Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 161 έως 169 από 169

Θέμα: τα σαραντάχρονα των "τροχών"

  1. #161
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Stathis For This Useful Post:

    Bitz (11-07-13), gant (12-07-13), Kostas_1 (11-07-13)

  3. #162
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18801
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ξεκατινιάστηκαν μεταξύ τους μόλις άρχισαν τα δύσκολα.

    Γέρασε πάντως κι έγινε μαλθακός ο Κ.Κ.

    Ποιους να εννοεί άραγε στο 20:26 με τα μαύρα?

  4. The Following User Says Thank You to S8N For This Useful Post:

    Stathis (11-07-13)

  5. #163
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    74 ειναι φιλε, και δεν ειναι η σωματικη κοπωση, πιστευω ψυχικα -οπως και επαγγελματικα-κατέρρευσε οταν εχασε την εταιρια του.
    αν και μου φερθηκε ασχημα και αδικα (πραγμα που μου βγηκε σε πολυ καλο ομως), πραγματικα λυπαμαι με την κατασταση.
    δεν λεω οτι επρεπε ή θα δικαιωνομουν να χαιρομαι, θα μπορουσα να μη νιωθω τιποτα, ή να μου ειναι αδιαφορο.
    ομως ειμαι πολυ στεναχωρημενος, δεν ξερω γιατι, ετσι αισθανομαι.

  6. The Following 7 Users Say Thank You to Stathis For This Useful Post:

    aristent (12-07-13), bakalos (29-07-13), gant (12-07-13), Kostas_1 (11-07-13), Ptboul (12-07-13), S8N (11-07-13), vagmag (11-07-13)

  7. #164
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Χα χα χα ! Στράτης Χατζηπαναγιώτου - "Ποιός είναι αυτός? Δεν τον γνωρίζω"
    Μα είναι ο κ. Διευθυντής των νέων 4τ και ο δικός σου πρώην αναπληρωτής διευθυντής πιλότε μου.

    Πριν λίγες μέρες ο Σιτάθης έγραψε για 160 κιλά περιφερόμενου κρέατος!

    Επιτέλους παραδέχθηκε ότι το λάθος ήταν ολοκληρωτικά δικό του.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  8. The Following 2 Users Say Thank You to gant For This Useful Post:

    S8N (12-07-13), Stathis (12-07-13)

  9. #165
    Εγγραφή
    17-05-10
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    511
    Thanked
    948
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χα χα χα ! Στράτης Χατζηπαναγιώτου - "Ποιός είναι αυτός? Δεν τον γνωρίζω"
    Μα είναι ο κ. Διευθυντής των νέων 4τ και ο δικός σου πρώην αναπληρωτής διευθυντής πιλότε μου.

    Πριν λίγες μέρες ο Σιτάθης έγραψε για 160 κιλά περιφερόμενου κρέατος!

    Επιτέλους παραδέχθηκε ότι το λάθος ήταν ολοκληρωτικά δικό του.

    Είπε ο Καββαθάς ετσι για τον Σ.Χ.??????????? Ποιος το περίμενε.......

  10. #166
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Εγω...

  11. The Following User Says Thank You to Stathis For This Useful Post:

    gant (12-07-13)

  12. #167
    Εγγραφή
    17-05-10
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    511
    Thanked
    948
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καλα, εσυ δεν εισαι ο μέσος αναγνώστης....εμεις που μεγαλώσαμε με 4Τ και τα βλέπαμε ολα απέξω ουτε κατά διάνοια πιστευω δεν περιμέναμε να έρθουν σε ρήξη ο ΚΚ και ο ΣΧ...
    Πάντως αν και τα τελευταια χρόνια είχα σχηματίσει αρνητική εικόνα για τον ΚΚ , στη συνεντευξη τον παραδέχτηκα. Πολύ σωστός , μίλησε ωραία , παραδέχτηκε τα λάθη του και γενικά σταθηκε στο υψος των περιστάσεων.

  13. The Following 4 Users Say Thank You to trueno For This Useful Post:

    gant (13-07-13), Kostas_1 (14-07-13), Ptboul (15-07-13), Stathis (13-07-13)

  14. #168
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    ένας αναγνώστης με ρώτησε (στο e-mail) γιατί δεν αρθρογραφώ σε κάποιο έντυπο, εφημερίδα ή περιοδικό. Τι να πω; Ότι δεν έχω πλέον εφημερίδα και περιοδικό. Από την πρώτη καταργήθηκα. Από το δεύτερο ομοίως. Είσαστε “δάσκαλος” λέει και οι δάσκαλοι δεν πρέπει να σιωπούν. Να ξεκαθαρίσω κάτι. Ο χαρακτηρισμός του δάσκαλου παρά είναι βαρύς. Αν εγώ ήμουν/είμαι δάσκαλος τι είναι άλλοι, “μεγαλύτεροι” από μένα; Ας μην υπερβάλουμε. Έκανα αυτό που πίστευα πως είναι σωστό και, με κάποιο τρόπο, το πλήρωσα ακριβά. Ένα πράγμα όμως επιθυμώ να ρωτήσω τους αναγνώστες που ξέρουν περισσότερα από μένα: πως γίνεται και είμαι τόσο αόρατος; Γιατί, ας πούμε, δεν είμαι στο Δ.Σ της ΝΕΡΙΤ; Διατί είναι κάποιος συγγραφέας της κακιάς ώρας, ένας κομματάρχης και τρία παιδιά του (κομματικού) σωλήνα; Και βέβαια δεν περιμένω απαντήσεις. Απλά θέτω χαζές ερωτήσεις.

    Πάμε παρακάτω. Ποια η γνώμη μου για τον θάνατο του Θανάση στο τρόλει; Δεν έχω (γνώμη). Τα τελευταία 45 χρόνια προσπαθώ να αποκτήσω (γνώμη) για τους δεκάδες χιλιάδες θανάτους των μικρών θανάσηδων, των νέων που άφησαν την τελευταία τους πνοή στην άσφαλτο επειδή, η “τοπική αυτοδιοίκηση”, το ΥΠΕΧΩΔΕ, η θεία μου η Μαρίτσα, η Τροχαία, ο Υπουργός Μίκης Μακάκας δεν φρόντισε να βουλώσει τις τρύπες στην άσφαλτο, να μάθει τους τραμπάκουλες να οδηγούν, να δώσει στο “λαό” οδική παιδεία κ.ο.κ. Και να ήταν μόνο αυτοί οι θάνατοι… Πόσοι φερέλπιδες νέοι χάνουν την ζωή τους απΆ τα ναρκωτικά; Και, τέλοε, πως είναι δυνατό να ασχοληθείς με ένα θέμα που έχουν ήδη εμπλακεί Τατσόπολος, Διβάνι, Χομεϊνίδης και λοιποί πρωταγκονιστές; Ποίος είμαι εγώ να εκφέρω γνώμη; Ούτε στον ΣΚΑΕΙ δεν δουλεύω πως μπορώ να λάβω μέρος στον αγώνα για την προστασία του (πολιτικού) περιβάλλοντος; Και last but not least. Για 37 χρόνια πλήρωνα ΙΚΑ, ΤΣΜΕΔΕ, ΤΕΒΕ, ΩΙΜΕ, ΕΟΠΥ, ΟΑΕΕ εκατοντάδων εργαζομένων και λοιπά χωρίς να καθυστερήσω ούτε μία ώρα. Πως μπορώ να αντιπαρατεθώ στους ιντελέκσιουαλ γίγαντες του κεντρικού τετραγώνου; Κανείς δεν με χαιρετάει όταν περνάω απΆ τον μπιντέ και, το χειρότερο, δεν έχω τραπέζι στο ντακάπο. Ένα σκουπίδι της ζωής είμαι, μακριά απΆ τους δάσκαλους του σχολής ΜΜΕ του Πάντειου και τους άλλους του ΕΛΙΑΜΕΠ. Με λίγα λόγια είμαι ένας looser της ζωής…

    Τι άλλο; Τίποτα το σημαντικό. Χτες βγήκα βόλτα με την Λιλίκα (την γαϊδουρίτσα), κόψαμε σύκα, φάγαμε κιΆ επιστρέψαμε σπίτι για να δούμε “ειδήσεις”
    .....

  15. The Following User Says Thank You to Stathis For This Useful Post:

    Thomelef (20-08-13)

  16. #169
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.174
    Thanked
    14068
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Το χρονικο ενος προαναγγελθέντος... Παει και αυτο το περιοδικο! https://www.lifo.gr/now/media/116530



Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP