Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 22 από 22

Θέμα: HELP!!!ΑΠΟΜΑΓΝΗΤΙΣΜΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ 318 2001

  1. #21
    Εγγραφή
    29-09-10
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    33
    Thanked
    7
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Φιλε gyiama , δε γραφεις τιποτα τζαμπα , γιατι εκτος του οτι εχουμε πολλες αποψεις ν' ανταλλαξουμε ολοι μας , το κλειδι ΕΦΤΙΑΞΕ ΣΕ 5'' !!!
    Μολις ηρθα απο εξουσιοδοτημενο συνεργειο bmw, δε ξερω ρε ομορφοπαιδα τι μαγικα ( που δε τα λεει ) εκανε ο τεχνικος αλλα κατι του εκανε με το πλαστικο κλειδακι και το χαλασμενο στο διακοπτη , ουτε στο μηχανημα gt1 το εβαλε , απλα μου ειπε οτι πλεον αμα το κλειδι τα ξαναπαιξει παω για αλλο 100%.

    Τελικα με το θεμα αν υπαρχει κλειδαρας που να φτιαχνει αντιγραφα... μετα απο πολυ ψαξιμο, κλειδια bmw-mercedes για μοντέλα μετα το 1999 μπορουν να κοπουν αλλα δε προγραματιζονται!!!

    Αν κάποιος γνωριζει κλειδαρα που τα προγραμματιζει να μου το πει ''ΔΙΔΕΤΑΙ ΑΜΟΙΒΗ'' XAX AXAXAX!!!

    Πάντως θελω να ευχαριστήσω ολα τα μελη που με βοηθησαν στο προβλημα μου και ειμαι στη διαθεση σας αν γνωριζω κατι σχετικο να βοηθησω!!!

    Υ.Γ. το αμαξι το αγορασα πριν 2 μηνες μεταχειρισμενο και δεν γνωριζω τπτ

  2. #22
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    αντε ωραια ολα καλα πηγαν!!αλλα εχε το νου σου και κουβαλα το κλειδι το αλλο μαζι σου η κρυψ το καπου μεσα στο αμαξι !!ανα πασα στιγμη μπορει να σε αφησει στη μεση του πουθενα!!!!οπως σου ειπε και ο μαστορας αν ξαναχαλασει(κανεις δεν ξερει ποτε και που)πας για αλλο!!!!

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP