Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 24 από 24

Θέμα: Ραντάρ στην Αττική Οδό

  1. #21
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lambros46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικα απο δωρεες τα βρισκει τα λεφτα...Η γυναικα που εχει δημιουργησει αυτο τον οργανισμο ειναι η μανα ενως παιδιου που ημασταν μαζι στο σχολειο και σκοτωθηκε στην Κορινθου-Πατρων...Με δικα της εξοδα εχουν μπει και οι Πινακιδες σε αυτον τον κωλοδρομο που γραφουν Προσοχη+++....Κριμα σε αυτη τη γυναικα και μπραβο για το κουραγιο της..
    Πολύ χρήμα μιλάμε! Στη θέση της (ποτέ να μη βρεθώ..) θα είχα γκρεμίσει τα διόδια της Κορίνθου - Πατρών και θα έβαζα μπουλντόζες να ξηλώσουν εντελώς τα επικίνδυνα σημεία... δεν ξέρω τι άλλο θα έκανα, πάντως δώρα ραντάρ στην τροχαία για να μαζεύει χρήμα απ' τον κοσμάκη επειδή δεν φροντίζει το κράτος τους άχρηστους δρόμους με τα λεφτά που παίρνει από τα τέλη κυκλοφορίας όπως θα όφειλε, δεν θα έκανα! Ελπίζω να μην το γυρίσει σε επιχείρηση στο τέλος.... πολλή διαφήμιση λέμε!!

  2. The Following User Says Thank You to NickE60 For This Useful Post:

    Moufas E46 (04-09-10)

  3. #22
    Εγγραφή
    04-09-10
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    3
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή φιλε

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gnx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω οτι μπηκε αργοτερα.

    πως μπορω να μαθω ποτε μπηκε??ειχα πιασει 170 κμ αττικη οδο πηγαινοντας πικερμι αλλα δεν πηγα απο υμηττου και φοβαμαι μην τη τσιμπησα εχουν περασει ηδη 3 μηνες ....λετε να την εφαγα??

  4. #23
    Εγγραφή
    04-09-10
    Μηνύματα
    2
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παίζει πολύ να την έχεις φάει έχω ακούσει ακόμα και 5-6 μήνες να στέλνουν κλήσεις.

    Γίνεται χαμός συνέχεια κλήσεις έρχονται απο Α.Ο πρέπει να λάβουμε τα μέτρα μας γιατί θα μας πάρουν και τα σώβρακα στο τέλος.

  5. #24
    Εγγραφή
    04-09-10
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    3
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή φιλε

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmwz4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίζει πολύ να την έχεις φάει έχω ακούσει ακόμα και 5-6 μήνες να στέλνουν κλήσεις.

    Γίνεται χαμός συνέχεια κλήσεις έρχονται απο Α.Ο πρέπει να λάβουμε τα μέτρα μας γιατί θα μας πάρουν και τα σώβρακα στο τέλος.
    ναι μα δεν περασα απο τα σημεια που εχει καμερες φιλε μου δεν περασα απο υμηττου απο που να εφαγα κληση???ασχετο δεν εχω bmw ενα σουζουκακι εχω ο πατερας μ εχει μπεμπα..

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP