Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 22

Θέμα: μηπως γνωριζει κανεις κατι???

  1. #11
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    σημερα που τηλεφωνησα στην κινητη μοναδα της μπε εμ βε (οι οποιοι δεν ειχαν σχολασει...γιατι χτες το βραδυ ειπαν οτι σχολασαν...καλα 24ωρο δεν το λενε...αντε μην πω καμια κουβεντα) μου ειπαν οτι μπορει να ειναι απο βενζινη(που αλλο θα το εριχναν)και οτι μπορει να σβησει αν το φουλαρω με αλλη καλη(τους ρωτησα ποια ειναι η καλη και ειπαν ...εεε τωρα τι να σου πω στην τυχη βαλε)η αλλιως ισως να θελει ρεσετ στον λ αλλα σε αντιπροσωπεια..

  2. #12

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο halkida116mpack Εμφάνιση μηνυμάτων
    τιποτα φιλε για μπε εμ βε...εχει εναν αξουσιοδωτημενο αλλα οι γνωμες ειναι καλες αλλα και ΠΟΛΥ κακες και εχει 2 αντιπροσωπειες που η μια ειναι για τα καστανα(μονο για λαδια και αν) και η αλλη ειναι ΦΟΒΕΡΗ εχει γκουρου εκει και οχι αρχιμαστωρα αλλα τσιμπαει λιγο την τιμη...εκει παω γιατι ηταν αυτος που μου εσβησε το ρεταρισμα και το φαινομενο της πτωσης στις 500στροφες
    και δεν κανεις μια βολτα μεχρι Αθηνα ?

  3. #13
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και δεν κανεις μια βολτα μεχρι Αθηνα ?
    δεν γνωριζω που και ποιοι ειναι μαστωρες με £ρχιδι$ και ποιοι ειναι £ρχιδι$ μαστωρες...και επισης δουλευω και σαβ/ριακα...τωρα απο την δουλεια σας γραφω...

  4. #14
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο halkida116mpack Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν γνωριζω που και ποιοι ειναι μαστωρες με £ρχιδι$ και ποιοι ειναι £ρχιδι$ μαστωρες...και επισης δουλευω και σαβ/ριακα...τωρα απο την δουλεια σας γραφω...
    Εγω παντως παω στον Τσεβα και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο καθε αποψη. Ειναι και μελος μας: https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=3407

  5. #15
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sharky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω παντως παω στον Τσεβα και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο καθε αποψη. Ειναι και μελος μας: https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=3407
    merci sharky θα το εχω υπ οψιν μου γιατι τωρα που δεν εχω εγκυηση ετσι κι αλλιως ισως ειναι πιο σωστο να βρω καποιον με πιο φιλικες τιμες απο οτι η αντιπροσωπεια(πχ κοστος υγρων φρενου 8 ευρω ...συνολικο κοστος με εργασια 55...σε αντιπροσωπεια)

  6. The Following User Says Thank You to halkida116mpack For This Useful Post:

    Kostas_1 (25-09-10)

  7. #16
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ooooo......αρχισε να κομπιαζει στα χαμηλα 1500 με 2500 στροφες...μαλλον δεν το ξανακουναω μεχρι την δευτερα....

  8. #17
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    O X I Π Α Λ Ι προβληματα,οχι παλι να φταιει η βενζινη
    Ι donut understeer...

  9. #18
    Εγγραφή
    13-09-10
    Περιοχή
    Εδώ
    Μηνύματα
    1.477
    Thanked
    1476
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο halkida116mpack Εμφάνιση μηνυμάτων
    νομιζω οτι δεν με καταλαβες...λαμπακι ενδειξης κινητηρα αναβει στο ταμπλο...οχι σε καποιο φαναρι
    sorry φίλε μου λάθος μου
    bmwfans.gr

    __________________
    عشق دریفت

  10. #19
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    τελικα εχει καει η αντισταση του λ...κοστος 280ε και 90ε εργατικα...αλλα επειδη εχω 1 μηνα που βγηκα απο εγκυηση μου αλλαζουν τον λ δωρεαν και πληρωνω μονο εργατικα...σε ερωτηση μου οτι αν και αυτο θα το ριξουμε στην βενζινη...ο αρχοντας μου απαντησε και μπραβο του...οχι ψεματα δεν σου λεω δεν ηταν απο βενζινη,ο αισθητηρας εφταιξε...και επισης μου ειπε ...ρε παναγιωτη το ατιμο οσο το προσεχεις τοσο σε βασανιζει...επειδη ξερει ποσο ψειρας ειμαι με τα οχηματα μου...επειδη υπαρχει απεργια φορτηγων δεν ειχαν λ και αυριο θα κατεβει αθηνα με αμαξι καποιος τεχνικος απο εκει για να μαζεψει ολες τις παραγγελειες μαζι αρα τεταρτη θα ειμαι οκ....

  11. #20
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παντα ετσι γινεται Παναγιωτη,οσο περισσοτερο το φροντιζεις τοσο συχνοτερα τυχαινουν διαφορα που σε ξενερωνουν...
    Ι donut understeer...

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP