Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 40

Θέμα: ενος κακου...

  1. #21
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    οποιος νυχτα "περπατει"...προβλεπει για hands free!!!

  2. #22
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sharky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεματιασμα γρηγορα


    https://www.paretria.gr/ourvision.html

  3. #23
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή




  4. #24
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    αξιωθηκα να τραβηξω φωτο της ζημιας.
    αντε να δω τωρα ποτε θα αξιωθω να τις περασω στον υπολογιστη και (θεε μου..) να τις ανεβασω εδω στο φορουμ...
    το καλο της υποθεσης ειναι οτι μετα απο ενα τοπικο καθαρισμο και με φως ημερας για να δω το μεγεθος της ζημιας,ευτυχως δεν εχει φυγει χρωμα ωστε να σκουριασει το σημειο.(τουλαχιστον αυτο καταλαβα εγω..)
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

  5. #25
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ξερω οτι περιμενετε να μαθετε τελικα τι εγινε.....και με το αυτοκινητο και με το γκομενακι....
    λοιπον...τελικα πραγματι η μικροζημιες κοστιζουν μια μικρη περιουσια...
    πηγα σε ενα καταστημα στη καλαμαρια σχεδον απεναντι απο τον στρατωνα (νταλιπη ειναι εκει?)νοιζω εχει και την αντιπροσωπεια meguaiers...
    το παληκαρι μου αφαιρεσε το ξενο χρωμα,περιποιηθηκε το σημειο..δε μου πηρε χρηματα (να ναι καλα)και μου εδωσε tip για το τι πρεπει να κανω...
    πρεπει να φτιαξω το βαθουλωμα,τοπικη βαφη και μετα για να μη φαινεται η διαφορα χρωματος ολικη αλοιφη....συνολο γυρω στο 400 ισως και κατι παραπανω...
    και δε πηδηξα...
    ακουστε ομως το αλλο
    προχθες το μωρο ηρθε σπιτι μου,κοιμηθηκε σπιτι μου.......και μαντεψτε....ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΘΗΣΕ...ΠΑΛΙ....
    τετοια ξεφτυλα εχω να νοιωσω απο τοτε που στο πανεπιστημιο ο καθηγητης μου μπροστα σε ολους τους συμφοιτητες μου ειπε κ Γκετσιο...αν δεν μπορειτε να συνεχισετε, να παιζεται στα μαγαζακια γιατι με τον μοτσαρτ δε σας βλεπω καλα....(ενταξει τα ειχα παραφορτωσει τοτε...)ναι παιδια....κοιμηθηκε σπιτι μου...μου ξεκαθαρισε οτι δεν προκειτε να γινει τιποτα..και μου κουνιοταν ολο μα ολο το βραδυ...
    σκεφτηκα το βιασμο....αλλα ειμαι νεος για φυλακη..
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

  6. #26
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    μου φαινεται τα θες και τα παθαινεις...

  7. #27
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGE316 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξερω οτι περιμενετε να μαθετε τελικα τι εγινε.....και με το αυτοκινητο και με το γκομενακι....
    λοιπον...τελικα πραγματι η μικροζημιες κοστιζουν μια μικρη περιουσια...
    πηγα σε ενα καταστημα στη καλαμαρια σχεδον απεναντι απο τον στρατωνα (νταλιπη ειναι εκει?)νοιζω εχει και την αντιπροσωπεια meguaiers...
    το παληκαρι μου αφαιρεσε το ξενο χρωμα,περιποιηθηκε το σημειο..δε μου πηρε χρηματα (να ναι καλα)και μου εδωσε tip για το τι πρεπει να κανω...
    πρεπει να φτιαξω το βαθουλωμα,τοπικη βαφη και μετα για να μη φαινεται η διαφορα χρωματος ολικη αλοιφη....συνολο γυρω στο 400 ισως και κατι παραπανω...
    και δε πηδηξα...
    ακουστε ομως το αλλο
    προχθες το μωρο ηρθε σπιτι μου,κοιμηθηκε σπιτι μου.......και μαντεψτε....ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΘΗΣΕ...ΠΑΛΙ....
    τετοια ξεφτυλα εχω να νοιωσω απο τοτε που στο πανεπιστημιο ο καθηγητης μου μπροστα σε ολους τους συμφοιτητες μου ειπε κ Γκετσιο...αν δεν μπορειτε να συνεχισετε, να παιζεται στα μαγαζακια γιατι με τον μοτσαρτ δε σας βλεπω καλα....(ενταξει τα ειχα παραφορτωσει τοτε...)ναι παιδια....κοιμηθηκε σπιτι μου...μου ξεκαθαρισε οτι δεν προκειτε να γινει τιποτα..και μου κουνιοταν ολο μα ολο το βραδυ...
    σκεφτηκα το βιασμο....αλλα ειμαι νεος για φυλακη..
    Κανε ενα τεστ κοπωσεως...κατι δε παει καλα.......
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  8. The Following User Says Thank You to Z4 DCT For This Useful Post:

    GEORGE316 (17-09-10)

  9. #28
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    798
    Thanked
    766
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGE316 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξερω οτι περιμενετε να μαθετε τελικα τι εγινε.....και με το αυτοκινητο και με το γκομενακι....
    λοιπον...τελικα πραγματι η μικροζημιες κοστιζουν μια μικρη περιουσια...
    πηγα σε ενα καταστημα στη καλαμαρια σχεδον απεναντι απο τον στρατωνα (νταλιπη ειναι εκει?)νοιζω εχει και την αντιπροσωπεια meguaiers...
    το παληκαρι μου αφαιρεσε το ξενο χρωμα,περιποιηθηκε το σημειο..δε μου πηρε χρηματα (να ναι καλα)και μου εδωσε tip για το τι πρεπει να κανω...
    πρεπει να φτιαξω το βαθουλωμα,τοπικη βαφη και μετα για να μη φαινεται η διαφορα χρωματος ολικη αλοιφη....συνολο γυρω στο 400 ισως και κατι παραπανω...
    και δε πηδηξα...
    ακουστε ομως το αλλο
    προχθες το μωρο ηρθε σπιτι μου,κοιμηθηκε σπιτι μου.......και μαντεψτε....ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΘΗΣΕ...ΠΑΛΙ....
    τετοια ξεφτυλα εχω να νοιωσω απο τοτε που στο πανεπιστημιο ο καθηγητης μου μπροστα σε ολους τους συμφοιτητες μου ειπε κ Γκετσιο...αν δεν μπορειτε να συνεχισετε, να παιζεται στα μαγαζακια γιατι με τον μοτσαρτ δε σας βλεπω καλα....(ενταξει τα ειχα παραφορτωσει τοτε...)ναι παιδια....κοιμηθηκε σπιτι μου...μου ξεκαθαρισε οτι δεν προκειτε να γινει τιποτα..και μου κουνιοταν ολο μα ολο το βραδυ...
    σκεφτηκα το βιασμο....αλλα ειμαι νεος για φυλακη..
    ετσι ειναι αυτα φιλε μου. αν παει κατι στραβα απο την αρχη δυσκολα να ισιωσει μετα. μαλλον κοιτα για αλλο γκομενακι. εγω πιστευω επεσες σε γκαντεμω οποτε εξαφανισου γρηγορα

  10. The Following User Says Thank You to Moufas E46 For This Useful Post:

    GEORGE316 (17-09-10)

  11. #29
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μη το βάζεις κάτω, υπομονή, γιατί θέλει τα παιχνιδάκια της απ ότι φαίνεται και δεν είναι σπάνια τέτοια συμπεριφορά. Ετσι κι αλλιώς εσύ φαγητό έχεις, οπότε no problem.
    Αγάλια αγάλια γίνεται η αγγουρίδα μέλι, λέει ο σοφός λαός.
    Θα χει και μεγαλύτερη απόλαυση στο τέλος.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  12. The Following User Says Thank You to gant For This Useful Post:

    GEORGE316 (17-09-10)

  13. #30
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    << το ψαρι θελει υπομονη και το μ.... κυνηγι!!!>>


    ΥΓ.το νου σου θα σε βγαλει στο τελος και φταιχτη, οτι δεν "προσπαθησες"

  14. The Following 3 Users Say Thank You to Nino For This Useful Post:

    gant (16-09-10), GEORGE316 (17-09-10), katsaraios (17-09-10)

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP