Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 80

Θέμα: E92 320 μασαζάκι...

  1. #1
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή E92 320 μασαζάκι...

    Μία κούκλα που μας ήρθε για λίγο ρετουσάρισμα.

    - Επισκευή μπροστινού προφυλακτήρα.
    - Γυάλισμα & williams.
    - Καρμπον Di-Noc 3M στους καθρέπτες και στο πίσω diffuser.

    Θα ακολουθήσουν κι άλλες φωτό κάτω από τις λάμπες μόλις τελειώσουμε με το βάψιμο.



    A Γιάννη παραλίγο να ξεχάσω ρε συ. Ήθελα να σου πω πως βγάλαμε το diffuser...

    Λοιπόν εγώ είχα μπεί μέσα στο αυτοκίνητο, ο μάστορας είχε πέσει από κάτω και μόλις μου λέει "ΕΤΟΙΜΟΟΟΟΣ...", του χώνω μια καλή γκαζιά και από το τρελό ήχο τα κλασε το diffuser και με ένα απαλό τραβηγματάκι, τού έμεινε στα χέρια
    Attached Images Attached Images

  2. The Following 8 Users Say Thank You to Monsta For This Useful Post:

    bmwcompactjohn (10-09-10), S8N (08-09-10), scania124 (08-09-10), Snoo (08-09-10), soc12r (10-09-10), z3 2.2 (08-09-10), Z4 DCT (08-09-10), zaharias (08-09-10)

  3. #2
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ανοίγω το νήμα και κοιτάζω τη φωτογραφία. Ανοιγοκλείνω αρκετές φορές τα μάτια μου, πάω στο μπάνιο, βγάζω τους φακούς, τους πλένω με ειδικό σαπούνι, βάζω κολλύριο, τους ξαναφορώ, επιστρέφω στον υπολογιστή, ξανακοιτάω τη φωτογραφία...

    Τελικά με δάκρυα στα μάτια παίρνω τη γυναίκα μου να της πω πως τελικά συνέβη αυτό που όλοι μου έλεγαν όταν ήμουν μικρός, πως δηλαδή αν συνεχίσω να τον παίζω τόσο πολύ θα τυφλωθώ. Εκείνη, σαν καλή σύζυγος, με καθησύχασε: "Προφανώς την τράβηξε με polaroid και τη σκάναρε σε παλιό scanner, σαν εκείνο που έχεις στην αποθήκη και το οποίο χρησιμοποιεί θύρα LPT".

    Τελικά αυτό είναι. Ουφ!

    Άντε Γιάννη, με το καλό να το πάρεις πίσω! Είμαι σίγουρος ότι θα γίνει κούκλα! Κι εσύ Κώστα, με το καλό να σου μάθει ο Σταμάτης να τραβάς φωτογραφίες!

  4. The Following 6 Users Say Thank You to S8N For This Useful Post:

    bmwcompactjohn (10-09-10), fanisk (08-09-10), gant (11-09-10), Panos 316T (08-09-10), Vasilis (08-09-10), z3 2.2 (08-09-10)

  5. #3
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανοίγω το νήμα και κοιτάζω τη φωτογραφία. Ανοιγοκλείνω αρκετές φορές τα μάτια μου, πάω στο μπάνιο, βγάζω τους φακούς, τους πλένω με ειδικό σαπούνι, βάζω κολλύριο, τους ξαναφορώ, επιστρέφω στον υπολογιστή, ξανακοιτάω τη φωτογραφία...

    Τελικά με δάκρυα στα μάτια παίρνω τη γυναίκα μου να της πω πως τελικά συνέβη αυτό που όλοι μου έλεγαν όταν ήμουν μικρός, πως δηλαδή αν συνεχίσω να τον παίζω τόσο πολύ θα τυφλωθώ. Εκείνη, σαν καλή σύζυγος, με καθησύχασε: "Προφανώς την τράβηξε με polaroid και τη σκάναρε σε παλιό scanner, σαν εκείνο που έχεις στην αποθήκη και το οποίο χρησιμοποιεί θύρα LPT".

    Τελικά αυτό είναι. Ουφ!

    Άντε Γιάννη, με το καλό να το πάρεις πίσω! Είμαι σίγουρος ότι θα γίνει κούκλα! Κι εσύ Κώστα, με το καλό να σου μάθει ο Σταμάτης να τραβάς φωτογραφίες!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  6. #4
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μία κούκλα που μας ήρθε για λίγο ρετουσάρισμα.

    - Επισκευή μπροστινού προφυλακτήρα.
    - Γυάλισμα & williams.
    - Καρμπον Di-Noc 3M στους καθρέπτες και στο πίσω diffuser.

    Θα ακολουθήσουν κι άλλες φωτό κάτω από τις λάμπες μόλις τελειώσουμε με το βάψιμο.



    A Γιάννη παραλίγο να ξεχάσω ρε συ. Ήθελα να σου πω πως βγάλαμε το diffuser...

    Λοιπόν εγώ είχα μπεί μέσα στο αυτοκίνητο, ο μάστορας είχε πέσει από κάτω και μόλις μου λέει "ΕΤΟΙΜΟΟΟΟΣ...", του χώνω μια καλή γκαζιά και από το τρελό ήχο τα κλασε το diffuser και με ένα απαλό τραβηγματάκι, τού έμεινε στα χέρια
    Αυτο να το πεις στο συμπεθερο μου που λεει οτι δεν εχω πυραυλο!!!!!!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  7. #5
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.701
    Thanked
    3257
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Tωρα θα πηγαινει και καλυτερα Κωστα το εργαλειο του Γιαννη???
    βαλτου πολυ κοτα πανω μπας και με περασει ααααααμα πατησουμε καποτε

    Αντε Γιαννακο μου με το καλο να την παραλαβεις την κουκλαρα σου απο τα χερακια του αρρωστου! (Κωστα περιεργη δουλεια διαλεξες βρε παιδακι μου για ψυχαναγκαστικουλης )
    "ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΑΡΗ" (Τζιμακος)

  8. #6
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κατερινη-Νεοι Πόροι
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.452
    Thanked
    3569
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο να το πεις στο συμπεθερο μου που λεει οτι δεν εχω πυραυλο!!!!!!
    ασε τον πυραυλο και τις παπαριες σου και δες ποσο ποιο ομορφο και ποιο κακο ειναι χωρις πινακιδα εμπρος!!!!!!!!!!

  9. The Following User Says Thank You to scania124 For This Useful Post:

    Vasilis (08-09-10)

  10. #7
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανοίγω το νήμα και κοιτάζω τη φωτογραφία. Ανοιγοκλείνω αρκετές φορές τα μάτια μου, πάω στο μπάνιο, βγάζω τους φακούς, τους πλένω με ειδικό σαπούνι, βάζω κολλύριο, τους ξαναφορώ, επιστρέφω στον υπολογιστή, ξανακοιτάω τη φωτογραφία...

    Τελικά με δάκρυα στα μάτια παίρνω τη γυναίκα μου να της πω πως τελικά συνέβη αυτό που όλοι μου έλεγαν όταν ήμουν μικρός, πως δηλαδή αν συνεχίσω να τον παίζω τόσο πολύ θα τυφλωθώ. Εκείνη, σαν καλή σύζυγος, με καθησύχασε: "Προφανώς την τράβηξε με polaroid και τη σκάναρε σε παλιό scanner, σαν εκείνο που έχεις στην αποθήκη και το οποίο χρησιμοποιεί θύρα LPT".

    Τελικά αυτό είναι. Ουφ!

    Άντε Γιάννη, με το καλό να το πάρεις πίσω! Είμαι σίγουρος ότι θα γίνει κούκλα! Κι εσύ Κώστα, με το καλό να σου μάθει ο Σταμάτης να τραβάς φωτογραφίες!
    Α να χαθείς εσύ ! Δε φτάνει που κάθομαι και σας τραβάω φωτογραφίες, γκρινιάζετε κι από πάνω...

  11. #8
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Γιάννη, το προφυλακτήρα δεν θα τον βάψει όλο τελικά. Θα φτιάξουμε τα γδαρσίματα που έχει χαμηλά (από πεζοδρόμιο μάλλον) και θα κάνει 1-2 καλλιτεχνικά σβησιματάκια σε μερικά σημεία που έχει ξεφλουδίσει το βερνίκι από πετραδάκια.

  12. The Following User Says Thank You to Monsta For This Useful Post:

    Z4 DCT (08-09-10)

  13. #9
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α να χαθείς εσύ ! Δε φτάνει που κάθομαι και σας τραβάω φωτογραφίες, γκρινιάζετε κι από πάνω...
    Κι ομως ειναι απο τις καλυτερες που εβγαλες ποτε ! Δειχνει ωραια με το "κιτρινο" φως και τη γωνια.

  14. #10
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κατερινη-Νεοι Πόροι
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.452
    Thanked
    3569
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιάννη, το προφυλακτήρα δεν θα τον βάψει όλο τελικά. Θα φτιάξουμε τα γδαρσίματα που έχει χαμηλά (από πεζοδρόμιο μάλλον) και θα κάνει 1-2 καλλιτεχνικά σβησιματάκια σε μερικά σημεία που έχει ξεφλουδίσει το βερνίκι από πετραδάκια.
    εχεχεχεεχ ξερω σε ποιο πεζοδρομιο το χτυπησε!!!!!!!

    θυμασε γιαννακη???????

Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP