Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 27

Θέμα: ΠΑΤΡΑ συνάντηση

  1. #11

    Προεπιλογή

    Άντε να μαζευομαστε σιγά σιγά

  2. #12
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ναι, παμε σιγα σιγα, ποτε θα γινει τελικα?

  3. #13

    Προεπιλογή

    Απογευματακι?

  4. #14
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Patra west coast
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    401
    Thanked
    230
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    και εγω μεσα ειμαι!!!!!!
    “Λόγω οικονομικού εγκεφαλικού πέρα δώθε δεν θυμάμαι αν έρχονται Αποκριές,Χριστούγεννα,Πάσχ α ή πρωτοχρονιά γι'αυτό δεν ξέρω αν σουβλίσατε δέντρο η αν στολίσατε αρνί!! Πάντως σας εύχομαι το φλουρί να πέσει στο δικό σας αυγό. Καλό Δεκαπενταύγουστο..”

  5. #15
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει περασει πολυς καιρος απο την συναντηση! Μηπως λοιπον να κανονιζαμε καποιον καφε? Βολευει καλυτερα την κυριακη ή την δευτερα το απογευμα?

    Πατρινος?
    ο patriNOS μετα απο τον κομπλεξισμο μερικων απεχει απο ενεργος χρηστης και κοιταει μονο την παρτη του πλεον γιατι οταν κοιτουσε να βοηθησει τους υπολοιπους ετρωγε κοκκινες. εδω και λιγο καιρο επανηρθε το εριστικο του υφος και απαντα μονο οπου γουσταρει και βοηθαει πλεον μονο οποιον αξιζει. βλεπεις οταν βοηθας καποιους χωρις να εχεις κανενα οικονομικο οφελος δεν σε λενε καλο. σε λενε ******. ο patriNOS λοιπον δεν υπηρξε ποτε ******ς οποτε δεν υπαρχει λογος να τον πουν ετσι.

  6. #16
    Εγγραφή
    26-08-10
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    6
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    οφφτοπικ, χωρις παρεξηγηση και χωρις να ξερω το παραμικρο για κοκκινες πορτοκαλιες πρασινες εμπριμε κτλπ

    οσο δικιο κ να χεις θα πρεπει 1. να δεχεσε την αντιθετη γνωμη 2. να το διεκδικεις με σωστο τροπο. οταν δεν συμβαινει 1/ή και τα 2 τοτε απλα το δικιο σου ειναι χαμενο

    φιλικα, ντριφτακος

  7. #17

    Προεπιλογή

    Παρακαλώ ας σεβαστούμε την επιθυμία του συμφορουμιτη μας !

  8. The Following User Says Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    spar@ (20-10-10)

  9. #18
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο driftakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    οφφτοπικ, χωρις παρεξηγηση και χωρις να ξερω το παραμικρο για κοκκινες πορτοκαλιες πρασινες εμπριμε κτλπ

    οσο δικιο κ να χεις θα πρεπει 1. να δεχεσε την αντιθετη γνωμη 2. να το διεκδικεις με σωστο τροπο. οταν δεν συμβαινει 1/ή και τα 2 τοτε απλα το δικιο σου ειναι χαμενο

    φιλικα, ντριφτακος

    ρε θαναση κανε μας την χαρη που θα μας πεις και εσυ την κουβεντα σου. σας ανοιξα τα ματια και πατε να μου το παιξετε φιλοσοφοι.αντε ανδρακο μου τραβα κανε καμια επιτυχημενη αγορα παλι που καινουρια να στοιχιζει 200 ευρω και μεταχειρισμενη να σου φτασει εσενα κανα 300αρη απο τους φιλους σου και μην ασχολησαι με το δικο μου δικιο.αντε σε παρακαλω που μπηκες εσυ να μας πεις τωρα τι θα κανουμε εμεις.
    αν ακουγα αυτα που λες θα ειχα καταστραφει. αν ακουγες αυτα που λεω θα ησουν κατα αρκετα ευρω πιο πλουσιος.

    φιλικα patriNOS

  10. #19
    Εγγραφή
    26-08-10
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    6
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρακαλώ ας σεβαστούμε την επιθυμία του συμφορουμιτη μας !
    το να σεβεσαι την γνωμη καποιου, δεν σου αφαιρει το δικαιωμα να την σχολιαζεις


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patriNOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε θαναση κανε μας την χαρη που θα μας πεις και εσυ την κουβεντα σου. σας ανοιξα τα ματια και πατε να μου το παιξετε φιλοσοφοι.αντε ανδρακο μου τραβα κανε καμια επιτυχημενη αγορα παλι που καινουρια να στοιχιζει 200 ευρω και μεταχειρισμενη να σου φτασει εσενα κανα 300αρη απο τους φιλους σου και μην ασχολησαι με το δικο μου δικιο.αντε σε παρακαλω που μπηκες εσυ να μας πεις τωρα τι θα κανουμε εμεις.
    αν ακουγα αυτα που λες θα ειχα καταστραφει. αν ακουγες αυτα που λεω θα ησουν κατα αρκετα ευρω πιο πλουσιος.

    φιλικα patriNOS
    1. δεν το επαιξα ουτε φιλοσοφος ουτε τπτ, ειπα την γνωμη μου. ουτε σου ειπα τι να κανεις
    2. θα παω και για πιο πετυχημενες αγορες..παντα υπαρχει χωρος βελτιωσης

  11. #20
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο driftakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το να σεβεσαι την γνωμη καποιου, δεν σου αφαιρει το δικαιωμα να την σχολιαζεις



    1. δεν το επαιξα ουτε φιλοσοφος ουτε τπτ, ειπα την γνωμη μου. ουτε σου ειπα τι να κανεις
    2. θα παω και για πιο πετυχημενες αγορες..παντα υπαρχει χωρος βελτιωσης
    οταν δεν ξερεις λοιπον τι εχει γινει καλο ειναι να μη εκφερεις τον σχολιασμο σου. το να μην με παει καποιος προσωπικα ο οποιος δεν με εχει γνωρισει δεν του δινει το δικαιωμα να με κοκκινιζει συνεχως χωρις τεκμηριωση ετσι απλα για να γουσταρει. η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια.

    αν θες να πας λοιπον για πιο πετυχημενες αγορες την επομενη φορα παρε με τηλεφωνο πρωτα και μετα κανε την αγορα σου. ειδες οτι ακομη και ζαντες που ηθελες σου ειπα να σου δωσω μια τετραδα με λαστιχα δωρεαν την στιγμη που καποιοι αλλοι οταν χρειαστικα εγω 1 δυαδα για να βαλω τα 888 μου ζητησατε 150 ευρω χωρις λαστιχα για ζαντες στραβες και με ραγισμα.
    σορυ που σου μιλησα αποτομα αλλα εκανες λαθος σχολιο σε λαθος στιγμη..

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP