Σελίδα 5 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 168

Θέμα: Καταθετω πινακιδες!!!

  1. #41
    Εγγραφή
    07-01-10
    Μηνύματα
    2.102
    Thanked
    874
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deepBLUE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι εσυ θα δωσεις το μυνημα και αυτοι θα το καταλαβουν

    ΥΓ.Προσοχη μην αλλαξετε γνωμη γιατι μετα θα πρεπει ετσι και αλλιως να πληρωθει.
    δε θα καταλαβουν τιποτα μαλλον γιατι θα ειμαστε λιγοι αυτη τη φορα. Θα την καταλαβουν ομως στις επικειμενες εκλογες.Για το δευτερο ειμαι οχι απλα αισιοδοξος

    Απο την αλλη οπως εξηγησα σε αλλο thread το hobby που λεγεται bmw μου στιχιζει 3500 γιουρια το χρονο πλεον.

    Σκεφτομαι αυτα τα λεφτα να τα δωσω στις κορες μου να τα φανε.

    Εχω αλλα δυο αυτοκινητα.Απο τα οποια μονο το ενα χρησιμοποιειται απο τη γυναικα μου.

    Παω και για εγχειρηση στον ωμο(απο Γεναρη) οποτε τιμονι πιανω μαλλον μετα απο κανα τριμηνο.

    Παντως θελει προσοχη : μη παραδωσει καποιος πινακιδες και παει το μαρτιο να πληρωσει για να το ξαναβγαλει στη κυκλοφορια

  2. The Following User Says Thank You to kplc16 For This Useful Post:

    S8N (29-09-10)

  3. #42
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kplc16 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε θα καταλαβουν τιποτα μαλλον γιατι θα ειμαστε λιγοι αυτη τη φορα. Θα την καταλαβουν ομως στις επικειμενες εκλογες.Για το δευτερο ειμαι οχι απλα αισιοδοξος

    Απο την αλλη οπως εξηγησα σε αλλο thread το hobby που λεγεται bmw μου στιχιζει 3500 γιουρια το χρονο πλεον.

    Σκεφτομαι αυτα τα λεφτα να τα δωσω στις κορες μου να τα φανε.

    Εχω αλλα δυο αυτοκινητα.Απο τα οποια μονο το ενα χρησιμοποιειται απο τη γυναικα μου.

    Παω και για εγχειρηση στον ωμο(απο Γεναρη) οποτε τιμονι πιανω μαλλον μετα απο κανα τριμηνο.

    Παντως θελει προσοχη : μη παραδωσει καποιος πινακιδες και παει το μαρτιο να πληρωσει για να το ξαναβγαλει στη κυκλοφορια



    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  4. #43
    Εγγραφή
    30-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    495
    Thanked
    115
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    μια ερωτηση off-topic(?) . Περυσι που κατεθεσα πινακιδες απο το e30, φετος πρεπει να το κυκλοφορησω? σωστα? γιατι αλλιως τι γινεται ?

  5. #44
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    αν περασει ενα ετος απο την ημερομηνια παραδοσης, πανε για καταστροφη κ υποχρεουσαι να εκδοσεις εκ νεου πινακιδες αν θελησεις να το κυκλοφορησεις!
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  6. The Following User Says Thank You to Vasilis For This Useful Post:

    Z4///M (29-09-10)

  7. #45
    Εγγραφή
    01-08-10
    Περιοχή
    αθηνα μενίδι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    116
    Thanked
    80
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    και να στερηθούμε το αυτοκινητάκι μας για ένα χρονο?για πιο λόγο έτσι και αλλιως θα γλιτώσουμε μία φορά μετά αναγκαστικά για να μην καταστραφούν θα τις παραλάβουμε.Τα πράγματα είναι απλά παιδιά αλλά δε θέλουμε να το κατανοήσουμε ή παρανομείς και δεν δηλώνεις τα κυβικά του αυτοκινήτου ή παρετείσαι και συμβιβάζεσαι με αγορά αυτοκινήτου κάτώ των 2000 κυβικών,στη χώρα που ζούμε δεν πρόκειται να φτιαξει ποτέ τίποτα γι αυτό το κρατάμε και το χαιρόμαστε όσο αντεχουμε λύση άλλη δεν υπάρχει δυστυχώς

  8. The Following User Says Thank You to Βαγγελης For This Useful Post:

    halkida116mpack (30-09-10)

  9. #46
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν παω κ τις καταθεσω 2/1/2011 θα υποχρεωθω παλι να το καταβαλλω το 600αρι?


    θελει ΠΡΟΣΟΧΗ εδω....!
    Πρέπει μέχρι 31/12. Για να μη σου πω να πάμε από τις 20 του μηνός να γλυτώσουμε την ουρά.

    Η επανέκδοση πάντως (από το λινκ παραπάνω) κοστίζει μόνο 30 ευρώ (παράβολο) εάν περάσει 1 χρόνος από την ημερομηνία κατάθεσης, άρα δεν είναι κάτι τραγικό.

  10. #47
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ολα αυτα τα κανουν για να σαμποταρουν το bmwfans!!!
    Παντως,κοιταξτε το καλα πριν κανετε οποιαδηποτε κινηση
    Ι donut understeer...

  11. #48
    Εγγραφή
    07-01-10
    Μηνύματα
    2.102
    Thanked
    874
    Rides
    0

    Talking

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολα αυτα τα κανουν για να σαμποταρουν το bmwfans!!!
    Παντως,κοιταξτε το καλα πριν κανετε οποιαδηποτε κινηση
    και να μεινω ενα χρονο χωρις bmw, ειναι σιγουρο οτι δε μενω ουτε μια μερα χωρις τη παρεα σας !!!!!

  12. The Following 3 Users Say Thank You to kplc16 For This Useful Post:

    bill_m3 (29-09-10), Nick bmwlover (29-09-10), z3 2.2 (29-09-10)

  13. #49
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    VOULA
    Μηνύματα
    1.898
    Thanked
    5249
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εχει κανεις εμπειρια σχετικα με πινακιδες που καταστρεφονται μετα απο ενα χρονο η καποιος το ειπε και το θεωρουμε ως δεδομενο ?
    Στο παρελθον ειχα καταθεσει την πινακιδα του Vmax για 3-4 χρονια και οταν θελησα να την παρω πισω ηταν στο ιδιο γραφειο της εφοριας που την ειχα καταθεσει.
    Το ιδιο και μ ενα παλιο Mercedes που πουλησαμε το 2004 και πηραμε πισω τις πινακιδες του μετα απο 4 χρονια.
    Ειμαι λιγο επιφυλακτικος σχετικα με την καταστροφη τους μετα την παροδο ενος ετους εκτος και αν εχει μαζευτει ενας υπερογκος αριθμος και θελουν αν τις ξεφορτωνονται λογω ελλειψης χωρου..
    Και εγω κατεθεσα περυσι τις δικες μου μιας και δε μπορω πια να οδηγω το αυτοκινητο αλλα απο 1/1 θα τις παρω πισω και θα πληρωσω αναγκαστικα το σημα μιας και πρεπει να πουληθει .
    Σε οτι αφορα τα τεκμηρια, λογικα αυτα μπορει να ειναι αναλογικα με τους μηνες χρησης του ατοκινητου μεσα στο ετος.

  14. #50
    Εγγραφή
    16-01-10
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    949
    Thanked
    748
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    30 ευρω ειναι παιδια η εκδοση νεων πινακιδων οπως 30 ευρω ειναι και οταν φτιαχνεις καινουριες λογω φθορας απωλειας ή κλοπης των παλιων.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DIMITr|S : 29-09-10 στις 14:29

Σελίδα 5 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP