ποτε στη φορμουλα αλλα αφησε ιστορια οσο οδηγουσε.
    Σωστος!!!
    Μην ξεχνατε πως μιλαμε για ισως τον καλυτερο οδηγο Φ1 ολων των εποχων
    Υ.Γ. ουτε εγω τον παω σαν χαρακτηρα αλλα δεν εχει καμια σημασια μεσα στην πιστα...

  4. #13
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    3.147
    Thanked
    4325
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο M54POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστος!!!
    Μην ξεχνατε πως μιλαμε για ισως τον καλυτερο οδηγο Φ1 ολων των εποχων
    Υ.Γ. ουτε εγω τον παω σαν χαρακτηρα αλλα δεν εχει καμια σημασια μεσα στην πιστα...
    Kαλά μη το παρατραβάμε.
    Σε σύγκριση με τον Σένα π.χ, θα ήταν άξιος να καθαρίζει το κράνος του Βραζιλιάνου. Μέχρι εκεί............

  5. #14
    Εγγραφή
    01-08-10
    Περιοχή
    αθηνα μενίδι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    116
    Thanked
    80
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μην τα μιδενίζουμε όλα ούτε αν ήταν χειρότερος η καλύτερος απο το σένα ξέρουμε δεν μας δόθηκε η ευκαιρία σύγκρισης.Ουτε και γώ τον γούσταρα αλλα σε κάτι γκραν πρι με βροχή τους ξεφτίλιζε όλους δεν το λέγανε αδικα ο άνθρωπος της βροχής ειχε αποδείξειτην αξία του πολλές φορές το λάθος του ήταν που ξαναγύρισε.Ο Λεμπ πχ για μένα έιναι το μεγαλύτερο κολ......δο και ψωνάρα στο WRC αυτό δεν τον κάνει κουλό δεν πήρε το 7ο πρωτάθλημα άλλος.Σίγουρα είχε τρομερή υποστίριξη απο την ομάδα του σίγουρα το αυτικίνητό του ήταν καλυτερο.Ειναι ένας οδηγός όμως που σε σχέσει με κάτι άλλους δεν πρόσφερε καθολου θέαμα.

  6. #15
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Στην αρχή όπως αρκετοί και γώ δεν τον πήγαινα, αλλά πολύ αργότερα, όταν δάκρυσε στην συνεντευξη τύπου, για τον Σένα, όταν ισοφάρισε τις 67 poll positions (αν δεν κάνω λάθος) και δεν μπόρεσε να συνεχίσει την συνέντευξη η όταν πρόσφερε 11 εκατ. ευρώ στους συγγενείς του αδικοχαμένου υπαλλήλου του, στο τσουνάμι, έδειξε πως δεν είναι και από μάρμαρο.
    Το μεγάλος η μικρός οδηγός το δείχνουν οι επιδόσεις του, τώρα ότι και να πούμε εμείς απ το πληκτρολόγιο νομίζω είναι λίγο.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  7. The Following User Says Thank You to gant For This Useful Post:

    kplc16 (09-10-10)

  8. #16
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    3.147
    Thanked
    4325
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην αρχή όπως αρκετοί και γώ δεν τον πήγαινα, αλλά πολύ αργότερα, όταν δάκρυσε στην συνεντευξη τύπου, για τον Σένα, όταν ισοφάρισε τις 67 poll positions (αν δεν κάνω λάθος) και δεν μπόρεσε να συνεχίσει την συνέντευξη η όταν πρόσφερε 11 εκατ. ευρώ στους συγγενείς του αδικοχαμένου υπαλλήλου του, στο τσουνάμι, έδειξε πως δεν είναι και από μάρμαρο.
    Το μεγάλος η μικρός οδηγός το δείχνουν οι επιδόσεις του, τώρα ότι και να πούμε εμείς απ το πληκτρολόγιο νομίζω είναι λίγο.
    Εγώ θυμάμαι στην Ιμολα το 94' στο βάθρο, oι Λαρινί και Χάκινεν στέκονταν καταρρακωμένοι, και ένας πίθηκος να πανηγυρίζει.
    Οπότε τα δάκρυα που λες στην συνέντευξη τύπου, για μένα ήταν 1000 % προσχεδιασμένα.

  9. #17
    Εγγραφή
    07-01-10
    Μηνύματα
    2.102
    Thanked
    874
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην αρχή όπως αρκετοί και γώ δεν τον πήγαινα, αλλά πολύ αργότερα, όταν δάκρυσε στην συνεντευξη τύπου, για τον Σένα, όταν ισοφάρισε τις 67 poll positions (αν δεν κάνω λάθος) και δεν μπόρεσε να συνεχίσει την συνέντευξη η όταν πρόσφερε 11 εκατ. ευρώ στους συγγενείς του αδικοχαμένου υπαλλήλου του, στο τσουνάμι, έδειξε πως δεν είναι και από μάρμαρο.
    Το μεγάλος η μικρός οδηγός το δείχνουν οι επιδόσεις του, τώρα ότι και να πούμε εμείς απ το πληκτρολόγιο νομίζω είναι λίγο.
    ειμαι οπαδος του λαουντα και του σενα.Οφειλω να πω ομως οτι δεν ειναι τυχαιο που ο σουμαχερ εσπασε ολα τα ρεκορ.
    ηταν ομως λαθος του που επεστρεψε.

    Παντα ομως ειχα απορια τι θα γινοταν αν ηταν συνομιλικος του σενα και τρεχαν μαζι στην ιδια ομαδα και ειχαν παραλληλη αγωνιστικη δραστιριοτητα

  10. #18
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kplc16 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειμαι οπαδος του λαουντα και του σενα.Οφειλω να πω ομως οτι δεν ειναι τυχαιο που ο σουμαχερ εσπασε ολα τα ρεκορ.
    ηταν ομως λαθος του που επεστρεψε.

    Παντα ομως ειχα απορια τι θα γινοταν αν ηταν συνομιλικος του σενα και τρεχαν μαζι στην ιδια ομαδα και ειχαν παραλληλη αγωνιστικη δραστιριοτητα
    Ο Σένα ήταν και θα είναι πάντα στην καρδιά μου. Όταν έφυγε ένοιωσα ότι έχασα έναν πολύ δικό μου άνθρωπο, ακόμη δεν μπορώ να το εξηγήσω αυτό.
    Εχω αφιερώσει και σαν blogger άρθρο, είχα βάλει και link σε παλιότερο thread στο φόρουμ, έχω αγοράσει βιβλία και έχω διαβάσει αρκετά.
    Αυτό και μόνο το γεγονός, ίσως να μη με κάνει αμερόληπτο, αλλά πιστεύω πως υπήρξε ο μεγαλύτερος οδηγός στην F1.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  11. #19
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Κωνσταντίνος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θυμάμαι στην Ιμολα το 94' στο βάθρο, oι Λαρινί και Χάκινεν στέκονταν καταρρακωμένοι, και ένας πίθηκος να πανηγυρίζει.
    Οπότε τα δάκρυα που λες στην συνέντευξη τύπου, για μένα ήταν 1000 % προσχεδιασμένα.
    Μπορεί και να είναι αυτό που λες. Αν ναι τότε παίρνει και βραβείο στον τομέα της υποκριτικής.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP