Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 20

Θέμα: Ερωτηση εγκαταστασης CD changer

  1. #1
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Βολος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    855
    Thanked
    550
    Rides
    1

    Προεπιλογή Ερωτηση εγκαταστασης CD changer

    Οταν παραγγειλα τον ασσο, ζητησα να ερθει με προεγκαταστημενη την καλωδιωση για cd changer στο χωρο αποσκευων, οπως και ηρθε. Ετσι, οταν αλλαζω πηγη, απο το κουμπι στο τιμονι, πηγαινει και στην επιλογη cd changer, αλλα φυσικα δεν υπαρχει κατι.

    Αγορασα συμβατο cd changer απο αη μπεη και ερωτω:
    Χρειαζεται καποια μορφη προγραμματισμου το αυτοκινητο μου ή απλα το κουμπωνω;

  2. #2
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    και δεν το κουμπώνεις να δεις? αν σου βγάζει την επιλογή μπορεί και να παίξει...

  3. #3

    Προεπιλογή

    Κουμπωνεις παίζεις αφού σου δίνει ένδειξη

  4. #4
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Βολος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    855
    Thanked
    550
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εεεε, τελικα εκανα λαθος. Δε μου δινει επιλογη "cd changer" σαν πηγη ...
    Οποτε να υποθεσω οτι θελει προγραμματισμο. Ξερει κανεις ποσο χρονο θελει και ποσο χρεωνουν;

  5. #5

    Προεπιλογή

    Δεν ειναι απαραιτητο...με το που το κουμπωσεις πισω μπορει να σου βγαλει επιλογη! Στο Ε46 ετσι εκανε

  6. #6
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Βολος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    855
    Thanked
    550
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Υστερα απο επικοινωνια με την Metalaxis, που ειναι οι αντιπροσωποι σε Λαρισα και Βολο, μου ειπαν οτι χρειαζονται το αυτοκινητο για 4-5 ωρες, για προγραμματισμο και περιπου 100 ευρω !!!
    Και το ακομη καλυτερο, πρεπει να τους παω το αυτοκινητο στη Λαρισα, γιατι στο Βολο δεν μπορουν να κανουν αυτη τη δουλεια !!! Αρα να χασω και μια μερα δουλεια και να κανω και 130-140 χιλιομετρα.

    Καταραμενο ΜOST !!!

    Ποιοτικη εξυπηρετηση πελατη ...

  7. #7

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι απαραιτητο...με το που το κουμπωσεις πισω μπορει να σου βγαλει επιλογη! Στο Ε46 ετσι εκανε
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nfot Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υστερα απο επικοινωνια με την Metalaxis, που ειναι οι αντιπροσωποι σε Λαρισα και Βολο, μου ειπαν οτι χρειαζονται το αυτοκινητο για 4-5 ωρες, για προγραμματισμο και περιπου 100 ευρω !!!
    Και το ακομη καλυτερο, πρεπει να τους παω το αυτοκινητο στη Λαρισα, γιατι στο Βολο δεν μπορουν να κανουν αυτη τη δουλεια !!! Αρα να χασω και μια μερα δουλεια και να κανω και 130-140 χιλιομετρα.

    Καταραμενο ΜOST !!!

    Ποιοτικη εξυπηρετηση πελατη ...
    χμ...καθε περυσι και καλυτερα!

  8. #8
    Εγγραφή
    30-08-10
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    123
    Thanked
    14
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    το κουμπωσες κ δεν παιζει?
    περιεργο. στο Ε46 μου εβαλα το κολπακι της GROM με το στικακι, κ το βλεπει σαν 6δισκη σιντιερα.
    ...απ' της ψυχής μου το ιερό, ως της ζωής μου το μπουρδέλο, χτίσε μια γέφυρα να παω κ να 'ρθω...

  9. #9
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Βολος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    855
    Thanked
    550
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο drum Εμφάνιση μηνυμάτων
    το κουμπωσες κ δεν παιζει?
    περιεργο. στο Ε46 μου εβαλα το κολπακι της GROM με το στικακι, κ το βλεπει σαν 6δισκη σιντιερα.
    Μονο που το Ε46 δεν εχει ΜOST. Αν ηταν τοσο απλο, θα επαιρνα κι εγω στικακι. Σιγα μην ασχολουμουν με σιντεριες και αλλες τετοιες αρχαιοτητες.

  10. #10
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Βολος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    855
    Thanked
    550
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Προχτες αφησα τον ασσο στη BMW για μια ανακληση που ειχε, σχετικα με τη μονωση των πισω φωτων.
    Με την ευκαιρια, κανονισαμε να κανουν μια προσπαθεια εγκαταστασης - προγραμματισμου του cd changer.

    Σημερα με ειδοποιησαν οτι δεν μπορουν, επειδη η μεταχειρισμενη σιντιερα που ειχα, ειχε ηδη προγραμματιστει για αλλο αυτοκινητο και δεν ξερουν - μπορουν να της κανουν reset ωστε να μπορεσουν να την ξαναπρογραμματισουν πανω στο δικο μου αυτοκινητο !!!
    ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ; Ισχυει; Τι να πω; Βοηθεια παιδιαααααααα.
    "You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". - Marco Simoncelli R.I.P.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP