Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 22

Θέμα: μηπως γνωριζει κανεις κατι???

  1. #1
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή μηπως γνωριζει κανεις κατι???

    την βοηθεια σας παρακαλω αν σας εχει τυχει ποτε το εξης...σημερα κατεβηκα για το motorshow, οταν πηγα να φυγω μετα απο 3 μιση ωρες ειδα οτι ειχα ξεχασει τα φωτα θεσεως του αυτοκινητου αναμενα...το αμαξι ξεκλειδωσε κανονικα και πηρε με την μια χωρις καμια δυσκολια...ομως το λαμπακι του κινητηρα δεν εσβησε ποτε...κανω τσεκ το αμαξι απο το BC και λεει οκ αλλα το λαμπακι παραμενει το εσβησα και το ξαναναψα πολλες φορες...αλλα τιποτα ...το αμαξι δεν εχει κανει 3000χλμ απο την τελευταια του βλαβη οπου αλλαχτηκαν οι πολλαπλασιαστες...ηρθα χαλκιδα μια χαρα το αμαξι πηγαινει χωρις καμια απωλεια ισχυς χωρις κανενα προβλημα...ααα εχει 38000χλμ ολα τα σερβις σε αντιπροσωπεια και ειμαι εκτως εγγυησης...εχουμε δηλαδη σουμα ως τωρα 4 μπεκ 4 πολλαπλασιαστες 1 μπουζι 1 ΝΟΧ...και βλεπουμε...οποιος ξερει κατι παρακαλω ας πει...γιατι και απο το κινητο σερβις μπε εμ βε ...τι να περιμενω ειναι μ@λ@κες οσες φορες εμεινα και πηρα μου ειπαν οτι δεν εχουν διαγνωστικο για το αμαξι μου και οτι μονο μπορουν να ερθουν να το παρουν...αλλα σημερα ηταν ακομα καλυτεροι γιατι ειχαν σχολασει μου ειπε μια κοπελα οταν καλεσα...

  2. #2
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παναγιωτη τι να σου πω ρε φιλαρακι...Τα ειπαμε κ στον καφε μας που περασαμε ωραια στην Χαλκιδα,και αυτο συνεχιζει την ιδια σταση,δεν μπορω αλλο παρα να
    Μαλλον κολλησε ο εγκεφαλος,και θελει επαναπρογραμματισμο!
    Ποσο γκαντεμης εισαι ρε φιλαρακι?!
    Εγω δεν φταιω σε τπτ
    Ι donut understeer...

  3. #3
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παναγιωτη τι να σου πω ρε φιλαρακι...Τα ειπαμε κ στον καφε μας που περασαμε ωραια στην Χαλκιδα,και αυτο συνεχιζει την ιδια σταση,δεν μπορω αλλο παρα να
    Μαλλον κολλησε ο εγκεφαλος,και θελει επαναπρογραμματισμο!
    Ποσο γκαντεμης εισαι ρε φιλαρακι?!
    Εγω δεν φταιω σε τπτ
    νικο μην νομιζεις οτι δεν το σκεφτηκα οτι με γκαντεμιασεςρε μηπως δεν ειμαι εγω γκαντεμης και ειναι αυτο για να το βαψω μπλε και να το στειλω απο την γεφυρα...

  4. #4
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πηγαινε κανε αυτο που σου λεω,και αμα δεν δεις ασπρη μερα πηγαινε το για "μπανακι"...
    Α και δεν σου τις ειπα ολες τις ιστοριες με το αμαξι...
    Την επομενη φορα απο κοντα...
    Ι donut understeer...

  5. #5
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Το λαμπακι αυτο αναβει για χιλιους δυο λογους. Δεν πας σε ενα διαγνωστικο να δεις? Αν και μαλλον δεν θαναι τπτ....

  6. The Following User Says Thank You to Kostas_1 For This Useful Post:

    BILL007 (25-09-10)

  7. #6
    Εγγραφή
    13-09-10
    Περιοχή
    Εδώ
    Μηνύματα
    1.477
    Thanked
    1476
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Βγάλε το πόλο απο τ μπαταρια για 10 λεπτά κ ξανάβάλτον πίσω εαν ανάβει άλλαξε το λάμπακι δες κ τ πλεξουδα του φανάριου μην έχει τίποτα νερά η κανένα γυμνό καλώδιο αλλιώς πας σε έναν ηλεκτρολόγο
    bmwfans.gr

    __________________
    عشق دریفت

  8. #7
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sharky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το λαμπακι αυτο αναβει για χιλιους δυο λογους. Δεν πας σε ενα διαγνωστικο να δεις? Αν και μαλλον δεν θαναι τπτ....
    σιγουρα θα παω την δευτερα...απλα ρωτησα γιατι σαβ/ριακο δεν δουλευουν τα σερβις (αντιπροσωπειες)

  9. #8
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ziaba Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βγάλε το πόλο απο τ μπαταρια για 10 λεπτά κ ξανάβάλτον πίσω εαν ανάβει άλλαξε το λάμπακι δες κ τ πλεξουδα του φανάριου μην έχει τίποτα νερά η κανένα γυμνό καλώδιο αλλιώς πας σε έναν ηλεκτρολόγο
    νομιζω οτι δεν με καταλαβες...λαμπακι ενδειξης κινητηρα αναβει στο ταμπλο...οχι σε καποιο φαναρι

  10. #9
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο halkida116mpack Εμφάνιση μηνυμάτων
    σιγουρα θα παω την δευτερα...απλα ρωτησα γιατι σαβ/ριακο δεν δουλευουν τα σερβις (αντιπροσωπειες)
    Και γιατι να πας σε αντιπροσωπειας? δεν εχει κατι αλλο αξιοπιστο Χαλκιδα ε?

  11. #10
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sharky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γιατι να πας σε αντιπροσωπειας? δεν εχει κατι αλλο αξιοπιστο Χαλκιδα ε?
    τιποτα φιλε για μπε εμ βε...εχει εναν αξουσιοδωτημενο αλλα οι γνωμες ειναι καλες αλλα και ΠΟΛΥ κακες και εχει 2 αντιπροσωπειες που η μια ειναι για τα καστανα(μονο για λαδια και αν) και η αλλη ειναι ΦΟΒΕΡΗ εχει γκουρου εκει και οχι αρχιμαστωρα αλλα τσιμπαει λιγο την τιμη...εκει παω γιατι ηταν αυτος που μου εσβησε το ρεταρισμα και το φαινομενο της πτωσης στις 500στροφες

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP